Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja miałam robione te wyniki robione raz w styczniu. Ale skoro nic nie mówiła, to chyba nie trzeba ich potarzać. Dobra Dziewczynki, ja uciekam , bo już dawno po mojej godzinie, gdzie powinnam leżeć w łóżeczku 😁 Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sorki, tak się wtranżoliłam ze startymi tematami, ale nadrabiałam zaległości z całego dnia po kolei i zachciało mi się dorzucic pare groszy 🙂

co z bułą i kasią???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli korzystacie z naszego forum przez Mozillę Firefox i zdarzaja wam się jakies problemy spróbujcie wtedy wejśc przezExplorera. U mnie przynajmniej tak jest ze jesli mam problem ze stronką to tylko na mozilli a na explorerze wszystko działa. z tym ze jestem przyzwyczajona do mozilli tutaj szybciej mi net chodzi, i przez exlorera wchodze tylko wtedy kiedy mozilla szwankuje, moze u was tez to pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuchatki
ale miałam noc 🤢 bolał mnie brzusio, juz niewiem czy kupę mi się chciało,czy co... jak usiadłam na kibelku to nic, wygodnej pozycji znaleźć nie umiałam, beznadzieja. tylko jakieś zboczeństwa mi się śniły.
Buziaczka Twoja córeczka chyba punktualnie wyskoczy według terminu, taka ułożona panienka 🙂
idę leżeć dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje mieszkanie sąsiaduje z cmentarzem, na którym jest mały drewniany kościołek i w tym kościołku odbywają się zawsze msze pogrzebowe, wystarczy ze mam uchylone okno, a czuje sie tak jakbym w tych wszystkich mszach uczestniczyła, bo wszystko słychać. I potem cały dzień w uszach mi dudnią pieśni pogrzebowe i nieświadomie podśpiewuję sobie w myślach "Jezu, Jezu do mnie przyjdź..." 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka sorki ze sie wtrace, ale jak tam u was? teraz wasza kolej na rozpakowanie sie ile to juz u was tych sierpnioweczek sie rozpakowalo do tej pory ?

Kurde jak ten czas leci zaniedlugo i my...

pozdrowienia od wrzesnioweczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Oj ta wasza kolezanka to juz chyba dosc spory czas lezy w tym szpitalu, biedulka.

Mi sie cos wydaje ze pod koniec sierpnia sie rozpakuje, ale wsumie sie okaze jak to bedzie.
Ogolnie jak u was samopoczucie?
Mnie mecza, nogi,miednica,i kregoslup masakra jakas 😞

Ale oczywiscie GRATULACJE dla mamusiek ktore juz maja to wszystko za soba i maja swoje skarbeczki przy sobie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...