Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
U nas w sobotę mały zaczął tak strasznie płakać..zanosić się i krztusić się..nie mogłam go uspokoić..nawet cycek nie pomagał..w pewnej chwili płakaliśmy oboje..ale szybko się uspokoiłam bo wiedziałam że inaczej sam się nie uspokoi..płakał tak 40minut wlepiony we mnie..aż zasnął wykończony biedaczek..nie mam pojęcia co było przyczyną takiego płaczu.. 😞 może któraś z was miała podobnie ze swoim malcem?
Wszystkiego dobrego dla Kamilka i Jerzyka..
A co do wody to my też kranówkę gotujemy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa nie wiem czy aż tak, ale od dwóch tygodni Ala ma takie napady wieczorami, drze się i nie da się uspokoić, dopiero kołysanki pomagają 😜 mam wrażenie, że to ze zmęczenia nie może sama się uspokoić, nie radzi sobie z emocjami
STO LAT DLA ŁUCJI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Anochi sama nie wiem..to taka histeria aż..nakręcał się i nie potrafił przestać..był cały zapłakany oczy opuchniete usmarkany obśliniony..i nie mogłam nawet obrócić głowy bo na nowo się nekręcał i nie potrafił łapać oddechu..ehh coś strasznego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LAT! STO LAT! ZDRÓWKA I UŚMIECHU dla JERZYKA!
Łucja wszystkiego najlepszego 🙂

Ja też jeszcze nie dostałam okresu, karmie tylko piersią 🙂 😎 🤪
My też gotujemy kranówkę 🙃
Okaa-szok, my mieliśmy taka historie jak Jaś nie mógł się dobudzić, płakał przez sen łzy ciekły, szlochał, krzyczał..dopiero w kąpieli się uspokoił i obudził 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w końcu moja maruda zasnęła 🙂
qrcze ciągle Ala domaga się jedzenia co niecałe 2 godzinki, czyli ewentualne wolne mam max 1,5, męczące to jest 😞 na szczęście w nocy jedzenie jest co 3-4 godziny
kiedys pytałam o pieluszki, sama kupiłam Dadę z Biedronki, po kilku dniach używania - na zmianę z Pampersami i : po pierwsze o wiele sztywniejsze, nie przeciekają, ale mąż stwierdził, że w środku wygląda jakby ktoś wsadził podpaskę i generalnie śmierdzą, teraz dla mnie Pampersy pachną 🙃
widziałam dzisiaj w sklepie Pampersy 4 specjalnie dla chłopców i dziewczynek, ciekawe czy są jakoś lepszy czy jak? na razie mi jeszcze do 4 daleko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie doczytałam o tych pieluchach dla chłopców i dziewczynek:
"Pampers Active Boy/ Girl – innowacyjne pieluchomajtki dopasowane do płci malucha

Pieluchomajtki Pampers Active Boy i Active Girl zakładane są jak majteczki, dzięki czemu zachęcają malucha do nauki samodzielności. Mają wyjątkowo chłonny wkład umieszczony
z przodu dla chłopców i pośrodku dla dziewczynek, absorbujący wilgoć dokładnie w miejscach jej występowania. Najbardziej rozciągliwe boczki zapewniają swobodę ruchów oraz pomagają, aby nic nie przeciekało. Można je łatwo rozerwać podczas zdejmowania, co zwiększa wygodę, łatwość zmiany i zachowanie czystości. Miękki i przewiewny materiał na powierzchni przepuszcza świeże powietrze do skóry dziecka. "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mufcia 🙂
A tak w ogóle to gdzie sie podziewa Palibulka-tyle dni rodzi 😜?!
Niektórzy zapadaja już chyba w sen zimowy jak niedźwiadki 😁
Nastrój nostalgiczny:ciepło w domku, ukochana dzidzia na kolanach własnie usnęła po karmieniu a za oknem śnieżek prószy....ze wszystkich stron zaglądają świąteczne ozdoby..czuć zapach pierniczków lukrowanych, które tak słodko wyglądają na stoliku obok gwiazdy betlejemskiej o głęboko amarantowych kwiatach 🙂 mmm dreszczyk-fajne są te świąteczne nastroje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w świątecznym nastroju widzę 🙂
Jerzyk wczoraj o 22:30 dostał jeszcze gorączki 38,8 i znowu musiałam podać Panadol i jak zasnął to budził się tylko na karmienie 🙂 teraz też sobie drzemkę urządza 🙂
Za to ja nie czuję się najlepiej bo coś mnie drapie w gardle i zaczynam kasłać 😞 😞 😞
Ale wolę ja być chora niż Jerzyk 😉
Miłego dnia piękne brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki 🙂
a ja mam już w domu choinkę 🙂 Marcin kupił nam dzisiaj pachnące drzewko
i będziemy ją dzisiaj z Wojcieszkiem ubierać 🙂jak tylko sie obudzi,
dzisiaj maruda taka z niego, mama musi tulić swoje serduszko.
A Siyar słodziuszek piękne siada! silny chlopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Kamilek też marudny-siedziec za wczesnie, leżeć juz nie chce-od razu bunt, na brzuszku tylko kilka minut, nosić super!-mamie rece opadają a jak już zasnie to tak max 30 minut i znowu oczka duże i uśmiech od uszka do uszkapt: "Weź mnie 🙂" Najdłużej to przy oknie balkonowym w leżaczku siedzi gryząc nos reniferowi siostry 😜 i patrząc jak płatki sniegu lecą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale jestem gapa "Salonie" napisałam z przyzwyczajenia z wielkiej bo nasz sklep firmowy w Poznaniu funkcjonuje pod nazwą: Salon Aranżacji 😜 i mi się tak napisało 😁 a nasz salonik z kuchnią połączony wielki nie jest aż tak ale wózkiem wykręcam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ufff, ale sie zmachałam przy tej sesji zdjęciowej, jak obrobię fotki to coś wrzucę. Łucja też padła, śpi jak anioł 🙂
A chciałam się pochwalić, ze udało nam się tą ciemieniuchę zdusić w zarodku. śladu nie ma! Więc Kasiu wielkie dzięki za radę, a jeszcze chcę dodać, że nasza pediatra mówiła, by smarować nie oliwką, tylko oliwą z oliwek, u nas to wszystko do kupy (oliwkowanie, mycie, bepanthen i czesanie) pomogło 🙂
a co tu tak pusto niesamowicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
Mufka czekam na zdjęcia, może się zainspiruję? planuję zrobić tacie na prezent kubek ze zdjęciem Ali i nie mam na razie pomysłu jak to zdjęcie zrobić 😜
Oli podziwiam siły i samozaparcia oraz nie zazdroszczę kręgosłupa 😞 bidulka 😞
u nas nadal ciemieniucha 😞 jakaś wredna skorupa nie chce odpadać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kochane dzieciaczki razem 🙂 Paulinka lubi po szkole ponosić Kamilka, czasem mam wrażenie że ma więcej siły ode mnie bo mówi że lekki jest 😁 🤪

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/07fb3c4a/kopia moje slonka.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/07fb3c4a.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...