Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc

po swietach spoko,w sobote bylismy ze swiecic pokarmy,mala byla grzeczna w kosciele bo spala 🙂,od zajczka dostala kilka zabawek i sukienke w motylki 🙂,pogoda byla super,cieplo.a dzis jest zimno,wiatr i chyba w domciu posiedzimy 😮
w nastepny wtorek wracam do pracy 😠
mala ostatnio sypia tylko raz dziennie 🥴
zdjecia maluszkow sa cudne 🙂
Sara 85 na odparzona pupke dobre jest wietrzenie,a mi pediatra radzila rowniez zasypywac maka kartoflana,czesto zmieniac pieluszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Nas święta minęły tak, ze obchodziliśmy swoją rocznicę Ślubu, dzień później Amelka dostała pierwszego ząbka, w nocy ma temp i jest cała mokra, ale po za tym nie marudzi, dzielnie to znosi. Zauważyłam to jak ugryzła mnie w wargę, dotykam palcem i czuje jakby ząb ,a le poleciałam do kuchni po łyżeczkę i "stuk puk" Wtedy to już 100% pewna byłam, że to ząbek, ale radość mnie ogarnęła, aż za telefon złapałam i do mamy zadzwoniłam hi hi hi
Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
na pierwszej fotce uchwycone zębulki Marcelka,na następnych śniadanie wielkanocne-młody był bardziej zainteresowany..i ostatnie zdj....prezent od zajączka



super fotki!
Kasiulka mieszkamy nie daleko od siebie..skoro Ty w Słupcy-może spotkalibyśmy się i poznali nasze rodzinki w majowy weekend? Co Ty na to? Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
ojojj,nawet nie wiedziałam..teraz zerknęłam Ty jesteś z Poznania....ok 70-80km...daleko-niedaleko..jedno spotkanie z mamą internetową już miałam z Przeźmierowa,drugie z mamuśką ze Strzałkowa....tak,że wszystko do przemyślenia.... 😘



No myśl, myśl 🙂 my zapraszamy do Poznania-jak się namyślisz to daj znać. mój nr gg 4663047
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my na odparzona pupke stosowalismy masc clotrimazolum na drugi dzien juz nie bylo sladu odparzen. kosztuje w aptece okolo 5 zlotych. a u nas swieta super!!!! maly zadowolony prezentow dostal co nie miara (wiekszosc ciuszkow) ale to dobrze przydadza sie. pozdrawiamy i zyczymy spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
martwa cisza...........

czyżby potopiły się mamuśki na śmigusa dyngusa???

kobitki co jest ?? co to za porządki ???WRACAĆ MI TU NATENTYCHMIAT !!! 🙂 🙂 🙂 🙂

hehe, cisza jak nigdy 😞 mam nadzieje, żę to tylko chwilowe, Kasiu jak się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobiety 🙂
u nas dzis slonecznie,tylko wiatr wieje 😞
bylam dzis z mala na wazeniu i ma 8760, i hv powiedziala,ze jak juz nie karmie piersia to mam podawac witaminy w kropelkach 🤨
Zuzanna moja zmeczona,bo od kilku dni ucina sobie tylko jedna drzemke a dzis odsypia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
Kasia38 napisał(a):
martwa cisza...........

czyżby potopiły się mamuśki na śmigusa dyngusa???

kobitki co jest ?? co to za porządki ???WRACAĆ MI TU NATENTYCHMIAT !!! 🙂 🙂 🙂 🙂

hehe, cisza jak nigdy 😞 mam nadzieje, żę to tylko chwilowe, Kasiu jak się czujesz?




hmy............jak by to powiedzieć ? jako tako 🙂 ale chyba lepiej niż gorzej 🙂 🙂 🙂 dziękuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my już śladów skazy białkowej nie mamy 🙂 🙂 🙂 ale nocne pobudki co godzinę nadal trwają 😞 😞 😞 😞 😞
Wczoraj miałam kolejne chwile załamania i zwątpienia 😞 tak cudownie było być dzieckiem i nie martwić się o nic 🙂 a teraz dorosłość-rodzina-życie 🙂 😞 🙂

Pogoda super więc chodzimy na długie spacery 🙂
Ale szefowa dziś zapowiedziała że 2-go idziemy do pracy 😞
Może jeszcze zmieni zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam, Asiulka fajnie jest mieć chwilę dla siebie, ja już dawno takowej nie miałam, bo wciąż jest coś do zrobienia... zaglądam tu na forum więc tylko wyrywkowo... a zaraz siadam do pracy 🙂
Byłam dziś z Łucją na kontroli w przychodni. Waży 8 kg i ma 71 cm. Myślałam, że więcej będzie ważyć moja kuleczka 🙂 a tak to wszystko ok.
jedynie jakieś krostki ma na buzi, jutro się przejdę do znajomej dermatoloźki to się może dowiem co to za paskudztwo.

Rusałka, ja też często wspominam sobie beztroskie czasy, ale jak szybko wtedy chciało się dorosnąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedyś was pytałam o rozmowę na forum na temat AUTYZMU...jak macie czas to poczytajcie....dodałam na forum,widzę,że kobitki zaglądają na ten wątek często,ale jakoś nikt nie ma ochoty wziąść udziału w dyskusji.......to nic,niech służy chociaż do poczytania....he,he.he.... 😆
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula2 napisał(a):
kiedyś was pytałam o rozmowę na forum na temat AUTYZMU...jak macie czas to poczytajcie....dodałam na forum,widzę,że kobitki zaglądają na ten wątek często,ale jakoś nikt nie ma ochoty wziąść udziału w dyskusji.......to nic,niech służy chociaż do poczytania....he,he.he.... 😆
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Kasiula, poczytałam sobie troszkę, szokiem dla mnie jest ten post na temat candida albicans... trochę mnie zmroziło, bo na porodówce zrobili mi wymaz i wyszło, że mam właśnie tego grzyba 😞 nie wiem co o tym myśleć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka napisał(a):
Kasiula2 napisał(a):
kiedyś was pytałam o rozmowę na forum na temat AUTYZMU...jak macie czas to poczytajcie....dodałam na forum,widzę,że kobitki zaglądają na ten wątek często,ale jakoś nikt nie ma ochoty wziąść udziału w dyskusji.......to nic,niech służy chociaż do poczytania....he,he.he.... 😆
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Kasiula, poczytałam sobie troszkę, szokiem dla mnie jest ten post na temat candida albicans... trochę mnie zmroziło, bo na porodówce zrobili mi wymaz i wyszło, że mam właśnie tego grzyba 😞 nie wiem co o tym myśleć....




Też poczytałam ale lepiej się nie "nakręcać" chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
Mufka napisał(a):
Kasiula2 napisał(a):
kiedyś was pytałam o rozmowę na forum na temat AUTYZMU...jak macie czas to poczytajcie....dodałam na forum,widzę,że kobitki zaglądają na ten wątek często,ale jakoś nikt nie ma ochoty wziąść udziału w dyskusji.......to nic,niech służy chociaż do poczytania....he,he.he.... 😆
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Kasiula, poczytałam sobie troszkę, szokiem dla mnie jest ten post na temat candida albicans... trochę mnie zmroziło, bo na porodówce zrobili mi wymaz i wyszło, że mam właśnie tego grzyba 😞 nie wiem co o tym myśleć....




Też poczytałam ale lepiej się nie "nakręcać" chyba...

lepiej sie nie "nakrecac",
jak mala moja sie urodzila,to dostalam mnostwo informacji na temat smierci lozeczkowej,"nakrecilam"sie,dobrze,ze polozna przyszla na rozmowe........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
kiedyś was pytałam o rozmowę na forum na temat AUTYZMU...jak macie czas to poczytajcie....dodałam na forum,widzę,że kobitki zaglądają na ten wątek często,ale jakoś nikt nie ma ochoty wziąść udziału w dyskusji.......to nic,niech służy chociaż do poczytania....he,he.he.... 😆
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...



hmy..................trzeba się znać żeby podyskutować , ja ani się znam na autyzmie , ani mam z nim styczność ....i może dziękować Bogu za taki stan rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa STOOO LAT!!!!!!!!!!!!!! i pociechy z synka 😁
my dzisiaj byłyśmy na zakupach, mała jak zwykle obkupiona ja kupiłam sobie tylko bluzkę 😉
a tu jak Ala biegnie za kotem, oczywiście trudno było ją złapać, bo jak widzi kota to szybko biegnie i nie zdążę wziąć aparatu 😉 http://www.youtube.com/watch?v=sAQDEGUy1v8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...