Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj jak pusto
chyba pogoda wygoniła mamusie na spacer 😉 ja akurat wczoraj posprzątałam 😁
coś ostatnio Ala znowu niezbyt chce jeść obiadki, na kaszki się rzuca, a obiadki średnio idą, ale najwazniejsze, ze się nie głodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A my w domku i znowu częste pobudki 😞 😞 😞
Jestem już zmęczona tymi przeprowadzkami 😞 😞 😞
Na dodatek w domu było tak zimno bo nikt w nim nie mieszkał a kaloryfery już nie grzeją że Jerzyk wstał dziś z katarem i marudny jest strasznie 😞 😞 😞
Na szczęście jedziemy do mojej siostry na grilla bo piękna pogoda to się wygrzejemy 🙂 🙂 🙂

Pozdrawiamy serdecznie 🙂 buziole dla Wszystkich :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dzziewczyny, ale tutaj cisza 🙂
u nas powoli do przodu, ustalilismy juzz date slubu cywilnego na 6 czerwca. Chrzest malej za 8 dni, oby pogoda byla ladna bo jak narazie to sie rzygac na nia chce deszcz okropny wczoraj troszzzku sloneczko bylo ale ziiimno jak nie wiem.
Mala coraz to gorsza, nie chce dac zmienic pampersa, jest przy tym mega krzyk i wierzganie. jak sie zdenerwuje to udera glowa do tylu nie waazne czy jest oparta o poduszke czy o sciane....
nie wiem jak mam temu podolac, czasami to mam juz dosyc, mysle ze ciagle cos robie zle...
przerasta mnie juz to wszystko.
niby sie rwie do chodzenia ale jak ja postawie przy lozku to musze siedziec za nia bo traci rownowage i leci tym dupskiem wielkim na podloge...
Z moim coraz gorzej sie dogaduje, nie moge z nim przebywac calymi dniami bo sie wkurzamy na siebie, boze marzze zeby juz poszedl do roboty.
ja od wrzesnia bede chciala isc do szkoly, moze mi sie uda pogodzic szkole w weekend z opieka nad mala 🙂 moze jescze wyjde na ludzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babolki
u nas nocki coraz gorsze,male coraz wiecej spi z nami w lozku 🤨,razem z mezem juz niewiemy co robic 😠a mala bez zmian,ostatnio jej ulubiona zabawa jest wyciaganie dvd z szafki 🤪lobuziara mala
milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniolku gratuluję załatwiania, a do szkoły idź, na pewno uda Ci się wszystko poukładać i dasz radę 🙂
my siedzimy w domku, rano byłyśmy na spacerku, ładne słonko, ale wieje mocny, zimny wiatr 😞 mąż pojechał na komunię i chyba już nie będziemy wychodzić, chociaż może?
wczoraj Ala poznała psa mojego kolegi, strasznie jej się spodobał i później co widziała psa to wielki uśmiech, aż właściciele stawali z podziwu jak ten bobas się cieszy 😉
a wczoraj byłam w szoku, bo wiem, ze ja z ubieraniem nei przesadzam, ale w drugą stronę przesada tez nie wskazana, wczoraj była średnio fajna pogoda, słonko raz dawało po oczach a czasami zachodziło, Ala w sweterku i kurteczce, w cieniutkiej czapeczce z daszkiem, na plac zabaw przyjechali rodzice z synkiem, chodzącym już, nawet biegającym i wyciągaja go z wózka a matka z głowy ściąga mu jeden kaptur od grubej kurtki, drugi kaptur od polaru i mały miał jeszcze czapkę z grubszej bawełny, ja się popatrzyłam na czapeczkę Ali i aż mi głupio się zrobiło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki
Weekend spędziliśmy przemiło, pogoda też dopisała, Wojtuś był grzeczny, potrzebowałam takiego oderwania od codzienności, Ala moja koleżanka, zachwycona Wojtusiem wyręczała mnie we wszystkim z wielką przyjemnością, zorganizowała mi mini spa w swojej łazience, kąpiel w wodzie z egipskimi perfumami, maseczki, cudnie 🙂
mieliśmy wrócić jutro dopiero ale Marcin musi coś ważnego załatwić i nie mógłby po mnie przyjechać,
Anochi Wojtuś tez miał taki czas że obiadków nie chciał jeść wcale, za to kaszki pożerał pełne michy, więc cieszyłam się jak zjadł choćby dwie, trzy łyżki obiadu, nie zmuszałam go, żadnych samolocików przy jedzeniu itd, przeszło mu i obiadki zjada już chętnie, ale dosalam je trochę, pomyślałam sobie, że skoro te kaszki sa słodkie to jemu dlatego tak smakują, a obiady takie bez wyrazu to ma je gdzieś, odrobina soli dodaje smaku i zjada chętnie, zamiast soli daję też sos sojowy
Rusałko Wy pomieszkujecie trochę w domu trochę u dziadków, może Jerzyk czuje że nie ma swojego miejsca dlatego tak źle znosi noce, rozumiem że nie macie innej możliwości ale może to właśnie jest powód. Może zabieraj ze sobą do rodziców kołderkę w której śpi w domu, może da jakiś rezultat,
Wojtas tez dostanie ataku szału przy zmianie pieluszki, nie mogę go utrzymać , ucieka mi 😠
niektóre matki przesadzają, a może same są takimi zimorodkami że im ciągle zimno i swoje dzieci tez ciepło ubierają, a taki biegający juz chłopczyk w tylu warstwach ciuchów szybko sie spoci owieje go i już przeziębienie gotowe
dużo dzielności dla ząbkujących , cierpiących dzieciaczków i ich mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤨 U nas gorączka okazała się jednak z powodu tzw. 3 dniówki. Dzisiaj od rana mamy brzydką wysypkę na całym niemal ciałku 😞 nie wiem czy zejdzie do jutra ale mam nadzieję.. Poza tym ząbek też idzie jednocześnie...ehh ale czy wyjdzie na dniach?-nie wiem już sama..Biegunka pozostała i OGROMNE marudzenie też więc mam nadzieję że nie zamęczy Kamilka zanim wylezie -aż ząl patrzeć mi na sińce pod oczami 🥴Brak słów 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, babeczki 🙂

Troszkę mnie nie było, bo 3 maja wróciliśmy z 10-dniowego urlopu 🙂 a zaraz potem wpadłam w wir pracy, bo to początek miesiąca. Byliśmy autem na Węgrzech- kilka dni sami w 3 nad Balatonem, a resztę czasu u mojej rodzinki po drugiej stronie Węgier. Zrobiliśmy tysiące kilometrów. Objechaliśmy dookoła Balaton, zrobiliśmy kilka jednodniowych wypadów do ciekawych miejsc w okolicy- Romunia, Eger itp Juz na dobre nie karmie piersią, więc mogłam korzystać ze smaków węgierskiego wina i piwka 🙂 I tak po godzinie od lampki wina rozbolała mnie głowa jak na wielkim kacu, a po szklance piwa, następnego dnia miałam zawalone gardło i gorączke i tyle z mojego picia hehehe na szczęscie szybiutko wyzdrowiałam. Mały dzielnie zniósł długą podróż- prawie całą przespał, ale po kilku dniach wojazy powiedział dość, i nie chciał juz wchodzić do auta. chyba troszke przesadzilismy :/ Bałam się ze całkowicie znienawidzi podróżowanie autem, ale juz jest ok. Poraz pierwszy za to siedział na trawce i ją skubał i baaardzo mu sie to podobało 🙂 A ja stwierdziłam, że z takim małym dzieckiem wszędzie fajnie, ale najlepiej w domu- własnym 🙂

Wiojojka, przeoczyłam twój pobyt we wrocławiu 🙂 szkoda... dobrze, że pogoda dopisała 🙂 Fajną masz koleżnkę, że zafundowała ci takie cudne wczasy 🙂

Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko 🙂
Oli trzymaj się i ucałuj biednego Kamilka
Wiojojka super, ze wypad się udał, a koleżankę masz bombową 😁 też marzy mni się chociaż takie małe spa 😉
ostatnio na placu zabaw widziałam chłopczyka w typie Wojtka, piękne czarne oczka, aksamitna skóra i ciemne, długie loki 😁 śliczności
Ika super wypad 😁 też myśleliśmy o Balatonie na długi weekend, ale pogoda nas przestraszyła, dzielny MAteuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/b69ef0fe/kamilaaa 021.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/b69ef0fe.jpg[/IMG][/URL]

pozdrowka dla wszystkich.. 🙂

Szi przepiękny, oczy ma jak marzenie 😉
dziewczyny sprawdzają się te pchacze?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa dziękuję.. 🙂
nasz Wojtuś to dopiero słodziak..ma taka niewinna minke.. 🙂
a co do tego pchacza..miałam okazję na pchlim targu kupić za 2 euro..czyli nie całe 10zł..więc kupiłam..
Czy się sprawdza? hmm póki co małego interesuje bardziej przód..kolory melodyjki..itd..a jak próbujemy się nim poruszać to nie wychodzi..bo mały go pcha ale kroczków nie robi hehe..Uważam że taka zabawka to dobra sprawa..ale dla mojego malucha trochę za wcześnie..Taka zabawka dobra jest dla dzieci które podtrzymując się np mebli zaczynają same stawiać kroki..a przede wszystkim które same stabilnie stoją..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
aa dziękuję.. 🙂
nasz Wojtuś to dopiero słodziak..ma taka niewinna minke.. 🙂
a co do tego pchacza..miałam okazję na pchlim targu kupić za 2 euro..czyli nie całe 10zł..więc kupiłam..
Czy się sprawdza? hmm póki co małego interesuje bardziej przód..kolory melodyjki..itd..a jak próbujemy się nim poruszać to nie wychodzi..bo mały go pcha ale kroczków nie robi hehe..Uważam że taka zabawka to dobra sprawa..ale dla mojego malucha trochę za wcześnie..Taka zabawka dobra jest dla dzieci które podtrzymując się np mebli zaczynają same stawiać kroki..a przede wszystkim które same stabilnie stoją..

ja cały czas się zastanawiam czy warto kupować, ale też nie chcę wydawać mnóstwo kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WJOJOJKO zabieram i kołderkę i misia z którym Jerzyk śpi ale dziecko jest rozbite i nie ma swojego rytmu dnia i miejsca 😞 więc to napewno jest przyczyną tych nocnych pobudek 😞
Poza tym wszystko u Nas ok 🙂 pięknie synuś chodzi trzymany za rączki 🙂
I jestem zadowolona bo udało mi się zrealizować moje postanowienie i właśnie dziś dostałam pierwszą turę 204 zdjęcia wywołane z Jerzykowego folderu 🙂 Postanowiłam co miesiąc wywoływać zdjęcia bo nie ma to jak na papierze gdy można dotknąć 🙂 I zaczęłam od zdjęć Jerzykowych 🙂 i jestem zadowolona 🙂

Miłego wieczoru wszystkim mamom i ich pociechom z pozdrowieniami 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/bbf3bf3a/snb12325.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/bbf3bf3a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/6ab9ee55/snb12302.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/6ab9ee55.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochany Jerzyk 🙂 Wojtuś ma taką samą szczoteczkę do zębów 🙂
ja też staram się co jakiś czas wywoływać Wojtusiowe zdjęcia, żeby mieć pamiątkę na papierze,
ale Wojtusiowego zdjęcia w portfelu jeszcze nie mam...zaraz to zrobię
ale WOjtuś robił mi dzisiaj jazdę na spacerze 😠 nie chciał siedzieć w wózku, i płakał tak strasznie, ale nie wyciągnęłam go. ludzie patrzyli na mnie jak na wyrodną matkę, czułam się jak wredna pipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przystojniaki z Waszych chłopaków 🙂 słodziaki 🙂

anochi, gratuluję ząbka 😉 a jak tam u Ciebie z karmieniem piersią? odstawiasz powoli czy jednak nie?

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka. Co do pchacza to Amelka tez zainteresowana była ciągle przodem, ale teraz troszkę przy nim chodzi. trochę się boję, że pchacz za szybko pojedzie i na twarz się przewróci. Takie trochę niebezpieczne zostawiać dziecko sam na sam z tym jak przy nim chce chodzić. U Nas kiepsko z czasem , nie mogę nic zrobić Amela zrobiła się diablicą. Wszędzie musi głowę wcisnąć czasami ciężko Ją potem wydostać. Wózek mi się rozsypał na spacerze i ledwo do domu go zaciągnęłam. Teraz jesteśmy jak bez ręki, i czekamy na nowy, zamówiłam, ale opóźnia się przesyłka 😠 😠 😠 Dziś jedziemy do mojej mamy mam nadzieję, że trochę mnie odciąż chociaż ten jeden dzień od Meli (tak na Nią mówimy).
Miłego upalnego dnia dziewuszki i dzieciaczki. Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...