Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie w Lany Poniedziałek 🙂
Anochi ja również często odczuwam ruchy maleństwa ale to nie oznacza nic złego. Szaleje za każdym razem gdy tylko na chwilę usiądę. Narazie ma dużo miejsca to sobie szaleje a zwłaszcza kiedy mama się nie porusza i nie ma kołysania to trzeba się czymś zająć. Moim zdaniem nie masz się czego obawiać.
Buziaczko niezły brzusio 🙂
Pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja wczoraj też napisałam krótki wierszyk o Naszym maleńswtwie :
Mała istotka
z miłości zrodzona.
Mała dobrotka
pod sercem noszona.
Od teraz zawsze będzie z Nami,
powie wszystkim ludziom
jak bardzo się kochamy!
Już nie mogę się doczekać dnia kiedy dowiemy się czy to córcia czy syn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka, też tak ostatnio miałam, w nocy się obudziłam, bo dzidzia się nieźle wierciła. Ale to dobry znak jak się czuje ruchy 😁
Miłego Dnia Wam życzę. A wiersz przecudny, bardzo mi się podoba, muszę też coś powymyślać, jak mi się uda to się pochwalę 😁 hi hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ahoy ! Bziuchy 🙂

Boje sie wchodzic na wage 😜 Anochi moze sie najadlas slodkiego 🙂 to podobno na dzidzie działa podudzajaco 🙂 moja tez czasem mnie kopie a czasem siedzi cicho to ze sie nie odzywa 2-3 dni to chyba nie powod zeby dzwonic do lekarza w koncu sa jeszcze malutkie i nie wszystkie ich ruchy odczowamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prawie poświątecznie 🙂 Nie mogę patrzeć na mięso i ciacha. Najchętniej wypiłabym 2 litry coli, ale się wstrzyjmuję. Od jutra dieta!!! 🙂
oli, gratuluję synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiatam poswiatecznie wszstkie Brzuchy 🙂
objetosciowo sie pewnie wszystkie powiekszylysmy bo nie wiem jak u Was ale u mnie aura sprzyjała tylko jedzeniu i spaniu:P anochi ja tez mam dzis wizyte u doktorka 🙂 zobaczymy co tam u Zuzanny 🙂 trzymam kciuki za Twoja dzidzie niech sie w koncu ujawni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po świętach...
To już 23 tydzień... mały Radzio również lubi kopać mamę po brzuszku 🙂 Dobrze, że już święta minęły bo słyszałam tylko, że mam jeść żeby mały nie był głodny... :P
Mam nadzieje, że wszystkie dobrze się czujecie. Ja od piątku zaczynam szkołę rodzenia, a 14 idę do lekarza na wizytę kontrolną. I mam nadzieje, że będzie wszystko ok...
Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam 🙂
powiem Wam,że mój brzuszek po świętach to chyba dostał kopa na wzrost,bo mnie zaczęła boleć miednica i krocze jak chodzę,więc podejrzewam,że rosnę coraz bardziej,a raczej się rozszerzam. bo czytałam w necie,że tym się nie trzeba martwić jak ból jest przy ruszaniu się (chodzenie,czasem przy siedzeniu) i jak nie boli tak bardzo,bo jak ból mocny to do lekarza,on zobaczy co to,a taki jak ja mam to opisany jest na necie tak jak myślałam-że się rozciągają bioderka. oby nie za dużo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wszyscy przewidzieli dziewczynkę,tylko mąż miał nadzieję,że jednak może chłopczyk 🤨 no ale teraz się strasznie cieszy na córcię 🙂wczoraj się wpatrywał w moją 7-miesięczną siostrę jak w obrazek i pewnie myślał o naszej,że też taka będzie 🙂 a ja osobiście z moją intuicją też stawiałam na dziewczynkę i się nie pomyliłam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój do dzisiaj mówi,że będzie nam głupio jak się jednak urodzi syn 😁 i że jak jeszcze nie ma to może mu urosnąć między nóżkami to czego nie ma 😁 ale już by to urosło gdyby miało być (bo miałam robione w 21 tyg to usg) a tam nawet śladu nie było i dwóch lekarzy było na tym usg 🙂 no,ale jeśli ma się czuć lepiej to niech ma tą nadzieję na syna dalej 🙂może w następnej ciąży 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kochane istotki z pasazerami nostromo 😁 w poznaniu słoneczko ale i chmurki ale niestey trzeba wyjsc z domku 😁
moj męzulek zapomniał podbić legitymajce studencka wiec teraz żonka uciekam do dziekanatu 😁

jak widze jeszcze wszystkie po swietach sie nie zameldowały - my wiec dołanczamy do grupki 😁
poczytalam troszke i widze ze nasze maluszki lubia swieta bo strasznie sie wierca w sumie moze od jedzenia i od nadmiaru slodkiego - nasz synek przez 3 noce z rzedu nie dawal mi spac wiercił sie jak jeszcze nigdy cała rodzinka mogła zobaczyc i poczyc ze jednak jest tam maly rozrabiaka 😁 😁


malutka co do bolu w podbrzuszu to zgadza sie to rosnaca macica wiec wszystko ok do momentu kiedy ból jest do zniesienia lub znika przy zmianie pozycji wiec jest super 😁

anoch daj nam szybciutko znac co bedzie ja mysle że synuś 😁

buziaczka ale sliczny ten twoj brzuszek 😁 😁
asiulka jak wrocisz z usg do daj nam tu szybciutko fotki malenstwa 😁 😁

zmierzułam własnie brzuszek i wiecie co 104cm w obwodzie z 74cm az niewiarygodne 🙂 😁 jak malec sie rozpycha 😁

do wieczorka - a Maksu chce bym pozdrowiła ciocie i wszystkie dzieciatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobity 🙂
ja juz po wizycie widziałam mojego maluszka alez sie mloda wiercila 🙂 kochany aniołeczek mamusin 🙂 moja dzidzia wazy 300gr i ma 22cm 🙂 jaka ja jestem szczesliwa niestety nic wiecej nie dalo sie zrobic bo zuza tak kobała wiercila sie ze az sama bylam w szoku ze ona taka aktywna 🙂

Sara85 powiem ci ze ja nie mam problemow z postami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilsmy ze spacerku, zjedlismy obiadek i meldujemy sie poslusznie 😁
kornelia super ze z małą wszystko ok 😁 wiez mi bedzie sie wierciła jeszcze bardziej 😁
my mamy wizyte w czwartek i zobaczymy naszego rozrabiake w akcji 😁 ciekawe jaki jest juz duzy przerz miesiac wiele sie zmieniło 😁

sara85 ja tez nie mam problemu a moze załóż sobie inne kontto i zobacz jak bedzie działało 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...