Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mój spędza całe dnie z kumplem,ja dzisiaj mam skurcze,torba w aucie a ten sobie jedzie bez słowa,w dupie ma,że mnie boli i że w kazdej chwili mogę go potrzebować,bo musi się pokazać przed kumplem,że jest panem życia. ja do niego,że mógłby się mną zainteresować,a jak gdzieś idzie to niech chociaż powie,a nie,że bez słowa idzie a ten pysk na mnie,trzasnął drzwiami i poszedł... a teraz myje dupe bo idzie do pracy...a ja coraz bardziej chce się rozstać z nim i coraz bardziej jestem pewna tego...na łóżku już sobie składam rzeczy,bo jadę wieczór do mamy i nie wiem czy wrócę...chyba tylko żeby odwieźć mu jutro auto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w dupie go mam już bo znowu się zaczęło przyjeżdżanie kolegi i jego gówniarskie zachowanie. a ja jak głupia co rano wracam i się pozwalam tak cały dzień traktować... koniec. pieprze to...teraz będę miała dziecko a on jak chce to mnie może w dupe pocałować!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też już spakowani i czekamy choć czasem cierpliwości brak jak Jerzyk tak strasznie kopie 🙂
Malutka ja proponuję znaleźć spokojne miejsce i się nie denerwować 🙂
Jak widać dobrym sercem nic nie zdziałasz
Czy Wam teraz też tak bardzo brakuje czułości, dotyku i zainteresowania ze strony faceta ???
Ja to jakaś rozczulona teraz jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam łzy w oczach,mąż właśnie wyszedł do pracy,zabrał kluczyki od auta,żebym nie zabrała swoich rzeczy...zabiorę je po 22 jak mama pojedzie z pracy,z tym,że już tu nie przyjadę bo nie będę miała czym. powiedziałam mu,że jeśli nie pójdzie na kompromis i będzie się dalej zgrywał to będzie za późno... no i już jest za późno,bo powiedziałam mu,że to koniec...tym razem się nie złamię...dla dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz,myślę,że nawet jak ja się prześpię z moim problemem to nie wpadnę na nic nowego,w sumie powinnam zrobić to już dawno...niech teraz on sobie popłacze i się postara. nie będę wiecznie odpuszczać tylko temu,że jestem naiwna. czas coś z tym zrobić,za chwilę dojdzie dziecko i już nie będzie czasu na to,żeby się ciągle mazać tylko dlatego,że mąż niby tak strasznie kocha a tak cały czas ma gdzieś...no trudno nie chce to nie. za dużo razy dostawał szanse... czas dorosnąć. może osobno będzie nam lepiej? a może to da mu w dupę na tyle,że przejdzie szybki kurs dorastania... zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, posmęciłam,a teraz dodam,że jak pojadę na porodówkę to dam znać- bo już mnie tu nie będzie czyli nie będzie dostępu do internetu,chyba,że gdzieś coś przypadkiem to się odezwę 🙂
mam jeszcze 1,5 godzinki do mojego "odjazdu" więc jeszcze posiedzę 🙂 póki co to moje skurcze są dalej nieregularne i chyba odejda w niepamięć 😠 no cóż,czekam na te,które mi wcisną Klaudie w ramiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze powiem, że nie chcę roztrząsać tego tematu, by nie było jak dawniej, że schodzimy z tematu dzieci. Ale cieszę się, że doszłaś do tego wniosku, że czas dać mu w kość i zrobić w końcu coś z myślą o sobie, by było CI lepiej. A masz dla kogo się starać, bo Klaudia i tak zawsze będzie Twoja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie będa miały oczka 🙂 bo Jasiu od karuliny ma takie słodkie ciemne...
moje są niebieskie a mąż to szczerze nie wiem jakie ma bo co do rozpoznawania kolorów oczu to jakiś daltonista ze mnie jest,bo on ma coś jakby zielono-niebieskie,ale jakie konkretnie to nie potrafię rozpoznać,a on sam mówi,że nie wie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh Malutka widzę że nie za ciekawie..może to wszystko jednak pomoże..
Może jak Klaudia się urodzi to coś zmieni w waszym życiu..tego ci życzę..
No i daj nam znać jak się wszystko rozkręci..i Klaudia już ostatecznie stwierdzi że czas wychodzić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...