Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂 dla mnie w końcu zaczął się weekend!
spacerki, leżenie z nogami do góry, to mam zamiar robić przez dwa kolejne dni:P
Ja tez paliłam papierosy przed ciążą, ostatniego zapaliłam przez zrobieniem testu ciążowego. I tez śnią mi się po nocach, ale wiem że nie zapalę, zapłakałabym się z wyrzutów sumienia!
Ja kwas foliowy zaczęłam brać już dobre 3 lata przed zajściem w ciążę, słyszałam gdzieś kiedyś, że warto to robić jak najprędzej, zanim myśli się jeszcze o planowaniu ciąży i kupiłam sobie po prostu słoiczek taki malutki tych tabletek. a teraz lekarz powiedział , że po trzecim miesiącu nie muszę już brać, tylko witaminy, w składzie których też jest jakaś dawka kwasu foliowego i te witaminy będę brała do końca ciąży.
Rzeczywiście Anycoolma mały brzusio, a Maksiu taaaki duży!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj i sie zrobiła wiosna - no i worek po kartoflach jak nic jest potrzebny....albo kolejny wydatek ale wiecie troche mi szkoda forsy na ciuchy ktore sa 2 razy wieksze niz normalnie i co ja potem z tym zrobie 😞 ech....

wiecie coś mnie chyba bierze bo jakoś tak sie dziwnie czuje - oby nie, mam nadzieje ze jutro jak się wyśpię będzie lepiej 🙂

Buziaczka ja też pije - może niedużo ale pije - smakuje mi na maksa a poza tym pomaga na dolegliwości brzuszkowe 😉

ide chyba spać, tatuś poszedł na curling a ja chyba książeczka i spaaaać huurraaa jutro sobota!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie zaczął się ciepły dzien, ale bez słoneczka :/
Niestety widziałam pogode na święta i chyba Palibulka nie masz się co martwić, bo jeszcze pokolegujesz się trochę z puchówką...
Ja co do kurtek nie mam problemu, tylko do spodni, nie chciałam już gnieść dzidzi moimi przyciasnymi spodniami i kupiłam sobie ciążowe.. Ale wyglądam w nich koszmarnie. Jakby to były spodnie mojego męża, Do każdej bluzki wyglądają głupio ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki. Dzisiaj pospalam do 10 prawie 🙃 posprzatalam w domu i chwilka czasu, pogoda znowu sliczna czekam na faceta az wroci z pracy i smigamy na spacer, moze porobie jakes zdjecia to wstawie tutaj :]
U mnie od rana na zewnatrz koty daja swoj koncert wrrr szalu idzie z nimi dostac.
Buziaczka fajny psiak, mi zostal w domu wredny kocur, byl jeszcze szczur ale padl staruszek.
Usmiech od mojej wredoty.
[img size=387]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images_imgp0114l_zmniejszacz_pl_8064.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂

ja niby wyspana jakaś taka śnieta jestem nie wiem o co kaman, słonka nie ma ale chyba jest ciepło - nie mogę się doczekać aż wyjdę na dworek 🙂

piękne zwierzaczki tu dziś zamieszczacie 🙂 kurcze jak ja bym chciała psa, kiedyś miałam owczarka niemieckiego - cudo ale starszuka zdechła, teraz stwierdziałam że trzymanie psa w mieszkaniu jest troche nieludzkie zwłaszcza dużego a za takimi przepadam 🙂 Remek miał Bigla ale jego była ją zabrała 🙃 więc mamy tylko Wredne Rude Zwierze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mamusiom 🙂 ja jestem na antybiotykach 😞 wymiotowałam i miałam biegunkę w nocy dwa dni temu,że się odwodniłam i nic nie mogłam jeść 😞 bałam się o mojego maluszka bo przecież to ja dostarczam mu pokarmu a tu nic się nie dało zrobić 😞 no i gorączka 39 stopni 😞 ale jest już dobrze 🙂 leki robią swoje 🙂 i chyba zaryzykuję mimo lekarstw chwilką na podwórku bo śliczna pogoda 🙂 a co tam u Was prócz futrzanych fotek pupili???:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj malutka, ojej uwazaj na siebie i na malenstwo, zycze duzo zdrowka dlaa was, fakt pogoda sliczna, mnie tutaj dobiegaja zapachy z grilla, ahhh chyba jutro zrobimy cos na grillu bo mnie taka ochota zlapala po tych pieknych zapachach ze nieodpuszcze 🤪
Palibulka tez bym chciala miec psa duzego typu labrador, ale taki piesek musi miec gdzie sie wybiegac, najlepiej jak sie ma wlasne podworko w ktorym bedzie miec swobode, my neistety nie mamy podworka wiec moge zapomniec o psiaku, moze kiedys bedziemy miec 🙂 mialam kiedys mieszanca, ale byl dosc maly pies wiec spokojnie mogl byc w bloku ale niestety trzeba bylo ja uspac, rok temu mielismy na przytrzymanie malego wilczurka ahh ciezko bylo mi sie z nim rozstac 🙂
U mnie kiedys sasiedzi mieli 2 dobermany w bloku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNY. DŁUGO MNIE NIE BYŁO NA FORUM, W CZWARTEK BYŁAM U LEKARZA I MALUSZEK BYŁ TAK ODWRÓCONY ŻE NIE BYŁO SŁYCHA BICA SERDUSZKA ALE PO 15 MINUTACH SZUKANIA ZABIŁO SERDUSZKO 🙂 .
W PONIEDZIAŁEK SIĘ DOWIEM CZY CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA, NIE MOGĘ SIE DOCZEKAC 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki, ale mnie tu długo nie było. Zapracowana Mufka...
przygotowywałam kolejną wystawę, tym razem dotyczącą Wielkanocy, więc od bab i zajęcy aż mi się już w głowie kręci 😉

a tu tematy wiosenno-ubraniowo-zwierzakowe widzę 🙂

Ilona, apap lub paracetamol!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...