Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anochi, może jeszcze się nauczy...
co do spania, to ja też śpię z poduszką między nogami 😁 😁 😁 ale też mi zostaje jeden bok albo drugi, ale czasami tak śpię pół na brzuchu, pół na boku, czytałam, że dzidzi to nie zaszkodzi na pewno, bo macica jest tak mocna, że chroni dziecko, a jeśli jest dzidzi niewygodnie, to napewno da nam o tym znać 🙂 ja też świruję co do ruchów dziecka, czasami muszę do niej pukać i łaskotać, żeby dała leniwie znak, że wszystko w porządku 😁
słuchajcie, brakuje mi miejsca w komodzie na same ciuszki w rozmiarze od 50-68, resztę mam gdzieś pochowane w workach próżniowych. Zastanawiam się, czy mała to wszystko wynosi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anochi, może jeszcze się nauczy...
co do spania, to ja też śpię z poduszką między nogami 😁 😁 😁 ale też mi zostaje jeden bok albo drugi, ale czasami tak śpię pół na brzuchu, pół na boku, czytałam, że dzidzi to nie zaszkodzi na pewno, bo macica jest tak mocna, że chroni dziecko, a jeśli jest dzidzi niewygodnie, to napewno da nam o tym znać 🙂 ja też świruję co do ruchów dziecka, czasami muszę do niej pukać i łaskotać, żeby dała leniwie znak, że wszystko w porządku 😁
słuchajcie, brakuje mi miejsca w komodzie na same ciuszki w rozmiarze od 50-68, resztę mam gdzieś pochowane w workach próżniowych. Zastanawiam się, czy mała to wszystko wynosi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na stres reaguję strasznymi nerwami, choć dzieje się to nawet nieświadomie, faceci powinni nas zrozumieć i cierpliwie wspierać a nie jeszcze dobijać, gdyby tak chociaz jedej facet na swiecie był w ciązy i urodził dziecko może wtedy łatwiej przychodziłoby im zrozumienie nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój jest ogólnie typem dla którego wszyscy mogą nie mieć racji-ale nie on. Nigdy nie przyzna się do tego że druga osoba wie lepiej a on się myli. Nawet jak ewidentnie to wyjdzie-to jest aż śmieszne a najgorsze jest to że nie można mu próbować nic mówić wtedy bo się robi awantura a on i tak nie powie "Sorry-moja wina albo Sorry myliłem się". Znam go ponad 13 lat i to jego jedyna wada 🙂 oprócz tego że nie jest typem wylewnym i 0 romantyzmu+żadko okazuje uczucia ale mi akurat nie rozklejający się facet odpowiada a do sceptycyzmu zdążyłam już przywyknąć. I tak wiem że jest dobry i bardzo wrażliwy w konkretnych okolicznościach-chociaż nie można mu tej wrażliwości "zarzucić" w rozmowie bo byłaby obraza boża 😁

Co do spania to jak czytam Wasze opisy-jakbym siebie widziała w nocy-od razu mi lepiej -bo każda z nas to samo przezywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja Marcinowi jakis czas temu podłożylam pod nos artykuł w gazecie o tym, jak ważna jest rola przyszłego tatusia w życiu kobiety w ciąży i zaraz po niej w okresie połogu. wymienili tam jak bardzo liczy się odpowiednie nastawienie i zachowanie męża i tatusia, jego pomoc i wsparcie, napisali tam co czuje kobieta w ciąży i po porodzie. Poczytał. Moze warto podrzucic cos takiego facetowi, niż potem przykro sie rozczarować.choc sa kochani to niestety tak prosto skonstruowani, ze czasem nie zdaja sobie sprawy z wielu rzeczy 😉 moze lepiej to przełkną jak sobie poczytają a nie jak my im to powiemy a oni uznaja to za krytykę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a czy pakujecie dwie osobne torby dla siebie i dzidzi czy razem?? ja póki co mam jedną ale zastanawiam sie nad dwoma mniejszymi, bo jak urodzi się maleństwo to Marcin przekaże torbę z Wojtusia rzeczami pielęgniarkom, żeby mogły go wykąpac i ubrać, i nie zabierały tez moich rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli akurat dokładnie wiem o czym piszesz, bo dokładnie taki sam charakter ma mój tatuś 😜 kompletnie nie potrafi się przyznać, że nie ma racji i nawet jak zorientuje się, że jednak się mylił to albo brnie dalej albo zaczyna się śmiać i mówi "no przecież ja tak mówiłem", czasami to jest wkurzające a czasami po prostu śmieszne, ale ciężko z nim się dogadać jeśli chodzi o rzeczy ważne i pilne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja spakowałam wszystko do jednej torby i mam dodatkowy kuferek z kosmetykami tylko 🙂
Też zrobiłam się bardzo nerwowa jak na złość dziś pralka wylała mi wodę na łazienkę i miałam sprzątanie 😞
Chyba trzeba ją wymienić bo przy dziecku to ja sobie takich wybryków nie wyobrażam 🙂
A faceci są nieświadomi tego co czujemy i co przechodzimy. Myślą że to takie proste bo nosimy tylko brzuch przed sobą.
A My mamy zupełnie inne odczucia i trzeba im to uświadomić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka83 a gdzie bedziesz rodzila ?? bo u mnie w szpitalu w rudzie sl Goduli tez chca te AZ 2 rzeczy dla dziecka pampersy i chusteczki .. . . wzielam jednak kilka pieluch terowych i niedrapki no i skarpeteczki w razie czego wysle meza po reszte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mysle Lenka ,ze lepiej je miec niz nei miec zawsze mozesz jak bedziesz dzieciatko karmila miec je przy sobie wiaodmo bedzie sie mu ulewalo i w ogole . .. .a duzo one miejsca nei zajmuja 🙂
no i wzielam wypażony smoczek 😉 tak na wszelki wypadek 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...