Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej my już po wczasach, kurze 3 dni a tu do czytania 30 stron 🤪 !! Gaduły 😁 Tak ogólnie pensjonat OK pogoda 2 dni super jeden dzien-mały sztorm 😜. Kamil 4 godziny drogi w aucie bez problemu-grzeczny jak aniołek. Zupka cały słoiczek nie podgrzany nawet-bez problemu zjedzona, tylko cyca jakoś nie umie na siedząco w aucie zalapać więc w czwartek od 9 rano do 3 po południu w sumie tylko o zupce był ale wieczorkiem nadrobił 😁..to tyle na początek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anochi w sumie wypoczęłam bo miałam tylko Kamilka do wybawienia i nakarmienia więc odeszły domowe obowiązki i tylko spacerki zostały.
Buziaczkaa bardzo współczuję, pisz co z Liwcią ..? My mieliśmy tak jak u Anycool robione takie usg u Kamila w szpitalu, tak jak Serduszka, nerek..zadowolona jestem bo w 2 dni po urodzeniu wiele badań Kamil miał.
Okaa, Aniołek zdrowia dla Waszych dzieciaczków. Może to i dobrze że nie dają od razu antybiotyków tylko faktycznie jak najwięcej oklepywac takiego chorego szkraba!!
100 lat dla Solenizantów! Hubercika córeczki Evie!! Spóźnione ale szczere!!

Sabcia jak się oporządzę z praniem to odezwę się jutro na gg jak jeszcze coś potrzebujesz o działalności..my od 15 lat prowadzimy..

Poza tym nie ma jak w domku!! Kamilek był zachwycony jak znalazł się w swoim domku i w swoim łóżeczku 🙂
Wjojojka gratuluję zaliczonych egzaminów 😉
Kasiu GDZIE JESTEŚ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze spacerki..
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/7b5c451a/kamis morze 2.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/7b5c451a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/bf6da3c7/kamiĺš morze.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/bf6da3c7.jpg[/IMG][/URL]
a tu kąpiel w warunkach turystycznych 😉
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/58fa2e90/kapiel.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/58fa2e90.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Hubiego za ząbka! Suuper 🙃
Oli tak krótko nad morze? Dla nas to wyprawa to co najmniej 10 - cio godzinna. W tym roku wybieramy się z małym i myślę, że z przystankami to nawet przekroczymy 12 godzin.
Pozazdrościć.
Zdjęcia super - i widać nasze morze 🙃 🙃 Już nie mogę się doczekać.
Franek od 40 minut leży w łóżeczku i zamiast zasypiać rozmawia z pieluszką 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Choć spóźnione to szczere życzenia dla Hubiego z okazji 6-miesięcznicy i pierwszego ząbka 🙂
My trochę na wyjazdach jesteśmy dlatego nie ma mnie tu codziennie 😞 jutro znowu jedziemy do babci 🙂 i wracamy we wtorek.
KARULINKO jak tam po pierwszym dniu w pracy ??? Ja już za dwa tygodnie wyruszam 😞 we wtorek idę na rozmowę z szefową zobaczymy jakie warunki dla mnie przygotowała.
Jerzyk zdrowy i dobrze się miewa 🙂 nadal podaję cyca, soczki i deserki 🙂
Dziś pierwszy dzień odciągania mleczka 😞 jakoś kiepsko mi to idzie ale muszę dla dobra Jerzyka 🙂
Miłego wieczorku Słoneczka 🙂 🙂 🙂 te duże ( Mamusie ) i te mniejsze ( Nasze Szkraby ) 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki,
Hubciowi gratulujemy pierwszego ząbka i wyklutego prawie bez bólu i płaczu 🙂
Buziaczka, słodka ta Twoja diablica, zdrówka dla niej jak najwięcej!
Oli, super taki wyjazd, też bym się chętnie gdzieś wyrwała, bo tak to jeździmy tylko do teściów do Mikołowa i ewentualnie do Ustronia...
A dziś byliśmy na urodzinach brata mojego męża i Łucja była cały czas grzeczna, ale na koniec już widać chciało jej się spać, więc zaczęliśmy się zbierać do wyjścia, ubieramy ją, a ona nagle wpadła w taki szał płaczu, jeszcze nigdy tak nie miała, nie byłam w stanie jej uspokoić, wyginała mi się do tyłu, wrzeszczała tak przeraźliwie, wszyscy z rodziny gapili się na mnie osłupiali. straszne to było, a jeszcze do tego mój chop, zamiast jakoś mi pomóc stał jak kołek. myślałam, że wyjdę z siebie, w końcu jakoś udało mi się ją włożyć do fotelika i na dworze się uspokoiła, a w aucie zasnęła i śpi aż do teraz. bidulka mała. ale ja mam skołatane nerwy cały czas, jeszcze się pożarłam po powrocie z mężem, bo wytknęłam mu, że mi nie pomógł, a on oczywiście nie da sobie nic powiedzieć. achhhhhhh ci faceci.
sorry, że się tu wywnętrzam i pewnie zanudzam, ale musiałam się wygadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka wycałuj Łucję
faceci sa dziwni, dzisiaj zasugerowałam mojemu mężowi, że skoro ze mną kąpie mała to moze sam to zrobi a ja będe miała chwilę czasu dla siebie, a on sie pyta "a co wtedy będziesz robić?", to ja ze może kolację zjem, a on - przecież mozesz pół godziny wcześniej, więc o co chodzi???????? i koniec gadki 😜
a ja chciałam choć w jednej rzeczy go wyspecjalizować i mieć 5 min dla siebie, a tu wyszło, ze wymyślam problemy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się dołączę, bo jestem w fazie kumulacji i kulminacji antymężowskiej :P
kilka dni temu wiecz. przygotowałam kaszkę dla małego (ja, no bo kto miałby to zrobic :/ ), proszę męża, żeby nakarmił małego a on na to czy nie możemy razem (ciekawe, ze jak karmię piersią to nie mam towarzystwa i wsparcia, tylko siedzę sama w pokoju, a mój mąż przy kompie w drugim- no ale przecież to co innego!!),na co odpowiadam, że chciałabym chociaż godzinkę odetchnąć od dziecka bo jestem z nim dzien i noc, a on na to, że on też chciałby poleżeć z palcem w dupie na kanapie (a wrócił 2h wcześniej do domu) grrrrrrrrrrrrrrr

buziaczka, śliczna liwcia, słodki urwisek
oli, zazdroszczę morza, ja planuje taki wypad na wiosnę
mufka, mój miał takie ataki jak był młodszy, kiedy wychodziliśmy z domu i go ubieraliśmy a on był strasznie zmęczony i czasami jak zostawał z dziadkami sam wieczorem, budził sie i nas nie było, taki ryk jak w amoku, na szczęście ostatnio się to nie zdarza. Tobie też życzę, zeby się więcej nie powtórzyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry! Śpicie jeszcze? 🙂 🙂 🙂 🙂
U nas trzecia już super nocka. Jak młody zasnął o 21 to przebudził się o 1, wzięłam go do łóżka i spał do 6, chwilka przerwy na mleczko i śpi do teraz a jest prawie 9 🤪 🤪:
Apropo facetów to u nas też masakra. Śpimy z małym w sypialni i jak ten się przebudza to "tatuś" bierze swój jasiek i idzie dalej spać do "salonu". Nawet nie zapyta czy nie trzeba coś pomóc, może mleko zrobić. Jak w amoku. Te chłopy to jakieś nie reformowalne stworzenia.
Oli gdyby drogi były u nas inne (czytaj lepsze) to pewnie w 8 godzin byśmy dojechali. Szkoda gadać! 😠 😠:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć,
u nas słonka brak ale też cieplutko, Wojtuś teraz śpi, jak się obudzi obiadek zje i na spacerek wyruszymy. Wczoraj gotowałam rosołek i kawalątek piersi z kurczaka zmiksowałam i z łyżeczką rosołku i podałam Wojtusiowi a dzisiaj zrobił zgnito zielona kupę...nie miał problemu ze zrobieniem jej, ale kolor troszku mnie przeraził...
czy któraś z Was podaje już zupki robione przes siebie, gotowane warzywa? czy wszystkie jedziemy na słoiczkach?
ja jeszcze podaję mleko 1, Asiulka w jaki sposób wprowadzałaś mleko następne? mieszałaś z mlekiem 1?
to ja zawsze karmię Wojtusia, zdarzy sie tez że poprosze marcina żeby podal mu butelkę i póki co nie protestował. jakis czas temu poprosiłam go, zeby on wstawał do Wojtusia i nakarmił go nad ranem, bo tak bardzo chciałabym przespać nockę, zgodził się ale więcej larma narobił, Wojtus płakał, on go wkładał ,wyciągał z łóżeczka, nie umiał się ogarnąć, więc pomogłam mu, powiedziałam gdzie, co, jak robie w nocy ja. i w kolejną nockę zaskoczona obudziłam się dopiero o 6:00 w momencie kiedy marcin podawałam Wojtkowi butlę, byłam w szoku, bardzo chciał mi coś udowodnic i pięknie mu to wyszło. ale teraz nie wykorzystuję tego, i wstaję do Wojtusia sama 😉
Dziewuszki spróbujcie jasno powiedzieć waszym chłopom że wy też chcecie nogi na lampie powiesić, wetknąć maluszka tacie na ręce, niech coś wymyśli. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka brawo 😁,
mój to chętny do zabawy z Alą, do ponoszenia jej itd, ale do innych czynności to niezbyt 😞 pierwszą pieluchę zmienił po 3 miesiącach i teraz żałuje, że pokazał, bo mu wypominam, że mógłby mała przebrać 😜a on nie, mówi tylko, ze mała zrobiła w pieluchę i idzie sobie np kawę zrobić 😜 eh, ale przynajmniej w nocy podaje mi mała i późńiej ją odkłada do łóżeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka Twój to przynajmniej spróbował a mój to ani razu 😠, ale w przyszły piątek wracam do pracy więc jakiś podział będzie musiał być 😜
Krzysiek karmi tylko jak mnie nie ma w domu 😠 Chyba muszę się za niego wziąść 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem u nas leci ostatnia paczka mleka1, jak sie skonczy przechodzimy na 2. mysle ze poprostu podam 2 i juz. kiedy przechodziłam z ha na zwykłe nie było problemu, jak zmieniałam firmy tez nie, wiec mam nadzieje ze i zmiana na 2 łatwo przejdzie 🙂
ja na razie z "nie słoiczków" podawałam starkowane jabłko sklepowe, banana rozgniecionego i ziemnaczki z mojego obiadu rozgniecione, ale zauwazyłam ze takie geste papki mu nie podchodza na razie- ciamka, ciamka i nie wie co z ta paka zrobic hehe, do ziemniaczka musiałam dodac troszke wody wtedy zjadł

a, mój maz karmi małego z butli jak go poprosze, ale czasami wyjezdza z takimi tekstami ze mi rece opadaja.

mamy które karmia sztucznym podajecie witamine d cały czas? bo zapomniałam zapytac pediatry, a gdzies wyczytałam, ze modyfikowane jest wzbogacone o wit d i to wystarczy

karulina, własnie jak tam powrót do pracy?jak synek to zniósł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...