Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak, ja tez jem wszystko oprócz kapusty, no i właśnie pomarańczy jeszcze nie jadłam a tak bym chciała, tak pachną pięknie ...
już piłam grzane wino, normalnie w glinianym kubeczku porcję, i tej nocy piersi mi wylały normalnie bo tak wino pobudziło laktacje, musiałam pojść ściągać w nocy, czego normalnie nie robię.
Bułka leć do sklepu po ulubionego batona, należy ci się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde ciężko mi się odnaleźć z tymi dwoma forami 🤪 Więc to napiszę na obydwu...
Moja Niunia ma problemy z dziąsełkami, ząbki wyżynają się, ale powolutku. Miałyśmy już dwie noce nieprzespane, bo nie wiem dlaczego, ale zawsze wieczorkiem najbardziej daję się to we znaki. Więc mój mąż wyszukał w necie dobrą maść na dziąsełka i poleciał kupić, posmarowałam Amelii po kąpieli, przed snem i w ciągu 5,10 min usnęła, przespała całą noc, więc z czystym sumieniem mogę polecić dla osób, które tak jak ja nie są zwolennikami czopków (nie obrażając nikogo kto ich używa). Po prostu rzucam pomysł na kolejne rozwiązanie problemu. A mianowicie maść nosi nazwę, a w sumie to jest ŻEL DENTINOX N - do stosowania na dziąsła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Bułka podziwiam Cię, że dałaś rade tyle nie jeść pyszności. Ale ja jak zjadłam pierwszego marsa, całego na spacerze, to do wieczora miałam wyrzuty sumienia, ale na szczęście nic się nie stało 🤪

Pomelo też już jadłam, więc myślę, że dziewuszki spokojnie możecie jeść cytrusy. Aaaaa jeszcze cytryny nie wciskałam do herbaty a uwielbiam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bidulka Łucja, ucałuj Ją od Amelki. I oby szybko przeszło, posiedź z Nią dziś w domku 😞 ☺️

A wiesz co moja babcia, mama mojej mamy miała na imię Łucja 😁 Takie oryginalne, prawda?
Ale ładne, mało spotykane - jak moje, kiedyś nawet myślałam, że jak będę dorosła to zmienię, ale już mi przeszło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobity..
Wjojojka piracie drogowy hehe..nie no ja to nie cierpię parkingów..gdzie auto przy aucie..i czasem ciężko wyjechać..i też już tak zadrapałam auto..
Kupki młody mój robi bez zmian raz na tydzień lub później..i też poprzedzają ją smrodki..
Sabcia miałam to samo pisać że dopasowałaś się do wózka hehehehe
Co do jedzenia to ja też wcinam wszystko raczej..i brokuły i szparagi..i nawet piłam cole..mandarynki też jadłam..herbatę z cytryną piłam ale zaprzestałam..podejrzewam że mleko było kwaskowate bo mały nie chciał pić..był głodny..chwytał pierś i wyplówał z wielkim krzykiem..przestałam dodawać cytryny i wszystko się uspokoiło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Słoneczka 🙂
Ja cytrusów jeszcze nie jadłam ale smażone już podjadam i wafelki i czasem zjem kawałek czekoladki i małemu nic nie jest. Wystrzegam się fasolek, kapusty i cebulowych. Nasze dzidzie już nie takie małe ale jakoś nie mogę się jeszcze przekonać by jeść wszystko.
Cieszę się że Nasza silna grupka nadal razem i przyznam szczerze że ja tam na inne wątki nie wchodzę bo mam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSKIE MACIE DZIEWCZYNY TE FOTKI MIKOŁAJOWE

słodziakowe są Wasze dzieciaczki , ja przez te ząbkowanie nawet nie myslałam o przebraniu Grubsona jest taki nerwowy momentami , że strach go ruszać , a za chwile usmiecha sie pełną buziaczką można rozdwojenia jaźni dostać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak na prawdę każde imię może być ładne..często imiona kojarzą się z jakimiś osobami..przez to nam się podobają mniej lub bardziej..i tak naprawdę imię musi pasować do człowieka..Ja nie przepadam za starymi imionami..ale przyznam że Łucja pasuje do córci Mufki..i dodaje jej tym imieniem większego uroku..Bo to taka słodka kluseczka..nie wiem czy dobrze zrozumiałyście co chciałam przekazać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeeeeeeeeeeeee, dostałam dzisiaj część kasy, którą jest mi winna moja była firma, nie jest to nawet 1/5,, ale zawsze to coś na święta 🙂 a bałam się, że w ogóle nic nie dostanę
pisałam Wam, że mam szanse brać udział w szkoleniu, ale dupa blada, postawili takie warunki, że chyba będzie zero chętnych 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzymamy kciuki za zdrowie Łucji
qrcze wiem, że wiele z Was nie lubi zimy, ale ja jestem narciara i w zeszłym sezonie aż płakałam, ze nie mogę jeździć, w tym roku chciałabym już skorzystać z zimy, w sumie mieszkam prawie w górach i niedaleko mam wyciągi, ale to zawsze wiąże się z wyjazdem na co najmniej pół dnia i zastanawiam się czy nie wyjechać z mała w góry tak na 2-3 dni, by mieszkać tuż przy stoku i wyskakiwać na 2 godzinki na narty a potem karmić, ale qrcze nie wiem jak mała by zareagowała, do tego siedziałaby ciągle w jednym pokoju i to w nowym miejscu i mam wrażenie, ze trochę naciągany byłby ten wyjazd, eh chyba jestem zmuszona odpuścić sobie też w tym roku 😞
qrcze jak ciemno zrobiło się za oknem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi jakie piękne zdjecie w profilu!!!!

a my dziś pospaliśmy po karmieniu i dopiero otworzyłam oko 🤪 🤪
nie poszłam na spacer nie poszłam na aerobik i w zasadzie to chyba świat się nie zawalił - Młody śpi dalej :P

chlapne se kawkę i zjem rogalika frnacuskiego a co! i mam otwarte ptasie mleczko...hymmmm mniam chyba się skusze,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też uważam Anochi ze jeśli to dla ciebie wielka radość i przyjemność nie odmawiaj sobie jej, twój mąż będzie spacerował z Alą, a ty będziesz królową stoku 🙂 😉 dzięki temu nabierzesz dodatkowych chęci do opieki nad córeczką, nie daj się prosić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żadne fanaberie kochana Anochi a czym miałabyś zaszkodzić Ali?? no coś ty, przecież z nad morza w góry nie jedziesz! pakuj walizy i baw się dobrze 😘 nic lepszego nie mogłabyś zrobić dla siebie i swojej małej królewny jak sprawić sobie przyjemność
Bułka smaczniutkiego, ja własnie skusiłam sie na ferrero 🙂 tak patrzyło na mnie nie mogłam mu odmówić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi, przecież do czeskich górek masz rzut beretem, więc w razie draki możecie szybko wrócić. Jedź koniecznie, każdemu taka odmiana dobrze by zrobiła, też bym chętnie pojechała, tylko ja nie jeżdżę na nartach - jakiś mam uraz z dzieciństwa, za to uwielbiam zjazdy na dupolocie 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...