Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

anycool odnosząc się do twojej wypowiedzi-czy ktoś powiedzial,że jestem niewdzięczna? oczywiście,że nie,bo naprawdę dużo słów miłych tutaj usłyszałam,które mi bardzo pomogły...
i ta sprawa nie dotyczy tamtego...tylko tego,że zanim tu się coś napisze to trzeba 3 razy przemyśleć,bo ciągle jest krytyka,olewka i okazywanie co po niektórym prawie że chwały za byle głupiego posta...
takie coś jest naprawdę nieprzyjemne...ile razy starałam się dopisać czy dorzucić coś do Waszych tematów to albo jakby moich postów wogóle nie było,albo byłam tą najgorszą 😮 za co? za to,że nie pisze-jak mi przykro,że wasze dzieci płaczą bo idą ząbki? mojej też,to nikogo nie obchodzi. że nikt nie zapyta ile czego daje Klaudii a już jestem najgorsza?? za to,że mnie nie rusza to czy tamto bo uznaje to za zwykłą głupotę?? siedziałam cicho i się nie odzywałam,wiele osób tutaj mogłabym skrytykować tak samo jak Wy mnie i po co? ale skoro się zaczęło pisanie CO ,LEŻY NA SERCU to proszę bardzo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kwaśno się zrobiło, szkoda 😞
pewnie, że towarzystwo wzajemnej adoracji, bo każda chce usłyszeć coś miłego o swoich dziecku i otrzymać wsparcie, nie jest ono zawsze przyjemne, ale szczere, ze swoim postem nie tylko trzeba się wciskać, ale nawet przebić, ale po prostu każdy ma swoje problemy i nie na wszystko znamy odpowiedź, zresztą pewnie zaraz mi się znowu dostanie, że słodzę, tak jak rano, więc zamilknę dopóki się troszkę nie uspokoi
lubię to forum i lubię Was dziewczyny i na pewno tu zostanę, każda ma swoje zdanie i każda zrobi co uważa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ macie problemy Kochane 🙂
Ja też Was wszystkie lubię i nie mam i mieć nie będę nigdy żalu o to że mi ktoś nie odpisał lub życzeń nie złożył 🙂
Najważniejsze że jesteście i że wiem że zawsze mogę tu zajrzeć i popatrzeć i posłuchać o Waszych maleństwach 🙂

MALUTKA sama dobrze wiesz że to Ty i wyłącznie Ty decydujesz o swoim maleństwie tak więc jeśli ktoś Ci radzi to Ty powiedz że dziękujesz za radę ale zrobisz jak Ci serce dyktuje . Sama wiesz co i ile jeść żeby nie szkodzić swojemu dziecku 🙂
A ja na forum i na gg nie wchodzę zawsze i codziennie więc proszę żebyś nie uogólniała że wszyscy mają Cię gdzieś.

To tyle co o tym sądzę 🙂

A tak ogólnie to jesteście the best i cieszę się że jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka zdaje się że chodziło o to że Klaudia piła Twoją herbatę i to nas wszystkie zestresowało. Jeżeli chodzi o rewelacje - cóż nie wiem co masz do mnie i mojego postu o aerobiku i jakbyś uważnie czytała to nie dziecko się zestresowało ( które ma na imie Franek) a ja i o tym opowiedziałam. Widzę że nie zrozumiałaś tonu mojej wypowiedzi z rana i uznałaś że Cie atakuje a ja potwierdziłam fakt że każda sobie rzepkę skrobie i najczęściej posty lecą w próżnie, Ty oczywiście poczułaś sie zaatakowana - dziewczyno ogarnij się - nikt CIe nie atakuje a to że po poście o herbacie dziewczyny napsiały Ci żebyś uważała co dajesz dziecku chyba nie świadczy że Twoje posty są olewane a wręcz przeciwnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutko cóż za wściekłość się ogarnęła, po co się nakręcasz. powiedziałyśmy ci o herbacie na pewno nie dlatego zeby zrobic ci na złosc, jestes młodą mamą jak my wszystkie,cóz złego jest w dobrej radzie, nikt nie napisał ze jesteś złą matką bo tym czy tamtym karmisz córeczkę. napisałysmy ci ze herbata to nie jest dobry pomysł dla maluszka i wsio, ani razu nie pomyslalam tak jak niektóre z was ze ktoś mi nie odpisał na posta i sie mam obrazić?? bez przesady., wystarczy napisac jeszcze raz.ja tu wchodze zeby poczytac co u was jak dzieci, zobaczyc zdjęcia a nie, że pisze post i wyczekuje czy ktos mi odpisze czy nie, a jak nie to wielka obraza majestatu. to po co to pierdolenie ze jak fajnie że jest forum, dzięki dziewczyny ze jestescie itd.
nie mam na mysli jednej osoby zeby nie było. dla mnie beznadzieja to wszystko....
nie psujmy tego co było... a jesli to wszystko było nieszczere i fałszywe:jaki piękny twój synek/córeczka itd, to ja stąd spierdalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułka nie mam nic do Ciebie ani tego,że zabierasz Frania na aerobik,po prostu podałam jeden z wielu przykładów które mogłabym podać,bo akurat przyszło mi to do głowy...a to miało na celu pokazanie tego,że jak napisałaś że była taka czy owaka sytuacja na tym aerobiku to strasznie sie wszyscy tym przejeli czyli to musiała być niezła sensacja...wszędzie są różni ludzie,więc na mnie nie zrobiło to wrażenia,to samo było w ciąży,jedni byli mili,drudzy nawet przy ciężarnych kobietach się ubiegali o swoje przywileje-np.starsze kobiety z formą sportowca nagle w kolejce w sklepie udawały starą schorowaną kobietę,żeby tylko ją przepuścić...dlatego takie coś dla mnie to codzienność,a jednak wywołało to tutaj oburzenie...nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałaś...tak samo nie mam nic do anycool,to też był tylko przykład...wyraziłam swoje zdanie i tyle 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANE DZIEWCZYNY NIE ZAMIERZAM BYĆ KOŚCIĄ NIEZGODY NA FORUM DLATEGO TEŻ NIE BĘDĘ SIĘ TU UDZIELAĆ JAK BY CO JESTEM NA GG NA FORUM POZOSTANĘ OBSERWATOREM , PONIEWAŻ MIMO WSZYSTKO LUBIE WASZE DZIECIACZKI CHOĆ ICH NIE ZNAM I ZAWSZE CHCIAŁAM POMÓC , NIGDY NIE CZYNIŁAM TEGO Z CHĘCI CHWAŁY KU MOJEJ OSOBIE ..............ŚWIĘTYM POWIEDZENIE JEST ŻE NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU...........



Z GÓRY PRZEPRASZAM WSZYSTKIE MAMY KTÓRYM DZIECIOM NIE ZŁOŻYŁAM ŻYCZEŃ Z OKAZJI ICH MAŁYCH URODZIN JEDNAK JAZDY Z ZĘBAMI NIE ZAWSZE POZWALAJĄ MI PAMIĘTAĆ......CO BIJĄC SIĘ W PIERSI NINIEJSZYM CZYNIĘ ZGODNIE Z POWIEDZENIEM LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE


MOCNE UŚCISKI I GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAŁYCH JUBILATÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko o Ciebie...to raczej ogółem
mam szacunek,jesteś starsza ode mnie,bardziej doświadczona i bezpośrednia...
chodziło mi o to jakie się to forum zrobiło,że są tu niektóre osoby na które jest totalna olewka (nie tylko ja) , a niektóre takie,że ledwo się odezwą a już się je na rękach nosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia przecież Ci napisałam,że tu chodzi o atmosferę obecnego brzuszka a nie o to,żeby każdego teraz oceniać i krytykować...
teraz każda będzie po mnie jechać za wyrażoną opinię co do tego jak ja się już czuje na brzuszku i nie tylko ja...ja po prostu powiedziałam co myślałam i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂 zawsze jak do Was zajrzę, to akurat jakaś kłótnia jest... i tak się zastanawiam, czy to pech, czy Wy takie nerwusy jesteście 😉

szybkiego rozładowania atmosfery życzę i poprawy stosunków 🙂 i przede wszystkim: większego dystansu do siebie i do... wirtualnych znajomości 🙂

Pozdrawiam Was wszystkie 🙂 🙂 i dzieciaczki też! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wracam do normalności
dziewczyny mam pytanie, wiem, że ten temat już był, ale nie chce mi się szukać 🙃
rozmawiałyście kiedyś o nawilżaczach, czy koniecznie musi być taki za 500 zł czy może któraś ma tańszy - tak do 200 zł, muszę kupić, ale nie stać mnie na cuda za 1000 zł 😞 mała sucho pokasłuje, a nigdzie nie wychodziłyśmy, mam wrażenie, ze to przez suche powietrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny, qrcze wychodzi na to, że 300 spokojnie muszę przeznaczyć 😞 chyba rodziców namówię na prezent pod choinkę 😜
anycool używasz tego nawilżacza? przydaje się ta funkcja oczyszczania powietrza? u Ciebie chyba na pewno przy palącym dziadku 😞
dzięki za oklaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee to w ogóle do dupy jest , ja rozumiem nerwy , każda ma swoje kłopoty , ale żeby tak wybuchnąć ???? są na świece większe problemy .....

ja za stara jestem na takie głupie przepychanki , będę cieszyć się swoim dzieciaczkiem , chwalić się i opowiadać o nim a komu się nie podoba to do widzenia .......lubię Was bez wyjątku a że od czasu do czasu zwrócę komuś uwagę to nie zbrodnia,nie robię tego ze złośliwości tylko z troski a skoro jedno nie jest do odróżnienia od drugiego DLA NIEKTÓRYCH ( przez grzeczność nie napisze komu ) to nie mój problem i jak mawiają mądrzy ludzie

NA ZŁOŚĆ WROGOM ZOSTANĘ NA FORUM KOGOŚ MUSICIE TU NIE LUBIĆ 🙂 🙂 MOGĘ TO BYĆ JA 🙂 🙂 AMEN



złośliwy wpis?............taki miał być bo mi K.... PRZYKRO !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu 😘 jak dotąd niemal każda a przynajmniej większość korzystała z bezcennych porad a mądrością nie jest stwierdzić:"ja wszystko wiem najlepiej"- tylko mądrze jest pytać i słuchać doświadczonego i posiadającego większą wiedzę. Mając kilkanaście lat więcej przeżytych i wychowane dziecko można uprzejmie podpowiedzieć czego nie popełnić by dziecko nie miało uszczerbku na zdrowiu lub jak sobie ułatwić życie. Mam tylko kilka lat mniej niż Ty ale z wdzięcznością korzystałam z Twoich rad! Miło było także poczytać że inne dzieci też się budzą co 1,5 godziny, że mają danego dnia również "Dzien Marudy" jak moje, że się denerwują i czasem nie chcą cyca ssać, że się już same usmiechają albo jeszcze nie...itp.PO TO WCHODZIŁAM NA FORUM- zobaczyć jak urosły, jakie maja włoski (lub nie mają) mogłabym dalej wymieniać.
Ostatnio zapytałam czy dla higieny w jakiś sposób czyścicie dziąsełka dzieciaczków chociaż raz dziennie przy kapieli np. wacikiem-też żadna nie podjeła tematu ale co mam sie fochac przez to? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór

uuu kwassss widze...

ale ja jestem za tą "ciemną" stroną mocy... tzn malutką, byłeczką itd...
ja sie za bardzo nie udzielałam bo wcześniej widziałam takie rzeczy, późno tu dołączyłam...
i może nie mam prawa sie odezwac czy coś... ale coż 🙂

któraś z was napisała o dorosłości... z tych emocji nie pamiętam która, ale dziwacznie wyszło...

co do urodzin to popieram malutką... bo te suwaczki po coś są... i miło, szlenie miło jest mamie przeczytać życzenia dla swojej pociechy...

co do przebicia sie z postami... dziwne to ... każda pisze jaka sytuacja jest obecnie, co ją nie pokoi obecnie i po to pisze aby otrzymać jakąś rade czy wsparcie...

mimo to... pozdrawiam gorąco, a za oknem mam - 26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
całą tą awanturę pozostawiam w tyle....szkoda mi nerwów - to forum miało być odskocznią od rzeczywistości, źródłem rad i porad, żartów, śmiechów a nie awantur. Wkurwia mnie to na maksa bo przywiązałam się do Was i ni cholery jakoś czytać Was przestać nie mogę 🙂 jednocześnie włosy sobie z głowy czasem wyrywam jak dochodzi to takich rzeźni jak dziś.

Muszę sobie przemyśleć to wszystko i przede wszystkim zdystansować się do internetowego forum więc na jakiś czas se posiedzę cichutko.

Pozdrawiam Ciemną Stronę Mocy jak to cudownie określiła Ania 😜 Niech moc będzie z Wami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...