Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj się babki rozgadałyście 🙂
nic nie poradzę jak moja mała śpi, ogólnie mało spi, bo w dzień to tak średnio 3 godz, a w nocy 8-10 godz i nijak inaczej jej nie zmuszę 😠 a co do wspólnego czasu to i tak dupa, bo mąż wraca po 20, coś zje, wykąpie ze mną małą i siada do kompa i pracuje do północy 😠 więc mam super życie uczuciowe 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
też chcę już wiosny i to bardzo. najbardziej wkurza mnie to ubieranie na cebulę i Łucji i siebie.heh.
Anochi, to niezły pracuś z Twojego męża...szkoda, że nawet wieczorów nie macie dla siebie...

Łucja w nocy obudziła się tylko raz 🙂 potem wstała o 8.30, nakarmiłam ją w łóżku i dalej śpi 🙂 śpiąca królewna 🙂
Wiojojka, Łucja też chyba w tym okresie nierównowagi jest lub była, bo przez półtorej tygodnia taki maruda z niej straszny się zrobił, ale wczoraj już była lepsza, więc może dochodzi do równowagi 🙂

mniam mniam zjadam swój chlebek na śniadanko, ktoś ma ochotę? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczęta 🙂
A ja jestem załamana Jerzyk znowu budzi się w nocy co 1,5 godziny 😞 może to dlatego że martwię się powrotem do pracy 😞
Poza tym zasypia około 19:30-20:00 🙂
U nas znowu mroźno i boję się wychodzić na dwór żeby się nie rozchorował.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuchy..
Ja w końcu wstaje na nogi..od wczoraj jestem na antybiotyku..i czuję się już lepiej..
łobuz mój zagryza ciągle swój język..
Jak wasze dzieci pod czas kąpieli..? Siyar tak chlapie że wszystko w okół mokre..łącznie ze mną..
Mufka ale ten brząc z filmiku świetny.. 🙂
Anochi no czesto tak jest że coś kosztem czegoś..i wiadomo że każdy by chciał by druga osoba poświęcała mu uwagę..ale usprawiedliwić męża można..bo pracuje..Ale wakacje macie zaplanowane więc życzę byście tam bardzo miło i uczuciowo spędzili swój czas razem.. 🙂
A co do tej zupki to i mnie Wojojka narobiła chęci by samej spróbować..Niestety mam warzywa tylko z supermarketu..więc pewno nie są najzdrowsze..ale w dzisiejszych czasach to chyba mało co zdrowe jest..zastanawiam się czy nie zrobić zupki dziś na próbę..bo tych słoiczków mój szkrab nie chce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach Acnochi, też Wam życzę, żebyście przez wakacje nadrobili ten czas ze sobą 🙂
a zapomniałam Ci napisać, że ja też dostałam wczoraj paczkę z nestle ze słoiczkiem, soczkiem i dwoma kaszkami, w ogóle co chwila dostaje takie przesyłki. już miałam z bebilonu, hippa, gerbera, bobovity i jeszcze z czegoś, a i jeszcze gazetkę o dzieciach dostaję. to chyba przez to, że w szpitalu wypełniłam jakieś tam ankiety po urodzeniu Łucji.

Okaaa, to super, że wracasz do zdrowia, bo już to się długo ciągnęło. Szkoda, że antybiotyk musisz brać, ale teraz to chyba szybko wrócisz do siebie. a co do warzywek, to nie ma u Ciebie sklepów z żywnością eko? albo jakiś bazarków?

Łucja nadal śpi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
u nas też pogoda jak z dupy... 😠
mroźno i trochę śniegu napadało,
pospaliśmy dzisiaj do 8:30 z pobudką na śpiewy o 5:30...
chudnę strasznie, z dnia na dzień, siniaki mi się robią, najpierw takie małe kropeczki fioletowe a później się powiększają, ogólnie osłabiona jestem, nie wiem czy to anemii przypisywać... muszę zrobić badanie krwi i moczu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi wpisz King of Leon - sex on fire ;p
Wjojojka koniecznie porób badania..chudości to zazdroszczę..u mnie jakoś ciężko..zamiast chudnąć zaczęłam tyć po tabletkach anty..i źle się czuć..odłożyłam je i teraz muszę ostro wziąć się za siebie..bo źle się czuję tak jak teraz..
Mi się wszędzie robią suche placki..łokcie mam w opłakanym stanie..i pod pachami robią się strasznie suche placki..smaruję wazeliną ale co chwilę to wraca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka koniecznie zrób badania!!!! Okaaa.. ja też cała wysuszona jestem, muszę się kremować co chwila, a najgorsze to mam pięty, jak tarka, nic im nie pomaga, a podczas ciąży miałam takie fajne....
A tu dla Was kochane mój chlebek plus kawę z mlekiem dorzucam 🙂 [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/ac5ca676/chlyb.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/ac5ca676.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja robię jedynie w weekendy obiady, bo tak to bierzemy ze szkolnej stołówki.

uch, ale mam zakwasy... trochę się wczoraj pogimnastykowałam i już jak babcia się czuję. Muszę więcej ćwiczyć by na wiosnę jakoś sprawniejszą być. i wyglądać lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...