Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kobity wszystkiego dobrego z okazji Naszego Swieta
my juz mamy zaliczony spacerek,teraz mala dosypia na balkonie,pogoda u nas jak marzenie od kilku dni,zonkile prawie juz kwitna,wiec i my spacerujemy po kilka godzin z przerwami na jedzonko 🙂
Aniolku wszystkiego dobrego z okazji urodzin 😘
Mufka Twoja corcia slodziudka kluseczka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wszystkie panie pewnie na spacerku, jest takie cudne słońce... a moje małe słońce śpi i spi, odsypia poranne harce 🙂 a ja dziś wybieram się na zakupy ciuchów wiosenne 🙂
Anochi, to jak z jutrem? najpierw do mnie a potem klub? kangury są o 15.30, to może tak po pierwszej jakoś do nas zjedziecie

Evie, pozazdrościć żonkili i wiosennej aury, u nas dopiero wszystko powoli rusza, słońce piękne, ale zimnooooo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka pięknie Łucja bawi się na brzuszku 🙂 postaram się jutro przyjechać ok 13, tak by trochę poplotkowac a potem na kangury 😉
my już po spacerku i Ala teraz śpi w wózku 😜 w tym tygodniu na pewno zmienie gondolę na spacerówką 😁 też wybrałam się na zakupy ciuchowe a skończyło się tym, ze kupiłam buty narciarskie 🙃 zaraz pewnie mnie zjedziecie za ponowne wprowadzanie zimowego tematu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
evie napisał(a):
Kobity wszystkiego dobrego z okazji Naszego Swieta
my juz mamy zaliczony spacerek,teraz mala dosypia na balkonie,pogoda u nas jak marzenie od kilku dni,zonkile prawie juz kwitna,wiec i my spacerujemy po kilka godzin z przerwami na jedzonko 🙂
Aniolku wszystkiego dobrego z okazji urodzin 😘
Mufka Twoja corcia slodziudka kluseczka 😜

ja też chcę już kwiatki pachnące i wygrzewanie się w słonku, ale już i tak jest super pogoda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje za zyczenia.
Buziaczka to poziomki a nie trukawki 🙂 i racja mala jest wielka jak na 8 miesiecy, chociaz przy kuzynie 14 miesiecznym wydawala mi sie taka malennka 🙂
Tak na torcie jest 19 Kasiu.
A tak wlasciwie sto latek kobitki !!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek18 napisał(a):
Dziekuje za zyczenia.
Buziaczka to poziomki a nie trukawki 🙂 i racja mala jest wielka jak na 8 miesiecy, chociaz przy kuzynie 14 miesiecznym wydawala mi sie taka malennka 🙂
Tak na torcie jest 19 Kasiu.
A tak wlasciwie sto latek kobitki !!!! 😘 😘

poziomki czy truskawki, nie ważne, JEDNA WIELKA PRZYJEMNOŚĆ 😁 tylko teraz niedostępna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas juz dostepna ale truskawki tak przenawozone ze tylko kolor i zapach maja truskawki a smak nawozu ;/
ah ciezko u nas z zabkami widac ze ida ale wyjsc nie moga mala taka marudna sie zrobila. teraz spi wiec mam chwilke.
wczoraj kupilismy bilety do Polski 🙂 na 7 kwietnia ahh jak my dojedziemy w dwa dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek18 napisał(a):
u nas juz dostepna ale truskawki tak przenawozone ze tylko kolor i zapach maja truskawki a smak nawozu ;/
ah ciezko u nas z zabkami widac ze ida ale wyjsc nie moga mala taka marudna sie zrobila. teraz spi wiec mam chwilke.
wczoraj kupilismy bilety do Polski 🙂 na 7 kwietnia ahh jak my dojedziemy w dwa dni...

w Polsce też można spotkać truskawki np. z Hiszpanii itd, ale to nie to co nasze krajowe 😁
wracacie autobusem? wyprowadzka na stałe? dużó bagaży? sorki, zę pytam, ale mam wrażenie, zę to będzie wielka wyprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jedziemy autokarem, raczej juz na stale zjezdzamy, o matko nawet nie pytaj o bagaze jeszcze nie zaczalelam sie pakowac bo na sama mysl o bagazach mi sie odechciewa wyjazdu. troche sie tutaj tego uzbieralo wiec to bedzie wielka wyprawa ale jakos damy rade hehe.
Ale i tak mamy zle ustawione odziny bo wyjazd o 21 w czwartek i dwie noce bedziemy jechac i dopiero w dobote kolo 13 bedziemy na miejscu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam za bledy ale w laptopie brakuje mi 9 przyciskow bo mala powyrywala i polamala...
Jejku w niedziele bylismy w odwiedzinach u Julki kuzyna, jak zobaczylam jak go chowaja to myslalam ze padne. maly nie da sobie pamperda zmienic, musi go ze 3 osoby trzymac i to na brzuchu musi lezec, ciagle na rekach u mamy, ma 14 miesiecy i jeszcze nie chodzi. dla mnie dziwne sie wydalo jak zrobili mu mleko, on nie chcial pic i po 15 minutach je wywalili i zrobilai nowe bo jego mama stwierdzila ze jakis kwas wytwarza mleko i nie moze stac tyle...
Nawet bbiszkopta mu nie dadza zjesc bo sie boja ze sie udlawi... dla mnie to chore, moja wszystko wpucowala co miala, nawet male kluseczki a ten tylko papki.... dziwni sa, ale podsylam kilka zdjec. nie dalo sie ich uchwycic razem bo Alessio nie usiedzial na dupsku.
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/cf2d3871/p1090234.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/cf2d3871.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/9e1a1437/p1090245.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/9e1a1437.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/0aaff356/p1090247.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/0aaff356.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/f59fde94/p1090252.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/f59fde94.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku powodzenia przy "przeprowadzce" 😁
co do tego małego to na prawdę dziwne, rośnie synek mamusi co jak będzie miał 40 lat to matka za nim z chusteczką będzie latać 😉 przesadne chuchanie i tylko bardziej zaszkodzi dziecku niż pomoże, ale każda wychowa po swojemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no nie dziekuje, jakos sie z tym uporam kiedys :P
No strasznie dziwne zreszta on jest jak jajeczko co rusz to chory i alboantybiotykiem go szpikuja albo zastrzykami, szkoda dziecka zreszta przy 15stopniach nie wychodza z nim na spacer bo sie boja ze zachoruje...
a ja sobie nabilam super siniaka na calej lydce od kostki po kolano taki dluuggi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek18 napisał(a):
a no nie dziekuje, jakos sie z tym uporam kiedys :P
No strasznie dziwne zreszta on jest jak jajeczko co rusz to chory i alboantybiotykiem go szpikuja albo zastrzykami, szkoda dziecka zreszta przy 15stopniach nie wychodza z nim na spacer bo sie boja ze zachoruje...
a ja sobie nabilam super siniaka na calej lydce od kostki po kolano taki dluuggi 🙃

przy 15 nie wychodzą na spacer?????????????????????????????? wow, fajne podejście, szkoda słów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOBIETKI KOCHANE w Dniu Naszego święta 🙂

My byliśmy dziś na szczepieniu i Jerzyk waży 9140 kg i powiedziano że trochę za dużo 😞 i może mieć problem by wstać na nogi 😞 a on już się dźwiga i sprężynkuje 🙂 i zamiast kaszki mam mu podawać zupki 🙂
Mamy w maju jakieś badania kontrolne a potem w sierpniu szczepienie 🙂
Pozdrawiamy bardzo serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rusałka Jerzyk mieści się w 75 centylu czyli w średniej, mojej znajomej synek był ok 95 centyla, też kazali zastąpić jedną kaszkę zupką, mały mając roczek wazył 12 kg, a wstał jak miał chyba 10 miesięcy, chodzić sam zaczął ok 13 miesiąca, czyli wszystko w normie, ługo się czołgał, ciągnął pupę po podłodze, bo mu było ciężko, ale każde dziecko robi to inaczej
a jak się czujesz? jak choroba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za pamięć i troskę Kochana 🙂 już lepiej choć została mi odrobina katarku a kaszelek chwilowy 🙂 poza tym wszystko ok 🙂 najważniejsze że Jerzyk zdrowy i dokazuje 🙂
Też myślę że Jerzyk nie będzie miał problemu z chodzeniem bo silny z Niego facet 🙂
A jak tam Alutka ??? Gratuluję wypadu zimowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie, żę wracasz do zdrowia 😉
mała jeden dzień spokojna i fajna, drugi dzień marudna i ciągle płacze i podchodzi mi pod nogi i krzyczy 😜 ciut więcej się ślini i zaczynam podejrzewać ząbkowanie chociaż nic tam nie widać 😉
mamy ciche plany w następny weekend wyskoczyć, ale zapowiadają wysokie temperatury i nie wiem czy się uda, jeśli tak to małej muszę koniecznie skądś załatwić sanki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...