Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym te amerykańskie też zjadła pod warunkiem,że nie byłyby kwaśne,jeszcze trochę i u babci w ogródku będą 🙂
a jagody to jak bym dorwała to bym się nie mogła ruszyć bo tyle bym ich zjadła 🙂
wczoraj zjadłam całą czekoladę i popchałam ją całym talerzem pomidorowej i się ruszać nie mogłam, dzisiaj jadłam czekoladę z winogronem,a ciekawe na co jeszcze wpadnę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NIE WOLNO: czekolada,kakao,orzechy,mak,cytrusy,owoce morza,surowa cebula, czosnek,szczypiorek,rzodkiewka,brukselka,kalafior,gotowana kapusta,grzyby,owoce drobno pestkowe(truskawka,malina), wędzona ryba,sery pleśniowe

OGRANICZENIA: cielęcina,wołowina,ryba gotowana i smażona,jaj,nabiał mleczny:jogurty,sery,majonez, puszki konserwowe, mleko,śmietana, kawa, kawa,musztarda i papryka, pikantne dania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny , mam do was pytanie wiadomo ze teraz wszystkie nasze mysli kreca sa w koło maleństw, a macie czasem prócz pozytywnych mysli jakies obawy lęki? wkoncu nasze zycie całkowicie sie zmieni wczesniej wszystko było takie poukładane robiło sie co chciacło zero przymusu spontanicznosci i najwiekszy problem gdzie na wakacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZUPY: pomidorowa,rosół(ograniczyć cebulę,por,seler)ogórkowa,pieczarkowa,barszcz czerwony na kwasku cytrynowym,ziemniaczana

PRZYSTAWKI:buraczki,marchew,kapusta surowa i kiszona po opłukaniu szpinak

MIĘSO:gotowane, smażone, pieczone(nie przepalać tłuszczu, ostrożnie z przyprawami,jasny sos,pierwszy smażony kotlet dla matki karmiącej)

SOKI:jabłkowy, marchwiowy,brzoskwiniowy,ananasowy,bananowy - takie same owoce, arbuz

WOLNO:ziemniaki,pyzy, makarony,ryż, kasza, ciasto drożdżowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie najbardziej martwi właśnie spanie, bo ja to śpioch totalny jestem 😜 i boję się płaczu, czy go opanuję, czy wytrzmam, bo jak małe płacze i nic nie można zrobić to mnie najbardziej wkurza taka bezsilność 😞 ale moze nie bedzie płakać? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne czego ja się narazie obawiam to tego,że jak moja zacznie płakać to nie będę wiedzieć czemu,bo wiadomo,że potem się nauczymy rozpoznawać powody płaczu,ale pierwsze kilka dni czy tygodni mogą być stresujące,bo skąd bedę wiedzieć o co jej chodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja mam podobnie, tylko, że kładę się ok 21.00 , wstaję przed 8.00 , a później obowiązkowo drzemka ok. 12.00 😁 Oj, już niedługo i o takim spaniu będziemy mogły tylko pomarzyć 😁
Tak się zastanawiam czy teraz się lepiej wysypiać póki mozna, czy może przyzwyczajać już powoli organizm i np. zrezygnować z tej południowej drzemki 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawa jestem jak tam nasza Kasi biedna........... no i Bułeczka, czy już akcja nabiera ostatecznego tempa....

czuję się, jakby był październik a nie lipiec...

ja śpię od 12 do 8 tak z reguły, ostatnio tylko udało mi się do 10 przekimać jeszcze... nawet mimo kopania Łucji - zachowywała się tak jakby biegła na jakimś maratonie 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...