Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej, ja miałam też tylko 1 okres a teraz już 2 miesiąc biorę anty, więc również nie dostałam już 😜
Rusałka co z małym? Mam nadzieję że już lepiej..
Faceci nie mają pamięci do dat-to fakt 🙂
Kamilek w dzień dzisiaj trochę ciężki do zaśnięcia 🙂 ale po kąpieli dość szybko się poddał i śpi jak dotąd 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grażynko podczytałam Twoje posty... Klaudia miała ostatnio to samo,w nocy pojawiła się wysoka gorączka jak u Ciebie,dziecko płakało,ale kaszlu i innych nie było,trochę wymiotów...po równych 3 nocach sama spadła,nawet nie zdążyłam podać zakupionych czopków lekarz zlecił te same badania i nic nie zdiagnozował. w piątek była kontrola,tej nocy spadła gorączka pojawiły się tysiące plamek i diagnoza-TRZYDNIÓWKA,mamy to za sobą,poczytaj sobie o tym,może Jerzyk też to ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my byliśmy na chwilkę na spacerku bo w Poznaniu słonko i lekki mrozik ale szybko wracaliśmy bo mroźny bardzo nieprzyjemny wiatr wiał i jak widzę za oknem-śnieg już sypie ....a Kamilek dosypiał przy otwartym oknie balkonowym w pokoju swojej siostry 🙂 także na pewno się przewietrzył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze praktycznie dla wszystkich z rodziny mam prezenty, ale kompletnie nic nie kupiłam mężowi i nie mam pomysłu co by mu się przydało 😞 a jakoś nie chce poprzestać na banalnych kosmetykach, pocieszam się tym, że ona ma ten sam problem, choć podpowiadam mu czego mi brak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba nie idę, gdyż po pierwsze nie widz nikogo z wózkiem, a po drugie Amelia usnęła, przynajmniej jest cieplutko.
Dziś ma taki dzień do śpiochania, w nocy ładnie spała i obudziła się dopiero ( i tu uwaga) o 11:40. Pierwszy raz w życiu tak długo spała. SZOK.
Ale fajnie, mogłam zrobić niejedno pranko, wysprzątałam całe mieszkanko i jestem zadowolona 😁
Więc siedzimy w domku 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam, ufff... ale szalony dzionek dziś, rano miałam nagranie do radia na zamku, gdzie pracuję, więc musiałam tam z małą zajechać, ale nie mogliśmy wygrzebać się samochodem, więc w końcu mój tato mnie poratował i tam zawiózł. pogadałam tam z moją szefową i bez problemu zgodziła się, żebym była na wychowawczym do końca sierpnia 🙂 powiedziała, że choć brakuje tam mnie, to bardzo dobry pomysł, żeby tak dłużej zostać z dzieckiem 🤪super!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane !!!
Dziękuję za troskę i słowa otuchy 🙂
Wczoraj był dla Nas ciężki dzień 😞 męczył się Jerzyk ja płakałam, gorączka to rosła to spadała 😞 biedak zasnął dopiero o 0:30 umęczony i słaby 😞 ale noc minęła spokojnie pobudka o 4:30 na karmienie i o 8:15 znowu płacz bo temperatura 38,9 😞 podałam Panadol i zasnął 🙂
Wstał o 12:05 i już bez gorączki 🙂 najadł się i siedzi w wózeczku z zabawkami przed tv bo mamusię po wczorajszym popołudniu bolą rączki 😞
Mam nadzieję że najgorsze już za Nami. Będę informować jak tylko coś się zmieni i znajdę czas.

A ja okresu jeszcze od czasu porodu nie miałam 🙂

Aaaa i dziś JERZYK KOŃCZY 4 miesiące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku, ale tu pustki, wiatr wszystkich wywiał... a Łucja dała mi dziś tak w kość, że czuję się jak jakaś wywłoka z rękami naciągniętymi aż do ziemi. wciąż na rękach ją musiałam nosić - teraz po długim płaczu i marudzeniu wreszcie zasnęła, a mnie dziś na dodatek cały dzień boli głowa, więc ten płacz to jakby wiertarką ktoś mi w głowie drążył... eh, ale się rozpisałam. padam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...