Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
wrzuce wam jeszcze jeden filmik a co tam..;p
http://www.youtube.com/watch?v=W2M7ejtnhEU

jest Boski !
fajnie z tymi językami, Siyar będzie obyty i w naturalny sposób pojmie języki.
Mój Marcin świetnie mówi po angielsku i też będzie mówił do Wojtasa w tym języku,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak najlepiej mówić do dziecka w danym języku a samo automatycznie podłapie..
Mi się zawsze marzyło żeby takiego brzdąca 3-4letniego wysłać na naukę języka angielskiego..ale teraz to odpada bo za dużo by tego miał..i tak się zastanawiam czy nie zacznie mu się jedno z drugim plątać..
A by potrafił mówić po polsku bardzooo mi zależy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam,

Okaa spóźnione życzonka urodzinowe, sto lat i spełnienia najskrytszych marzeń!!!

Dla Maxia naszego wesołego 9 miesięcznego całusy ode mnie i Łucji 🙂
Łusia też jak się ją spyta gdzie jest mama, to odwraca się do mnie, gdzie jest tata, to na Tomka itp... jak się spyta gdzie jest nos, to łapie człowieka za nos, słodkie to, tyle już rozumieją nasze dzieciorki 🙂

a w ogóle piękne te zdjęcia wszystkich naszych dzieciaczków!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sto lat... a torcik wyglada przepysznie. hubik rosnie i broi jak przystalo na chlopca. wszedzie go pelno. ehh te dzieci tak szybko rosną. a co do ubioru to my leciutko go ubieramy. hmmm nie chce zapeszac ale przestal nam chorowac. 🙂 buziaki dla was i dla dzieciaczkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
Okaa sto lat,a torcik wyglada bardzooo pysznie,Szi przesliczny jak zawsze 🙂
mamy drugiego zeba i mala sama wstaje w lozeczku 🤪 🤪 🤪 🤪
ja tez ubieram mala cienko,a czasem sie martwie.ze jej zimno jak np wiatr zawieje,ale odpukac kataru nie ma 🙃
Mufka pozdrowienia dla mamy 🙂
milej niedzieli kobity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂
Przesyłam gorące i szczere choć spóźnione życzenia wszystkim solenizantom 🙂
Jerzyk zdrowy 🙂 sam wstaje i maszeruje po łóżeczku trzymając się poręczy 🙂 chyba idą górne jedynki bo znowu się strasznie ślini i marudzi 😞 Byliśmy na kontroli bioderek i wszystko ok następne badanie jak zacznie samodzielnie chodzić 🙂
Jestem szczęśliwą mamą i owszem mam chwile zmęczenia i bezradności ale moje maleństwo wynagradza wszystko 🙂
Wczoraj Jerzyk był na swoim pierwszym grillu 🙂 a dziś siedzimy w domku bo pada 😞 a jutro do pracy 😞 i znowu wracamy do dziadków 😞
POZDRAWIAMY i życzymy miłego wekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale cisza tutaj, cieawe co robicie w 1 maja 🙂 u nas pogoda do duszy, mielismy isc na grilla na dzialke ale niestety przez deszcz to odpada i siedzimy w domu...
Oka, moja siostra jes uczona w 2 jezykach i wiesz powiem ci ze jest problem, ponbiewaz z poczzatku wiecej mowila po polsku ale gdy poszla do szkoly wloskiej to jezyk wloski dominowal a teraz znowu mama wymysla i bedzie chodzic do szkoly polskiej wiec dziecko ma marmolade z mozgu i strasznie mota.... ma 5 lat ale jedno slowo o polsku a drugie po wlosku poprostu nieodroznia.... ale jak kaze sie jej powiedziec po polsku to powie to samo tylko ze w jezyku polskim.
Tak wiec zastanowcie sie jaki jezy bedzie u malego dominujacy bo w przeciwnym razie moze byc tak jak u mojej siostry...
U nas mala niedobra sie zrobila, widzi ze tyle osob jest i modzi, czolgasie, stoi ladnie ale sama nie chodzi w sumie to nie wiem czy predko zacznie chodzic bo jest duza i no ma te 12kg... mam nadzieje ze roczek przechodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
my tez siedzimy w domu, mieliśmy wyjechać na kilka dni, ale pogoda zmieniła nasze plany 😞 eh gdzie to słonko i grilowanie na świeżym powietrzu?
Okaa podobno dzieci są teraz najbardziej kumate i łatwo się uczą, ale właśni by mu się nie pomieszało, dwa języki to chyba wystarczające, jeden na zewnątrz a drugi w domu, ale u Was nawet w domu nie ma jednego języka 😞 oby Szi sobie wszystko dobrze poukładał 😁
Kasiula dużo zdrówka dla całej rodzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój smyk na huśtawce
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/41d54498/dscf1222.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/41d54498.jpg[/IMG][/URL]
tu Ala byla glodna, więc sama wzięła sobie ciasteczko 😉
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/b65cad3c/dscf1236.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/b65cad3c.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Wam 🙂
my też nigdzie nie pojechaliśmy, ale to ze względu na opiekę nad moją Mamą. Dzięki Evie za pozdrowienia dla niej 😘

Łucji wychodzi kolejny ząbek - górna jedynka. Ale jestem trochę podłamana, bo krzywo idzie 😞 dolne też są trochę skrzywione, nie mam pojęcia czemu...

słodziutkie zdjęcia Alusi, jak się cieszy na tej huśtawce, super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Dziewczyny
U mnie wszystko do kitu
Od rana sypie śnieg 😮
Od 30 kwietnia po wielkiej kłótni nie odzywam się z moim Jarkiem, niestety dużo zmieniło się w naszym małżeństwie, sama nie wiem jak to dalej będzie. Rozmawiamy tylko oficjalnie i tak nam mineła majówka.
Co do Domisia to już chyba popadam w jakieś paranoje, ale wydaje mi się że ogólnie to on ma mnie w nosie. Bez róznicy mu to czy jest u moich rodziców, czy u mojej teściowej, jak wracam nawet się do mnie nie uśmiechnie, zero zainteresowania. Potrafi zaczepić obcych ludzi na ulicy a mnie totalnie zlewa. Nie lubi się przytulać, i traktuje mnie jak wszystkich bez różnicy... 😞
No i oczywiście z wymarzonego etatu nici, bo nie mam skończonej oligofrenopedagogiki... 😠

Mufcia dużo zdrowia dla Twojej mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas majówka tak sobie.... chyba za duzo czasu spedzonego razem. dzisiaj pogoda wstretna.... pewnie spedzimy caly dzien w domku. hubik broi. ehhh codziennie budzi sie tak okolo 6 godziny. a wieczorem zasypia nawet o 19 i nie jestem wstanie go przeciagnac wieczorem.... ehhh moze wy cos poradzicie??? jestem padnieta. gorace pozdrowienia dla was i dzieciaczkow. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i tak jak myślałam dzieci było tylko 10 😞 a my musiałyśmy siedzieć w pracy 😞
Na szczęście dziś wolne więc odpoczywamy w domku teściów 🙂
Jerzyk spał dziś z Nami bo ja zakatarzona nie byłam w stanie wstawać w nocy 🙂
ANOCHI przepraszam że się nie odezwałam wtedy 😞

Miłego dnia Słoneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
u nas też kiepska pogoda i siedzimy w domku, zreszta dopiero niedawno wstaliśmy, bo cała noc Ala mocno płakała - chyba zęby, bo strasznie się męczyła, ale ja nic nie widzę 😞 - i odsypialiśmy 😉
Sara przykro z pracą, z facetem i Dominikiem 😞 Ala mnie traktuje jako opokę, jak jest u kogoś na rękach to pochyla sie bym ją wzięła i wtedy jest ok, na mnie juz nie patrzy, nie przytula się tylko do innych się uśmiecha, na spacerze to mogę koło niej krzyczeć a i tak nei zwróci na mnie uwagi, bo świat ciekawszy
Rusałka, nie ma problemu, wiem, że masz dużo na głowie, dużo zdrówka
a my wczoraj byliśmy w Częstochowie, zimno ale przynajmniej słonko, nawet Ala wytrzymała oczekiwanie w tłumie na odsłonięcie obrazu 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/fa401888/dscf1239.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/fa401888.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/92405803/dscf1242.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/92405803.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulkaa1990 napisał(a):
u nas majówka tak sobie.... chyba za duzo czasu spedzonego razem. dzisiaj pogoda wstretna.... pewnie spedzimy caly dzien w domku. hubik broi. ehhh codziennie budzi sie tak okolo 6 godziny. a wieczorem zasypia nawet o 19 i nie jestem wstanie go przeciagnac wieczorem.... ehhh moze wy cos poradzicie??? jestem padnieta. gorace pozdrowienia dla was i dzieciaczkow. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


no kochana na co ty narzekasz? mały zasypia ok 19 wstaje o 6 rano to tylko się cieszyć nie widze tu kompletnie powodu do padania?????tylko pozazdrościć ci pewnie może np. Rusałka która nie dosypia 😞Mój Maxiu też zasypia ok 20 wstaje o 7 rano i ja bije pietami ze szczęścia że tak jest 🙂 🙂 🙂po co chcesz go przeciągać Asieńko?????masz tyle godzin do wypoczynku że ho ho 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara85 napisał(a):
Cześc Dziewczyny
U mnie wszystko do kitu
Od rana sypie śnieg 😮
Od 30 kwietnia po wielkiej kłótni nie odzywam się z moim Jarkiem, niestety dużo zmieniło się w naszym małżeństwie, sama nie wiem jak to dalej będzie. Rozmawiamy tylko oficjalnie i tak nam mineła majówka.
Co do Domisia to już chyba popadam w jakieś paranoje, ale wydaje mi się że ogólnie to on ma mnie w nosie. Bez róznicy mu to czy jest u moich rodziców, czy u mojej teściowej, jak wracam nawet się do mnie nie uśmiechnie, zero zainteresowania. Potrafi zaczepić obcych ludzi na ulicy a mnie totalnie zlewa. Nie lubi się przytulać, i traktuje mnie jak wszystkich bez różnicy... 😞
No i oczywiście z wymarzonego etatu nici, bo nie mam skończonej oligofrenopedagogiki... 😠

Mufcia dużo zdrowia dla Twojej mamy.



Sara jestem pewna że Dominik w Tobie widzi tę najważniejsza sama zobaczysz kiedyś będzie sytuacja że np upadnie i będzie buba na kolanie to niczyj całus w kolano tak nie ukoi jak Twój 🙂 🙂 a że teraz wszystko go interesuje to normalne dziecko jest ciekawe życia a Ty nawet przez chwile nie myśl że Twoje dziecko Cię olewa nic bardziej mylnego...Max też się przytula od wielkiego dzwona ale jak bęcnie na podłogę to tatusiowe buziaki go nie uspakajają a mamusiowe od razu 🙂 🙂 więc uszy do góry kochana Twój synuś kocha Ciebie najbardziej na świecie i żadna babcia , ciocia , czy inna cholera tego nie zmieni !!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
Kasiu co u Ciebie? co u Maxa?
Asiu zazdroszczę Ci, a niewyspana moze jesteś, bo kładziesz się późno spać? u mnei Ala kładzie się 20-21, kilka nocnych pobudek i wstaje o 6-7, pobawi sie z godzinkę i dalej dosypia


Ula pomalutku 🙂 Maxiu z dnia na dzień coraz więcej potrafi 🙂 śmiga po całym domu trzymając się czego się da nie raczkuje tylko śmiga na nóżkach 🙂 zaczęłam sama gotować mu obiadki zrezygnowałam ze słoiczków 🙂 uczymy go robić papa 🙂 z rożnym skutkiem 🙂 ładnie robi tany-tany jak gra muzyka to on macha główką na boki , na podwórku śmiga w chodziku chyba ze idziemy gdzieś na spacer to wtedy wózek , poza tym jak każdej z nas dzień jak co dzień mija nawet nie wiem kiedy , jutro mój starszy syn pisze maturę 🙂 język polski , czwartek matematyka więc troszkę się denerwuje (ja nie syn 🙂)a ja??? no cóż rożnie to bywa jeden dzień dobrze a bywają dni że wolałabym żeby się nie zaczął 😞 ale co tam nie ma co narzekać jest jak jest oby nie było gorzej 🙂 🙂 🙂

pozdrawiamy przesyłając serdeczny uśmiech małego kierowcy 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie!
U naos tyż ziomb się zrobił 😜 na zewnątrz ale w domku wesolutko i milutko. Kamilek pogodny-taki mały pieściuch, "śmiga" po podłodze metodą kombinowaną nie przypominającą raczkowania 🙂. Zęboli nadal nie mamy. Nocki spokojne przesypiane od 20 tej do około 7 mej czasami nawet 8 smej rano. Drzemki w ciągu dnia najwidoczniej 3 przechodzą u nas pomału w 2 z rana i po południu druga. Mój pieściuch śpi naspokojniej i najdłużej z mamusią z wyjątkiem wieczora bo jak dobrze zaśnie to od około 21 ej mam luz bo gdzieś do około 2 iej w nocy śmi spokojnie a o 2 dojada 🙂. Piska,śpiewa-cudne to jest!!!, woła mama, tata, baba, kula piłeczkę, rzuca wszystkim i nasłuchuje dźwięków i obserwuje "zachowanie" rzucanych przedmiotów, lubi bawic się garnkami, łyżeczkami, bo fajnie się błyszczą i dzwonia 🙂 Mamę lubi mieć zawsze na "radarze" - wciąż się oglada za nią będąc na rękach taty lub innych-pieściuch mój kochany!!!!!! 🙂 Ciężko zmienić mu pieluchę 🙂 siada sam i "chodzi" po łóżeczku trzymając się obrzeża. CAŁUJEMY WSZYSKICH ZIOMALI I PIEKNE KOLEŻANKI - POZDRAWIAMY ICH MAMUSIE ŚLICZNE!

KASIU TRZYMAM KCIUKI ZA STARSZEGO SYNA!!!!!!! UŚCISKI DLA CIEBIE I MAXA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dokładnie ja to mogę wszystkim pozazdrościć przespanych nocek 😞 😞 😞 😞 😞
Pogoda się popsuła i nie wychodzimy na dwór od wczoraj 😞 na dodatek ten atak zimy 😞
Jutro do pracy więc pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...