Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o nie to ja zupełnie odwrotnie, byłam wesołym, odważnym dzieckiem, pyskatym i śmiałym - w sumie mam tak do dziś :P:P:P moi rodzice mieli ze mną niezły hardcore ale za to jako niemowlę byłam podobno super, nie płakałam i ciągle miałam gębę uśmiechniętą wiec musiałam im dać popalić jak podrosłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihihiiih Asiulka masz rację jem i jem, a dupka rośnie, niezła już ze mnie bombeczka się zrobiła 🙃, nie żałuję sobie, bo zawsze na diecie byłam, to teraz mogę trochę poszaleć,
Bo ja po prostu uwielbiam jeść!!!
to teraz nie o jedzeniu, wskakuje to wanienki pełnej piany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka ja podobnie, jako maleństwo tylko spalam i jadłam, Mama mówiła "dziecka nie ma", a później nie szczędziłam rodzicom problemów. Byłam tą "czarna owcą" w rodzinie. Ale dzisiaj z wielu sytuacji się śmiejemy 🙃
Buziaczka śliczne imię, spodobało mi się od razu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka srulki widze ze udalo sie prawie wszystkim dotrzec 😁

dzis nie jest fajnie jak juz pisalam plecy mnie strasznie bolą nic nie pomaga moze do jutra minie 😎

Palibulka kurcze ale milaś zaped w kuchni ja dzis tylko dla siebie zdolalam jajecznice zrobic a tak na lozku lub w fotelu 😞

faktycznie wojojka wcina i wcina i dobrze ja tez cale zycie na diecie teraz tez sobie nie załujemy bedziemy sie martwic po porodzie 😁

ide w kimonko kolorowych i kudlatych snow brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, nie zdawałam sobie sprawy, ze jestem takim obżartuchem, do czasu kiedy napisałyście mi o tym... nie chce wyjść na próżną, choć myślę że każda z nas myśli o figurze,
ja wierze w swoja silną wolę i w to że schudnę po porodzie 😉, ale teraz tez nie chcę być wielgachnym hipopotamem, jednak chyba nie mi dane mieć jedynie okrągłą piłeczkę bod bluzką.
buziaki kochane dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie już całkiem spore brzuszki...
Dziś tak okropna pogoda, że od rana nic mi się nie chce... a mam tyle spraw do załatwienia 😞(( Mam problem z nerką, tzn, lekarz nie do końca wie czy to prawa nerka czy to mały mnie tak ciśnie w prawy bok...
A co do jedzenia w ciąży to najważniejsze nie być głodnym a kilogramy szybko zrzucimy jak maleństwa przyjdą na świat... 🙂)) (Już nie mogę się doczekać)
Miłego dnia dziewczyny... 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie
u mnie śliczne słoneczko, ale chłodno, eh wyspałam się dzięki mężowi 🙂 prosiłam go by obudził mnie o 8.30, parę razy się budziłam i pytałam"która godzina" i słyszałam"spij, spij" aż za którymś razem coś mnie tknęło i za zegarek a tu już 9.30 🙃 no a mężuś nagle dostał jakiegoś pośpiechu, bo do pracy na 10 😜 a pytałam się, czy zmienił godzinę w zegarku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej kobitki,

NIE PODOBAJĄ MI SIĘ TE NOWE USTAWIENIA FORUM!!!!! JEST BEZNADZIEJNIE 😞

Ale dobrze, że Wy jesteście dziewczyny 🙂 😎

co do żarcia, właśnie sobie robię kabanoski na śniadanko. Ja też całe życie na diecie byłam, więc teraz ze smakiem jem co chcę, choć na szczęście nie mam jakiegoś wilczego apetytu.

uściski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁czesc misiaki!!! witam z pocmurnego deszczowego poznania - jeszcze mi trudno sie przestawic wiec dopiero wstalam 😁 w sumiej juz jestem po sniadanku i postanowilam jak zwykle zobaczyc co sie dzieje u ulubionych cioć Maksika 😁 😁

ja mam gdzies ile wskazuje waga byle dzidzia miala wszystko czego potrzebuje 😁 a brzuszek za to coraz wiekszy , rosnie i rosnie 😁 z dnia na dzien widac jak sie powieksza w zeszlym tygodniu rzywiozłam wiosenny plaszczyk z domu ktory zapielam a za to w czoraj moglam o zapieciu ostatniego guzika moglam zapomniec brakowalo jakiec 2 cm 😁 😁

co do pogody to mam nadzieje ze dzis to ostatni dzien brzydkiej pogody i od jutra bedzie u nas tez sloneczko 😁

milego dnia brzuszki 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka, na pewno wszystko będzie dobrze, więc się nie zamartwiaj na zapas 🙂

Anycool, ja też się nie mogę już zapiąć w mojej wiosennej kurteczce, więc witaj w klubie 😉 taki urok naszych brzuszków. Ale coś trzeba na siebie włożyć, heh... (piszę ja, zagryzając wafelkiem prince polo, hahaha) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek 🙂 We Wrocławiu dziś na razie słoneczko 🙂

A ja ponieważ, czuję super hiper dobrze, wczoraj miałam ambitny plan, żeby wbić się na Ślężę (najblizsza górka od Wrocławia- wys. 718m, którą zawsze zaliczamy na otwarcie wiosennego sezonu). Niestety w połowie drogi złapała nas ulewa ( na szczeście akurat jak odpoczywaliśmy pod zadaszeniem), a ponieważ nic nie zapowiadało większego przejaśnienia, jak tylko na chwile przestało, zeszliśmy na dół. Wolałam nie ryzykować przemoczenia i kolejnego przeziębienia. Ale planujemy kolejne podejscie . Może jeszcze dam radę 🙂

Miłego dnia wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyneczki moje 🙂

u mnie nuda 😞 na dworze jest fuj 😞 nie spałam pół nocy kurcze nie wiem co sie dzieje już było tak fajnie i znowu zaczęły mi się nieprzespane nocki 😞

Mufka ta bagienna woda faktycznie pomaga choć fakt zapach powaliłby konia a smak też pozostawia wiele do życzenia 🙂 Ciekawe co Max na to na razie nie ma protestu z jego strony ale żal mi że i on musi to pić 😞

Maxiu bryka już na całego tak kopie że widać jak się brzuszek rusza 🙂 ma krzepę chłopak 🙂

Miłego dnia dziewczynki i może chmury się rozwieją i wyjrzy słoneczko 🙂

aaa zapomniałam ja Anycool przestałam się już łudzić ze wejdę w moje płaszczyki wiosenne 🙂 w rękawy owszem wejdę ale mój foczy biust i brzuszek niestety pozostają dzielnie na zewnętrznej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to samo mam z płaszczykiem i kurtką wiosenną, ale przecież trzeba eksponować brzuchy 🙂
ika szkoda, że ulewa Was złapała 😞 też może jeszcze w tym roku wybiorę się na Ślężę? albo rodzina pójdzie, a ja na dole zostanę pilnować grila 🙂 ale to dopiero jak zrobi się naprawdę ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry słoneczka 🙂

Wiojojka: wiedziałam że sie przejmiesz tym tekstem o jedzeniu ale kochana moja nie ma co, wszystkie jemy i piszemy o tym, co chwilka któraś z nas chwali sie kuchennymi dziełami i o to chodzi, mamy sie wspierać i jak sie okazuje wszystkie jemy normalnie i żadna sobie nie żałuje, ja jestem jak wieloryb, mam biust wielkości melonów a w kurtki też sie nie mieszcze - chodzę tylko w ciuchach ciążowych i jest mi mega cieżko ale co mam zrobić przecież się rzucę na hak 😉 najwazniejsze że synek jest zdrowy i rośnie pięknie a ja sobie poradzę z samą sobą wtedy kiedy będzie na to czas. Pamietaj kochana jedz i ciesz sie tym - ja uważam że jedzenie jest jedną z najfajniejszych rzeczy na świecie chociaż jestem zakompleksiona i tak jem i staram się jakoś ogarniać to w moim mózgu 😉 a mój ukochany mówi że mam piękny brzuszek, okrąglutki i on go uwielbia i powiedzcie mi czy coś może być ważniejszego? 🙂 🙂 🙂
a poza tym słoneczko Ty nasze napewno z dzieciątkiem będzie wszystko dobrze zobaczysz 🙂

a nie spałam bo poszłam sobie zrobić badania krwi i moczu, troszkę mam stresa bo toksoplazmoze badamy znowu i mam nadzieje ze jej nie ma. Jutro badanie u pani doktor 🙂

zaraz ide do mamusi mojej kochanej z zakupami i ciasteczkami 🙂

buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...