Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć 😉 A ja mam w planach po tym moim usg 25 marca (idę ze szwagierką a nie z mężem bo ma nocki wtedy i będzie spał) to jak się okaże że dziewczynka, to kupię różowe buciki,a jak jednak miałby być chłopak to kupię niebieskie i postawię mu przy łóżku,a jak się obudzi to w ten sposób dowie się czy będzie miał syna czy córkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja łóżeczko będę miała od znajomej więc tym akurat się nie martwię 🙂 ale wózek to już sama chcę kupić taki jak będę chciała (kolor,funkcję i żeby wygodne było!!!) bo ktoś może kupić jako prezent akurat taki jak mi się nie będzie podobał i wtedy spacery z maluchem dla mnie nie będą zbyt fajne kiedy wózek nie będzie spełniał moich wymagań,dlatego w tym zdaje się na siebie i męża a reszta drobiazgów (oprócz kompletnej wyprawki) może być prezentami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane brzuszki 🙂

ja od rana w kuchni ale na przyjemnie 🙂 upiekłam szynkę a teraz będę robić faszerowaną paprykę i cukinie :P mniaaam - straszną radoche zaczeło mi sprawiać gotowanie 😁 😁

co do łóżeczka i wózeczka to nam teściowie zapowiedzieli zakup ale pójdą z nami do sklepu my wybierzemy a oni zapłacą wiec super 🙂 🙂 🙂

Buziaczka Ty nasz zwariowany brzuszku nawet nie wiesz jak mi twoje posty poprawiają humor 🙂 a co do farmy to ja mam taką na facebooku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszkowe 🙂

Palibulka cóż to za pyszności wychodzą z Twojej kuchni, niczym w najlepszej restauracji 🙂

ja na pysznym obiadku u Mamy, która w poniedziałek idzie do szpitala na naświetlania 😞

No a co do ciuszków, to ja ostatnio trochę śpioszków nakupiłam, nie mogłam się powstrzymać. Choć wiem, ze dostaniemy mnóstwo ubranek po mojej małej chrześnicy... ale nie ma to jak samemu też sobie coś wybrać.

a dla siebie, właśnie zakupiłam na allegro coś takiego:
http://www.allegro.pl/item941191749_pas_ciazowy_28_kolorow_super_nowa_kolekcja.html
pas ciążowy. Słyszałam, że to fajna rzecz, a ja mam za mało takich dłuższych bluzek, więc pas przyda, by nie było zimno w brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
talenty kucharskie nam się rozwijają 🙂 u mnie pierożki stygną, już w trakcie robienia się zajadałam:P
mężuś pochwalił 😉
teraz będziemy z Dzidziusiem odpoczywać, wygrzewać się w łóżeczku, żeby do poniedziałku zdrówko wróciło!
Ja najpierw piękną kołyskę od szwagierki dostanę, a pożniej jak dzidziuś podrośnie troszkę, łóżeczko od siostry, a wózek mamy zamiar sami kupić, mój chłop już zapowiedział, że on wózek wybiera, bo to ON, tatuś dumny, będzie najwięcej spacerował, hmmmmm....zobaczymy 🙃

Wiecie co, czuję, że uzależniłam się od naszego forum, muszę tu zaglądnąć w każdej wolnej chwili 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatycznie brzuszki mozna sie od was uzaleznic :laugh:
kurcze ale sie smacznie tu narobilo z reszta jak prawie co dzień ... ja na obiadek zrobilam makaronik z makrelka i sosikiem MNIAM

i kupilam nowa patelnie stare poszly do kosza:laugh:

moje kochane brzuszki ja juz nie moge sie doczekac kupowania roznych rzeczy sa tak sliczne ze musze unikac takich sklepow chcemy zakupy robic dopiero w maju ale teraz sa jeszcze przecent wiec moze uda mi sie namowic Jakuba i pojdziemy na zakupy - czesc rzeczy dostaniemy od jego przyjaciela pojego braciszku :laugh: a tescie najprawdopodobniej kupia nam wozek:laugh: zastanawiam sie nad łózeczkiem czy drewniane czy turystyczne z tym bylo by nam wygodniej:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pod choinkę mojemu Marcinowi zafundowałam bon upominkowy w salonie kosmetycznym- masaż karku i pleców, był baaardzo zadowolony 🤪
a może kolacja w jakiejś miłej knajpce, ułożysz wcześniej z szefem kuchni menu, do tego lampka wina, dla ciebie lampka wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny, ja znowu do szkoły. Ech..wczoraj był ciężki dzień, wstrętna baba odrzuciła mi prace którą pisałam cały tydzień i kazała poprawić to na dzisiaj, więc wczoraj siedziałam do późna przed kompem. Jestem ledwo żywa 😞 Na szczęscie prace ponad połowy grupy okazały się tak "fatalne" więc nie jestem sama. Może dziaij nam wpisze łaskawie zaliczenie do indeksu??????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć moje ciężaróweczki 🙂 u mnie dziś fatalna pogoda i fatalne samopoczucie , ciśnienie mam tak niskie ze ledwie łażę nawet kawa mi nie pomaga 😞

Za to mój Maxiu szaleje dziś na całego , chyba miał czkawkę kilka razy bardzo to śmieszne uczucie , kręci się już dość mocno na tyle ,że czasem czuć go pod ręką nawet 🙂Cudne to uczucie 🙂


Mufka kup sobie fajna bieliznę zrób dobrą kolacje przy świecach obwiąż się czerwoną wstążeczka i podaj na deser jako prezent 🙂 każdego faceta tym można zaskoczyć 🙂


miłej niedzieli moje brzuchatki ja idę zasypać mój dołek może mi się poprawi samopoczucie bo jest dziś fatalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo halo 🙂

Buziaczka jestem jestem 🙃 🙂

byłam chwilkę u rodziców - mieszkają 5 minut od nas a resztę dnia spędziliśmy w łóżeczku 🙂 słodkie lenistwo w tą okropną zimę 🙂 cuudownie 🙂 wyszłam na chwilke na jedzonko i zobaczyć co u was :P zaraz lecę znowu w cudowną krainę puchu 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...