Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mufka mój młody też roił mostki..a nagle z dnia na dzień zaczął dźwigać głowę..
a co do zasypiania to po kąpieli mały zasypia raz przy cycusiu raz trzeba trochę ululać..w dzień czasem zaśnie sam na huśtawce czy po prostu położony w łóżeczku..raz w dzień potrzebuje smoka (ale to rzadko) a na ogół to nie..nie ma reguły..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W ciągu dnia Jerzyk zasypia ze smoczkiem przytulając swoją pieluszkę 🙂
Natomiast wieczorem staram się żeby zasnął przy piersi gdy jest najedzony, jednak czasem odkładam go do łóżeczka i strasznie płacze 😞 gdy widzi że nie biorę go na rączki uspokaja się i zasypia 🙂
Staram się żeby nie zasypiał na rękach, chyba że boli go brzuszek to wtedy mamusia musi przytulić i utulić do snu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka Siyar z jakiś tydzień podnosi główkę..wcześniej tak jak piszesz robił mostki..dupka w górę ale głowa w dole..i któregoś dnia nagle hop głowa do góry..oczywiście nie tak prosto..tylko z mękami i złością że nie potrafi się podnieść..próbował też w pozycji pół leżącej pół siedzącej..(na mnie..tyłem do mnie..)leżał pleckami na mojej klatce piersiowej..i trzymałam go za raczki a on podciągał sobie trochę głowkę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, nie było mnie bo piekłam sernik, o ten: http://o-pysznym-jedzeniu.bloog.pl/id,2826033,title,Sernik-z-rosa,index.html?_ticrsn=3&ticaid=6b640
a mała nam zasnęła nagle o 19.30 i spała aż do teraz, no i właśnie ją Tomek kąpie. ciekawe o której nam teraz zaśnie... (po południu spała od 14.00 do 17.30)
a na kangurach nie byłam, bo mała jeszcze ma ten katar, a mgła była tak gęsta, że nie wiem jakbym tam dotarła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też makabra, Franek co chwilę się budził - Remek go usypiał ale ten za chwilkę znowu, jestem ledwo ciepła masakra a teraz sobie śpią obaj. A ja zapuchnieta czekam na znak sygnał od mamy, która ma mi załatwić recepte na Furagin, a sprawa jest utrudniona bo moja mamusia w szpitalu leży - dostała jakiegoś okropnego uczulenia i ją położyli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane i życzę powrotu do zdrowia tym co im choróbska dokuczają 😞
My noc pięknie przespaliśmy Jerzyk zasnął zaraz po wieczornym karmieniu 🙂 a potem pobudka o 23:30 2:25 i 5:30 no i wtedy Nasz książę się rozbudził i tatko zabawiał go do 7-mej i gdy położył z Nami do łóżka to smacznie zasnął 🙂 o 9:00 tej karmionko i dalej spaliśmy wszyscy do 10:45 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po spacerku, ale niestety mało przespanym. Amelia ciągle oczka otwierała, a jak wracałyśmy do domku, to w windzie się już obudziła i tyle ze spania. Temp Jej sprawdzałam, ale nie ma, nie wiem dlaczego tak mało chasia ☺️ Całe szczęście nie płacze tak jak wczoraj i w nocy, więc napewno nic Ją nie boli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszę się KASIEŃKO że nocki spokojne 🙂 mam nadzieję że dni tez nie będą już takie męczące 🙂

Jerzyk dziś popłakiwał i miał problem z zaśnięciem popołudniowym ale teraz bawi się pięknie na leżaczku a mamusia ma chwilkę dla siebie 🙂 no i zamiast odpocząć to do Was zagląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane, dziś latam od rana, miałam gości, a potem poszłam na mega zakupy, a Tomek z Łucją siedział. tak się zmęczyłam tym łażeniem po mieście.... kondychy nie mam.
współczuję Bułka choróbska i Mam w szpitalu i Tobie i Karulinie... okropne to.
Kasia, fajnie, że mały już daje Ci pospać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki,
Wojtuś oszalał na punkcie swoich rączek, wkłada je całe do buzi ślini się! 🤪 uwielbia wkładac je tez do mojej buzi, i tak pięknie chwyta juz zabawki, sam wyciąga do nich rączki 🙂
dzięki dziewczyny za Wojtusiowe komplementy, od kiedy w ogóle mozna takiemu maluszkowi ścinac włosy? tak z ciekawosci pytam, nie zamierzam Wojtusiowi jeszcze obcinac nie nie, bo wygląda w nich tak uroczo mój mały szogunek 🙂
kochane wracajcie do zdrowia Wy i Wasze mamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szkoda, że mieszkamy tak daleko do siebie, bo chętnie przygarnęłabym pod opiekę wszystkie nasze maluszki 🙂
co do rączek, to Łucja też uwielbia nimi wywijać, dotyka teraz wszystko w koło, przekłada zabawki z rączki do rączki, widać, że sprawia jej to niezłą frajdę 🙂 jak coś do niej mówię z bliska, to lubi mnie też po twarzy dotykać. odkrywa świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...