Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Wam
łohoho, ale jestem zalana mlekiem... przy karmieniu muszę się obkładać pieluchami, bo mała tak pije, że jestem potem nieźle oblana 😉
teraz śpi aniołek mi na kolanach..
a co się w ogóle dzieje z Palibułką i Anycool...? jakaś cisza wielka z ich strony....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Okaa - ja jem dżem brzoskwiniowy i wędliny, nie jem nic co zawiera mleko i nie jem jajek 😞 obiady w miarę normalnie ale bez wegety i tego typu rzeczy 🥴na początku też przerabiałam potówki, potem trądzik..niby to jakieś uczulenie...najlepiej odstaw mocno uczulające rzeczy aż buźka się zaleczy, a potem wprowadzaj po kolei nowe - po każdym nowym daniu odczekaj 3 dni jak nic sie nie będzie działo to wprowadzasz kolejne rzeczy 🙂 ja się nie poddaje i dalej bede testować...po jogurcie nic Jasiowi nie było dopiero mleko zadziałało= najpierw nie przesypana noc a w dzień pojawiła się wysypka 😮 od wczoraj znowu dieta i czekam 🙂 no i pojawiał się ciemieniucha 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karulina Jasiowi nic nie ma po brzoskwiniowym? podobno wzdymają,ja zjadłam jeszcze w szpitalu jak nie wiedziałam,że niby nie można brzoskwiń i nic nie było,a ostatnio się waham czy spróbować brzoskwiń czy nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno śliwki i ich pochodne są wzdymające...no cóż-nie zjesz-nie przekonasz się...wtedy w szpitalu zjadłam normalnie i nic jej nie było a wtedy w 2 dniu życia chyba była bardziej wrażliwa niż teraz 😎 zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my już po kąpieli,ale Klaudia jadła zaraz po 18 więc z witaminkami chwilowo czekam aż zaraz troszkę zgłodnieje żeby choć troszkę je popiła no i leży i gaworzy sobie delikatnie na łóżku... i oczywiście się jak zawsze rozkopuje z kocyka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki boli ucho szczęka połowa głowy i nawet oko , ale opuchlizny nie ma , zrobili to laparoskopem więc nie mam pooranej szczęki od środka , nie ma sińca (narazie) jestem na antybiotyku i naświetlania raz w tygodniu po 10 minut kobaltem ,ale rokowania są dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, trzymam kciuki, byś jak najszybciej doszła do siebie 🙂

ale u nas dziś bardzo szary dzień. Łucja ładnie śpi na brzuszku, zauważyłam, ze w takiej pozycji dłużej śpi i nie pręży się tak - czym się wybudzała zawsze. oj, chyba ją za bardzo pochwaliłam, bo już się zaczyna wiercić... hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wojtus tez woli spac na brzuszku, tez spi wtedy dluzej 🙂 jakas wysypka pojawiła sie na jego buzi,uszkach i szyjce...mam nadzieje ze to tylko uczulenie na oliwkę choc na ciałku nic sie nie pojawiło..., no i tez pojawia się ciemieniucha. Wojtus to mamincycek jak nic, potrafi spac przy mojej piersi przez cały dzień, bo w kołysce juz mu sie nie usmiecha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...