Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja ponarzekam na to,że mi niedobrze i co chwilę łapią mnie skurcze pleców i pośladków,tak co kilkanaście minut mam po kilka takich skurczy i znowu spokój...kurcze wcześniej miałam jeden skurcz,przerwa i potem znowu a teraz takie serie po kilka... następna niby a tabelce jestem,ale terminowo Buziaczka mnie wyprzedza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi nie przejdzie w ciągu kilku godzin to walę na wszystko i pojadę nawet jakby mnie mieli odesłać spowrotem,bo te po kilka skurczy tak często to dla mnie nowość... a mleko mnie dalej zalewa aż po brzuchu spływa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojadę jak nie przejdzie,bo u mnie to dzisiaj bylo tak,że rano mnie zgięło w pół z jednego skurcza a gdzieś tak od 12 godziny mam te moje serie skurczy... i tak narazie są co kilkanaście minut,więc jeszcze za wcześnie by jechać,ale jeśli tylko będą tak co 10 min to powoli sie będę zbierać bo zanim dojadę do nas do miasta to mogą być już co kilka minut... póki co poczekam,posprzątam jeszcze,może przyspieszę sobie,przejdę się i zobaczymy,bo może być tak,że znowu mi przejdą albo będą rzadsze jak ostatnio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem 🙂 idę na chwilkę do ubikacji posiedzieć bo mi się kupę strasznie chce więc idę się jej pozbyć o ile dam radę z tymi moimi pośladkami ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE DLA NASZYCH KOLEJNYCH MAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak się cieszę że macie już swoje maleństwa przy sobie 🙂
Już niedługo wszystkie będziemy dumnie paradować z wózeczkami 🙂
Pozdrawiam i życzę słonecznego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pranie zrobione i schnie 🙂 zaraz sie biorę za odkurzanie,potem umyję auto i jak nic to pójdę w końcu na grzyby 🙂 bo dalej mam te skurcze ale wydaje mi się,że zanikają 😠 są rzadsze i już tylko na plecach,ale są dość mocne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisała mi,że rano jej się pojawiły skurcze i zostawili ją w szpitalu,żeby jeszcze ponosiła Dominika ze względu na wagę,żeby troszkę jeszcze przybrał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...