Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Sara85 napisał(a):
Oli czy to Ty kiedyś pisałaś, że pod nakrętka słoiczka znalazłaś żywego robaka?? I też toczyłaś batalię z Bobovitą ???



tak, ja to mam szczęście co 😁 (porażka, nie można mieć zaufania do żadnej z firm..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobiety..
Oli faktycznie masz pecha do tych produktów..
A swoją drogą pani kierownik tego sklepu powinna dostać niezły opierdziel..skoro jej zgłaszałaś a ona nie kiwnęła palcem..;/;/
Dziwi mnie też że firma Hipp nie zareagowała od razu..no i że nie chcieli Cię udobruchać..jakąś paczuszką..(bo zazwyczaj te firmy tak robią..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
Hej Kobiety..
Oli faktycznie masz pecha do tych produktów..
A swoją drogą pani kierownik tego sklepu powinna dostać niezły opierdziel..skoro jej zgłaszałaś a ona nie kiwnęła palcem..;/;/
Dziwi mnie też że firma Hipp nie zareagowała od razu..no i że nie chcieli Cię udobruchać..jakąś paczuszką..(bo zazwyczaj te firmy tak robią..)


hej okaa 🙂 jak dieta? ja dzisiaj pierwszy dzień na kapuściance 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki,
Oli, no to masz pecha rzeczywiście z tymi produktami, ja jakoś nie specjalnie się patrzyłam na daty ważności, bo miałam zaufanie, że w sklepach są w terminie te rzeczy dla dzieci, a jednak... będę teraz zwracała na to uwagę.
Sara, powodzenia w kapuściance 🙂 Okaaa gratulacje, 5 kilo - super!!! oklask dla Ciebie! wrzuć jakieś fotki jak teraz wyglądasz 🙂

dziewczyny mam pytanie jak spieracie plamy po zupkach? Bo ja zalewam vanishem, ale tylko trochę schodzą 😞 masakra z tą marchewką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulka 3majcie się..oby wszystko było dobrze..a podejrzenia były błędne..3mam kciuki za was..Buziaki dla twoich skarbów i przede wszystkim ZDROWIA..Daj nam znać jak wyniki..
Mufka jak zrobię jakąś fotkę to wrzucę wam.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaa na jakiej diecie jestes ? przydaloby mi sie 4kg zrzucic do wagi sprzed ciazy, chociaz w ciuchy stare sie mieszcze 😉
Wiolka , Julka bronzooletke nosi bodajze od 2 miesiaca 🙂 prezent od babci.
dzisiaj wybieramy sie do lekarza kolo 18.
W koncu zniknely jej plamy z brodki tzn nie sa juz takie czerwone teraz lekko rowoze ale chyba wreszcie rafilismy na odpowiednie mleko z Nestle NIDINA chociaz jak dlla mnie to mleko jest okrpne ma dziwny posmak ryby... ale malej smakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula 3mam kciuki,zeby wszystko bylo ok
kasiu sto lat 🤪
a moja ma dzis biegunke od rana,co 10-20min kupa albo baczek z kleksem i musze wszystko przebrac,tylko cyca chce,zupki i kaszki dzis odpadaja 😞
ale bylysmy na spacerku i spala ponad godzine 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli a ja kupuje tylko HiPP, cholera, nie można zaufać, żadnej firmie. Myślałam, że HiPP to najporządniejsze jedzonko. Jak na razie zostanę przy tym, bo Gerber to już kompletna porażka.
Nie mam na nic czasu....... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol lol lo to my !!! kurcze nie wiem kiedy nadrobie wszystko!!! tak na szybko w czwartek wracam do pracy 😞 😞 😞 🤪 😞 😞 😞
malego wlasnie roznosi w lozeczu i od dzis raczkuje udalo mi sie nagrac pierwsze raz az mi lezka poplynela .... http://www.youtube.com/watch?v=wSnX_rkzTEM
Asiu kurde felek nie fajnie 😠 😠 😠 ale zawsze pomoge jak co to wal jak w dym!!!
[size=5]wszystkim solenizantom duzym i malym spoznione ale szczere
Julcia to juz 8 miesiecy 🤪 🤪 🤪

A TU Z KAMILKIEM http://www.youtube.com/watch?v=cwN77jKOwFA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool super Maksiu się rusza 🙂 widzę, że Maksa też ciągną kabelki 😁
Asiu trzymamy kciuki za Hubiego
Kasiula sto lat 😁
a my dzisiaj bardzo dużo na spcerkach 😠 najpierw do urzędu pracy po zaświadczenie o ubezpieczeni, potem do lekarza ze mną, rajd po aptekach i powrót do lekarza, bo lek który mi przepisał został wycofany 😠 ledwo stoje na nogach 😉 qrcze dostałam antybiotyk, bo chyba początek anginy 😠 na szczęście moge małą karmić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia napisał(a):
Oli a ja kupuje tylko HiPP, cholera, nie można zaufać, żadnej firmie. Myślałam, że HiPP to najporządniejsze jedzonko. Jak na razie zostanę przy tym, bo Gerber to już kompletna porażka.
Nie mam na nic czasu....... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️



Sabcia co za bzdury opowiadasz karmię Gerberem i Bobo Vita i Hippem Maxa jest zdrowy jak koń 🙂 więc skąd opinia ze gerber to porażka?? skoro i Hipp dał d....y...widać każda firma ma coś za uszami więc wszystkie są do du....w takim razie co nasze dzieci powinny jeść ....???? no własnie co powinny wg Ciebie w takiej sytuacji??/(to nie atak boże broń 🙂 🙂 🙂 ale ciekawi mnie twoja opinia w tak postawionej sprawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
Sabcia napisał(a):
Oli a ja kupuje tylko HiPP, cholera, nie można zaufać, żadnej firmie. Myślałam, że HiPP to najporządniejsze jedzonko. Jak na razie zostanę przy tym, bo Gerber to już kompletna porażka.
Nie mam na nic czasu....... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️



Sabcia co za bzdury opowiadasz karmię Gerberem i Bobo Vita i Hippem Maxa jest zdrowy jak koń 🙂 więc skąd opinia ze gerber to porażka?? skoro i Hipp dał d....y...widać każda firma ma coś za uszami więc wszystkie są do du....w takim razie co nasze dzieci powinny jeść ....???? no własnie co powinny wg Ciebie w takiej sytuacji??/(to nie atak boże broń 🙂 🙂 🙂 ale ciekawi mnie twoja opinia w tak postawionej sprawie...


Nie chcę wprowadzać zamieszania na forum, więc nie rozpisuję się na ten temat. Dużo się nasłuchałam na temat sposobów przyrządzania jedzenia Gerbera, więc już nie chcę podawać tego dziecku, ale to tylko moje skromne zdanie i moja decyzja. Kiedyś przyjdzie pewnie dzień, że i na temat HiPPa usłyszę gorsze rzeczy. Tego pewnie nie unikniemy. Inne mogą nie podawać HiPP i np Bobovita. To normalne, co matka to zachowanie. Karmię HiPPem i gotuję sama i jak na razie nic się nie zmieni, Amelka lubi jeść to co Jej daję, więc nie mam powodów tego zmieniać. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co raz więcej człapiących bobasków ale fajnie.. 🙂 Maksiu słodziak..z Kamilem fajni kumple.. 🙂
Anochi ja zamawiałam na polski adres i nie wiem czy coś przyszło..więc nie pomogę ich ocenić..chociaż kiedyś koleżanka moja mi mówiła że są dobre i chłonne..że jedyny minus to że te przylepy się odczepiały jej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałam wprowadzać zamieszania a jedynie pokazać jak można się "naciąć" nie sprawdzając daty przydatności do spożycia! Ja podaję produkty zarówno z Gerbera jak i z Bobo vity no i z HIPP (napisałam tekst że nie będe juz kupywać po tym jak bagatelizowali problem i mnie wkurzyli 😠 ...) Ogólnie każda z firm ma dania, które Kamil lubi więc próbując co lubi najbardziej podaję mu co kilka dni jakiś nowe danie. Nie wyróżniam żadnej z nich. Problemem jest termin ważności leżących na półkach słoiczków a nie, że HIPP lepszy a Gerber gorszy ja wcale tak nie uważam..


a to jeden z zakupionych słoików z kaszką na początku marca..[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/0b95c98d/img_1756.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/0b95c98d.jpg[/IMG][/URL]
i to jest dla mnie chamstwo a nie jakaś z tych firm..tylko akurat ani Gerbera a ni bobo vity przeterminowanej nie spotkałam jak dotąd na półkach sklepowych 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia a z tym lepszy/gorszy to czasem tylko pozory bo ja spotkałam przeterminowane produkty w sklepach Piotr i Paweł i Alma, które uwazżałam za "lepsze" od Biedronki i Lidla na przykład... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...