Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chyba nam sie forum wypala pomału...
wczoraj zjadłam kapuste kiszoną i niestety Wojtusiowi nie podeszła... 😞 od 1 w nocy szły pierdki, Wojtus nie spał, budził sie co chwile 😞 biedny mój syneczek matka zawiniła, jadłam już wszystko tylko kapusta kiszona została , juz wiecej nie zjem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to trzeba dołożyć do forum ognia 🙃
biedny Wojtuś, ale dobrze, że jesz już prawie wszystko, najgorsze to były poczatki na diecie jak bałyśmy się cokolwiek zjeść 😞
dostałam pampersy!!!!!!!!! jeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! pierwszy raz facet z poczty pofatygował się do moich drzwi, tak to zawsze awizo 🙃 ale dobijał się długo i miał dwa podejścia, za pierwszym razem nie chcialo mi się wstawać, bo dosypiałam z małą, ale jak po 10 min znowu było dobijanie się to otworzyłam zaspana w piżamie, no cóż, przecież dopiero to była 9.30 🙃 wyprałam od razu pieluchy i na pewno są chłonne 😜, połowę wody z miski mi zebrały 😜
Mufka mam pytanie, bo rozumiem po co tyle guziczków na górze, ale wiesz moze po co te trzy rzędy guzików poniżej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się za wami stęskniłam, więc postanowiłam wyjść z ukrycia i coś skrobnąć 🙂 tym bardziej, że mój brzdąc w końcu nauczył się sam sobą zajmować leżąc w łóżeczku. Wcześniej był baaaardzo absorbujący- cenił towarzystwo ponad wszystko, ale to pewnie jak większość maluszków 🙂

Mufcia, Anochi- świetne fotki, pomysł rewelacja 🙂 a sukienka Ali prześliczna 🙂

Wiojojka, ja ostatnio zaszalałam i zjadłam bigos i nachosy chili. Na szczęście młodemu nic nie było.ufff

pozdrawiam wszystkie mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na poczatku korzystałam z explorera, pózniej zmieniłam na mozille bo brzuszek szwankował, przez pewien czas było ok, potem znów sie popsuło, chyba faktycznie spróbuje wrócic do explorera, moze to cos da

dzis poraz pierwszy zrobiłam sobie dzien lenia, tzn siedzimy z małym w domu zamiast walczyc z zaspami i juz tego żałuje- maruda mu sie właczyła, a liczyłam ze zajmie sie soba a ja porzadkami ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
evie pozazdrościć tak długiego macierzyńskiego i innych możliwości
chociaż co ja tam zazdroszczę jak ja będe na bezrobociu? 🙃 qrcze nie umiem się zmotywować by zacząć myśleć o jakiejś pracy i kiedy jej zacząć szukać, eh ja nawet nie mam pomysłu gdzie jej szukać i co chcę robić 😜 oj rozleniwiłam się w domku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 miesiecy macierzyńskiego? rozumiem, ze płatny? jesli tak to super. u nas tylko 5 mies, a pózniej wychowawczy bezpłatny.uwazam, ze dla chetnych macierzynski powinien trwac rok. przeciez taki 5-mies. bobas potrzebuje jeszcze mamusi. dobrze ze wprowadzono przepis ze kobieta moze wrócic na niepełny etat- wg mnie to swietne rozwiazanie, taki stopniowy powrót do zycia zawodowego. ja akurat zamierzam jezdzic codziennie na 4 h. o 13 bede spowrotem w domku i reszte dnia spedze z synkiem, a jednoczesnie bede miała jakas swoja kase i satysfakcje, bo tak tylko w domu bez pracy nie czuje sie do konca spelniona,mimo ze bardzo kocham mojego synka 🙂
uff...sie rozpisałam 🙂 sorry za brak duzych i polskich liter, ale jade jedna reka, bo na drugiej kima młody. przysneło mu sie. wole go nie budzic- przynajmniej mam chwile dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o mateńko, padam!!!!!!!!, odliczam już minuty do powrotu męża, mam nadzieje, że do 20 wróci, generalnie nie było dzisiaj tak źle, ale mała albo na rękach albo z nią się bawiłam,kompletnie dzisiaj nic nie zrobiłam, wykańczające, kiedyś koleżanka mówiła, że chętnie wracała do pracy po macierzyńskim, bo dopiero tam mogła odpocząć 🙃 ale takiego 5 miesięczne maleństwa nie mogłabym zostawić, zreszta nie mam możliwości, koleżanki mówiły,że dopiero ok 10 miesiąca poczuły, że już mogłyby oddać malucha pod czyjąś opiekę i moga wracać do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ubrałam Ali pieluchę wielorazową 🤪 ciekawe jak zareaguje 😜 troszkę nagłówkowałam sie zanim skapnęłam się o co chodzi z tym napami, też zapięłam górny z środkowym
ostatnio mama spytała się dlaczego kupiłam te pieluchy i czy mnie nie stać na pampersy, bo jak tak to dołoży do prezentu dla Ali 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale miałam dziś przygodę. Poszłam na spacerek i jak wracałam do domu, słucham a koła tak dziwnie zaczęły mi hałasować, myślę sobie: "to pewnie od śniegu i zimna", ale niestety wjeżdżam do domu patrzę a jedno koło flak... 😲 i co się okazało ---> przebiłam oponę 🤪 Ale mąż przyszedł wziął koło poszedł do wulkanizacji i od ręki zrobili i wiecie co ? CUDA jednak się zdarzają ---->zrobili za damkę 🤪 🤪 🤪
Myślałam, że mój wózek przetrwa wszystko, bo ma duże i pompowane koła, a jednak nawet pompowane mają swój minus 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...