Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Mufka na katar u nas nasjkutecznieszym sposobem są krople Olbas oil my duzi robimy sobie zawsze inhalację wkrapiając kilka do goracej wody a niemowlakowi wystarczy skropić kilkoma kropelkami pieluszkę i kocyk czyli to co bedzie miał blisko noska i bedzie wdychał-szczególnie na noc połozyc koło noska pieluchę pokropioną tym zapachem-zawsze skutkuje o wiele szybciej niż jakiekolwiek krople do nosa. Polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a na co dzień oczyszczacie noski? Ala czasem troche chrypie i czasem sobie kaszlnie, lekarz dzisiaj troche mnie objechał, że nie czyszczę jej noska przed każdym karmieniem, ale co mam jej odciągać jak nosek ma czysty, a psikania woda morska bardzo nie lubi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też właśnie nie słyszałam, powiedziałam, że psikam wodą morska rano, chociaż raczej właśnie tak jak Oli - jak coś widać, - a lekarz, ze stanowczo za mało, poczułam sie jak wredna matka 😞 bo mała ma taką chrypke i pokasłuje, kazał często na spacer wychodzić, bo w zimie to suche powietrze i dzieci tak mają, mówię, ze wietrze często mieszkanie, a on, że to i tak nic nie da, natomiast nic nie wspominał o nawilżaniu
nie będę jej męczyć za każdym razem, uważam, ze przesada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też czyszczę nosek jak coś w nim jest..a tak to zakraplam solą fizjologiczna rano i wieczorem..
Dziewczyny młodziach mój siedzi w huśtawce i rączkami chwyci się czegoś i podnosi..podciąga i krzyczy..ze złości że nie może usiąść..


[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/b1c97674/1.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/b1c97674.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Jeszcze nie rodzimy 😁 ale dzięki za słowa wsparcia dla Elwiry 🙂 na bank wam opowiem jak było.

Franio w nocy niespokojny dał mi popalić ale rano Remek się nim zajął i ja pospałam do południa 😉 nie wiem czy to zębulce czy co, niby nic tam się nie dzieje ale on jest mocno marudny.

Jeżeli chodzi o Remka to zajmuje się Frankiem naprawdę po mistrzowsku, nie boi się go i ma do niego wielką cierpliwość, widać że czekał na niego i pragnął go bardzo pomocno (pamiętajcie że Remek ma 37 lat i to jego pierwsze dziecko) widać go bardzo go kocha przy każdym spojrzeniu. Jedyne czego nie lubi to Frankowych kup a syn jakby wiedział mu ich oszczędza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułka mój Jasio też jakiś niespokojny..nie wiem co to..w buźce nic nie widać 🤢 no pozazdrościć takiego faceta...musze go przeszkolić bo ja mojego za bardzo rozpuszczam jak czytam jak Wasi sobie radzą 🙂

Evie...ja też nie psikam codziennie do noska(tylko doraźnie jak widzę że coś się dzieje) i temperatury też nie mierzę(tylko ręką) i odpukać nic się nie dzieje

Właśnie mnie oświeciło ..jutro szczepienie ale ostatnie i będzie dłuższa przerwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam pytanko, jakich używacie pampersów? ja na początku miałam huggies, ale jakoś wszystko z nich wyciekało i od tego czasu jestem na Pampersach i jestem z nich zadowolona, ale trochę kosztują 😞 może inne są też tak samo chłonne i nie powodują uciekającej kupki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, co do pieluszek, to ja przetestowałam pampersy, bella happy, dady i babydreamy, aa.. no i huggisy też raz mieliśmy. najbardziej miękkie są pampersy, nie podoba mi się jednak ich zapach, który nasila się jak pieluszka się zapełnia. happy zawsze w jednym miejscu przyklejały się do tyłeczka małej, dady były bez zarzutu, nie tak miękkie jak pampers, ale ok.
huggisy były jakieś takie niewymiarowe jak dla mnie, natomiast babydreamy według mnie są bardzo fajne. fakt, grube, ale jakoś nam to nie przeszkadza. ale teraz przede wszystkim używam tych pieluszek wielorazowych, pampersy tylko na noc i wyjście, no i jestem z nich mega zadowolona, bo mała ma fajną skórę na pupie. jak używałam tylko "pampersów", to często miała zaczerwienienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My używamy z Pampersa..jakoś najbardziej mi - nam odpowiadają..i są przede wszystkim cieniutkie..Fakt cena jest spora..ale pieluszkę rzadziej się zmienia..(przynajmniej u nas) bo inne były używane w większej ilości..i to chyba na to samo wyjdzie..
i tak jak u Oli zakładamy od nie dawna 4..tatuś kupił przez pomyłkę 2 paki..3maławe a 4 jakby trochę za duże..szkoda że nie ma połówek hehe
kamilek ma słodkie oczka takie duże.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Nowe Koleżanki 🙂 i te stałe też witam 🙂

Mu z Jerzykiem używamy Pampersów i raczej nie zmienimy firmy 😉
A co do mierzenia temperatury i wodowania noska to ja sprawdzam temperaturę rączką a woduję nosek gdy słyszę że świszcze lub zatkany bobkiem 🙂

Mój mąż mało czasu spędza z maleństwem i cieszę się że Wy macie inaczej 🙂 chciałabym żeby spędzał z nim więcej czasu : przewijał, przebierał, kąpał, a nie tylko nosił przez kilka minut i zabawiał jak leży 😞 Ciekawe jak to będzie jak wrócę do pracy ??? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihihihi Anochiiiii masz oklaska ode mnie..mi chodziło o apetyt do jedzenia..
w sumie moja wina bo nie dopisałam..a można było odebrać "apetyt" dwuznacznie..
Pytam bo ja ciągle głodna po nich chodzę..ledwo co zjem a ja głodna..dostaje już do głowy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...