Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was Mamusie niedzielnie 🙂

Jest 1 sukces 😁 kupka sama wylazła 😁 po 2 dniach 🙂 ale jest 🙂 dostalam takie saszetki Linex co prawda na opakowaniu napisane ze od 1 mies ale polozna zalecila po pol dawki czyli pol saszetki dziennie i juz tak 3 dzien jest wczoraj rewelacja baczki odchodzily bez mojej ingerencji 🙂 i spala mi od 22-4 i od 4:30 do 9 😁 w koncu sie nie meczyla malutka 🙂 teraz tez sobie lezy i oglada swiat z lozeczka 🙂 a ja w koncu mam czas dla siebie 🙂
Mufeczko wiec jesli masz problemy z tymi baczkami to moze zapytaj lekarza o ten linex 🙂
Piozdrawiam Was dziwczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBITKI PŁYTKA BEDZIE DOPIERO DO ROZESŁANIA WE ŚRODĘ WCZORAJ MIELISMY GOŚCI I MOJA MĘŻA NIE MIAŁA KIEDY JEJ PRZEROBIĆ ALE WRACA WE WTOREK I OBIECAŁ ZE ZASIĄDZIE DO NIEJ

TAKŻE PRZEPRASZAM ZA OBSUWĘ 🙂 😞 I PROSZE O CIERPLIWOŚĆ 🙂

A u nas wczoraj był dzień marudy Maxiu spał wszystkiego może z 3 godziny przez cały dzien ,nie płakał i nie grymasil za bardzo trochę stękał ale za to musiał byc na rączkach 😞 😞 😞

dziś za to odsypia skubaniec 🙂 🙂 to już chyba tak bedzie , że będzie tak w kratę 😞


JA MAM JEDNO MAŁE ŻYCZENIE ..............................FRYZJER , KOSMETYCZKA....I ŻEBY TEN BRZUCH ... ......ECHHH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo dziewczynki,
była dziś u nas położna i zważyła Łusię - waży równe 4 kg, czyli na szczęście nie przytyła tak strasznie, bo już miałam obawy, że jest przekarmiona - bo generalnie je jak smok 🙂
dzisiejsza nocka była całkiem fajna, fakt, że mała budziła się co dwie godziny, ale jak napiła się mleczka to zasypiała od razu, więc nie trzeba było łazić i ją husiać na rękach 🙂

Kasiu, mi też marzy się fryzjer i......... ciepła kąpiel, bo już od tygodnia mamy zepsuty prysznic, leci tylko zimna woda i w takiej zimnicy muszę się kąpać brrrrr, ale jutro już przychodzi hydraulik, mam nadzieję, że to naprawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, straszne choróbskomnie dopadło, okropna oc bo ból gardła i katar taki ze nie szło oddychac i sliny przełykac 😞 teraz tempertura i dreszcze i miesnie bola strasznie, ledwo sie na nogach trzymam a mały dmaga sie noszenia-nie chce sam zsypaic 😞( w dodatku moge tylko paracetamol brac i wtaminy przy karmieniu...niech to sie skonczy!!!!....strasznie sie bojde zeby mały nie zarazil sie-to byłby koszmar!! 🤨 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część dziewczyny 🙂
Oli - nie zazdroszczę, kuruj się kochana...3mam kciuki za szybki powrót do zdrówka
Ja jestem bardzo szczęśliwa mój Jaś od tygodnia pięknie śpi w nocy 🙂 pierwsze spanie to co najmniej 6h 🙂później też nie jest źle budzi się co 2-3h a zasypia ok.20tej 🙂
Jestem pełna obaw ale i pozytywnie nastawiona - robimy sobie pierwsze wakacje - jedziemy na 5 dni do Szklarskiej Poręby 🙂 Nie śpie już w nocy i układam liste rzeczy które muszę zabrać dla Jasia 😉
Fajnie, że młodsze mamy i ich pociechy z forum też już pięknie sobie radzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj nie pytajcie o poród - czterokrotnie wywoływany i nic .Za piątą kroplówką się udało no ale co z tego jak rozwarcie wszytko było ale mały w kanał rodny nie chciał zejść no i cesarka - ale myślałam ,że będzie gorzej .. czuję się dobrze i blizna nie jest taka duża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...