Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ach co do spania to każda ma swój sposób, który działa na chwilkę. Ja też okładam się poduszkami z każdej strony. Najbardziej dokucza mi to, że mogę leżeć tylko na lewym boku i z brzegu łóżka, bo często wstaję, więc co za tym idzie ciągle śpię plecami do męża, a tak bardzo mi brakuje bym usnęła w Jego ramionach, tak jak do tej pory było ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my akurat łóżeczko mamy przy samych głowach, śmialiśmy się, że zdejmiemy jeden bok łóżeczka to mała będzie do nas przełazic 😜
nie wiem jak to będzie ze spaniem, ale nie chcę doprowadzić do sytuacji jak ma koleżanka, ponad roczny synek i nie potrafi spąć u siebie, tylko w łóżku z rodzicami, na szczęście mają duże łoże 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej meldujemy sie ... i przypominamy sie nie zapomnielismy o ciociach ale mamy sporo do pozalatwiania 😞 a i maly absorbuje kazda wolna chwilke 😎
wiec pozdrawiamy was cioteczki i czekamy z niecierpliwoscią na koleja dzidzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie martw się Anochi, jak tez mam rózne myśli,czasem tak głupie, że powinnam sama w pysk sobie szczelić za nie, to wszystko stres i obawa. Z jednej strony sram ze srachu, a z drugiej chcę tulić moje maleństwo. Wszystko się unormuje jak zobaczymy nasze cudaczki, bedzie ciężko, ale one wszystko nam wynagrodzą, choćby swym uśmieszkiem, a wtedy cały świat i wszystkie zmartwienia znikną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my malego bierzemy do wyrka jest wygodniej nie trzeba wstawac a zawsze z czasem sen sie wydluzy i w tedy do lozeczka - nasz spi pol u nocy w lozeczku i poł z nami 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia po prostu sama nie wiem jak to będzie, z jednej strony bardzo chciałam mieć dziecko i ciesze się, a z drugiej mam obawy czy dam jej wszystko, odpowiednią się nią zajmę i chce by była sczęśliwa
Anycool odpoczywaj i poznawaj synka 🙂 małe szczęście 😁
Wiojojka też mamy plan, że trochę pokołyszemy małą, że wystarczy jej nasz widok, mąż nawet ma w planach niebudzenie mnie a przystawianie małej do piersi 😜 marzyciel 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,
przede wszystkim wielkie oklaski i gratulacje dla kasi, maluch śliczny- niech zdrowo rośnie 🙂

rany, jak wy się zmieściłyście do jednej torby z tym wszystkim??? mnie w mojej torbie nie starczyło już miejsca na rzeczy dla małego- nawet te podstawowe jak pampery i pieluchy tetrowe

wczoraj byłam na kolejnym ktg i usg- serducho pieknie bije, skurczy brak, tylko okazało się ze mam troszkę mało wód płodowych i mam pić ok.2,5 l dziennie dodatkowo wody mineralnej :/ no i następna wizyta w trybie przyspieszonym juz w poniedziałek. mam nadzieję, że z małym jednak wszystko w porządku, bo troche się zmartwiłam tymi wodami. aha, młody wciąż ułożony pośladkowo, ech... a termin juz za 2tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja kochana mamusia powiedziała "no to od teraz ciągle będziesz się martwić o dziecko" po prostu piękną przyszłośc mi rysuje 🙂 ale to prawda, bo tez już ciągle sie martwię czy będzie zdrowa, wesoła itd, a teraz to ciągle się boję, że owinie się pępowiną itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka obyś w obsesję nie wpadła, ale widzę, ze masz tak jak ja, ciągle myślisz, że mogłoby być po wszystkim i mieć swój skarb przy sobie a nie w sobie 🙂
Ja już dni odliczam od jutra zostało mi 19 DNI, ale to brzmi, a jakiś czas temu było ponad 200 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My w domku, nie posiedze długo bo krocze boli 😉 syn cały i zdrowy 3450 gram 53 cm 🙂
Poród szybki, 4 parte i po bólu - chociaż niełatwe to przeżycie, skurczy tych co 5 minut w zasadzie nie czułam. Synek je i jest fajnym spokojnym dzieciaczkiem acz charakternym 🙂

Wiem ze urodziła KAsia - najszczersze gratulacje - nie wiem czy ktoś jeszcze bo nie dam rady przeczytać 😞

Buzi buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jupii nie wiem od kogo ale dostałam oklaska, DZIĘKUJĘ, tak sobie myślałam, ze mnie nikt tu nie lubi, bo każda ma oklaski a ja nie miałam żadnego. jeszcze raz dzięki (ciekawe za co dostałam :blush 🙂 Nawet nie wiem za co się daje te oklaski???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...