Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Kochane
Ja też jestem niezadowolona ze swojego wyglądu 😞 ten okropny brzuchol i te zwisające piersi 😞
Na dodatek też mam spięcia z mężem 😞 wydaje mi się że szuka sobie innej 😞 twierdzi że nadal mu się podobam i że Nas kocha jednak przegląda zdjęcia swoich byłych i stronki z niedozwolonymi zdjęciami 😞 jestem załamana 😞
No i chyba Jerzyk to wyczuwa bo dziś nie zasnął po kąpieli i teraz mimo godziny 22:30 leży i bawi się rączkami 😞 a ja nie śpię 😞
Byliśmy dziś na bioderkach po raz drugi i wszystko ok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde czy te chłopy powariowali????? durnoty jedne - my im dzieci rodzimy, tak poświęcamy nasze ciała i umysły a oni jak ostatni gamonie! Rusałka głowa do góry każdy facet zawsze i wszędzie bez względu na to jak kocha swoją panią ogląda się za innymi i to jest ich wada wrodzona 😉 gołe baby do pooglądania to NORMA i nie ma takiego co tego nie robi a jeżeli któraś myśli że jej tak właśnie nie robi to się grubo myli 😉 🙂 🙂 🙂

a co z seksem? ja bym mogła dzień i noc i wkurza mnie już to bo kto to widział żeby baba taka niezaspokojona wiecznie chodziła 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki, jejku, godzina 01.20, dopiero teraz znalazłam chwileczkę wolnego czasu, by skrobnąć tu coś, bo tak, to tylko mogę czytać wasze posty, np. przy karmieniu, a pomiędzy Łucja daje mi ostatnio niezłego czadu, jakaś płaczliwa się zrobiła, chce mojej ciągłej uwagi... nic to
świetne zdjęcia! chłopaki na medal, a Anycool świetnie wyglądasz!!!
Kasi gratulujemy wytrwałości i życzymy jak najwięcej zdrówka!!!!
Ika, my dokarmiamy czasem Bebilonem 1,
a ja dołączam do grona narzekających na swoje ciało (patrz cielsko - u mnie), co gorsza, chce mi się wciąż jeść, co sprawy wcale nie polepsza, grrr....

a Karaiby, mmm.... marzenie ściętej głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Mufka tak długo cie nie było!
póki co nie pada wiec mam nadzieje,ze wyjdziemy z Wojtkiem dzisiaj z domu.
Kazdy facet ma nasrane w głowie jeśli chodzi o gołe dupy i nic sie z tym nie da zrobić...
Bułka moje libido jest równe zeru, jesli nie poniżej 😞Marcin jest czuły, mówi mi jaka jestem wspaniala i piękna(hahaha) ale podczas zbliżenia nie czuję szaleństwa. czytałam gdzies, może nawet i tu któras z was o tym pisała, ze podczas karmienia piersią kobieta nie ma ochoty na igraszki. u mnie sie to sprawdza. i przez te rozstępy na dupie 😠 😠 juz chyba nigdy nie pokaze sie marcinowi w całej okazałosci, chowam ten tylek przy kazdej sposobnosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 😁


ohh dziewczyny internet to super wynalazek a jak cieszy jak sie go nie ma na co dzień 😁 i tak samo z TV 😁

generalnie wsyztsko ok ... tylko odebrałam wyniki moczu małej i kurwa kuRWA KURWA znowu bakterie :/:/:/:/ no nic idziemy prywatnie do lekarza i zobaczymy 😞

całujemy i pozdrawiamy



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej nie brzuszki 🙂

Kasiu - wszystkiego dobrego, dzielna dziewczyna z Ciebie 🙂
Co do mojego ciała - taka szczupła to byłam chyba w czasach wczesnego liceum...tyłek zanika ale brzusio - flaczysław 🤢
Mężczyźni - z nimi źle bez nich jeszcze gorzej -> mój mąż pracuje od rana do wieczora, jak wraca to kąpiemy synusia i tyle z jego aktywności 🙂 potem kolacja i kanapa(Krzyś często zasypia przed Jasiem 🤢) ja mam ochotę prawie cały czas ale mąż...niekoniecznie jak zbliżymy się do siebie raz w tygodniu to pełen sukces (czy Was też jeszcze boli bo mnie niestety tak zwłaszcza na początku:dry 🙂tak pozostają przytulanki 🙂
Fajnie ,że nasze bobaski tak pięknie się rozwijają i rosną jak na drożdżach - Janek dobija 6kg 😉 w tej chwili najlepsi przyjaciele to jego rączki 🙂
Pogoda u nas do d...a Karaiby to tylko w tv lub na plakacie 🙂
a to my 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/30670ab4/_dsc8320-edit.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/30670ab4.jpg[/IMG][/URL]

MIŁEGO DZIONKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka mamuski!!!
my nocka jak zwykle 🤪juz sie przyzwyczailam - nawet wieksza ilosc kaszki do mleka nic nie daje 😲 bo i tak budzi sie na picie ok3;00 i na jedzonko ok 6;00 no i dospalismy do 9;40 🤪 🤪

karola no no no prosze jaka mamuska laseczka!!! 🤪 🤪 🤪
bulka nie martw sie na mnie Jakub ostatnio mowi "maly napaleniec" wiec nie jestes sama 🤪 🤪 🤪w zyciu nie mialam takiego libido ☺️ ☺️ ☺️
co do moczu malego to tez go musze sprawdzic bo cos ostatnio za intensywnie pachnie nie smierdzi ale jest intesnywny 🤢- kupy 2razy dziennie 🤪
a czy wasze maluchy zyzolą bo Maks tak i to coraz wiecej a zwlaszcza wieczorej jak oczka sa zmeczone mam nadzieje ze jak sie wzrok ustabilizuje to oczka tez 😮 😮 😮

co do ochydnych brzuszkow ja ciut sobie z nim poradzilam ale strasznie bolalo na poczatku - po kapieli oszczypywalam sobie go i mocno klepalam a pod
prysznicem na zmiane goraca i zimna woda i do tego brzuszki --- skarby wy moje same brzuszki nie pomoga 😞 😞
a moja cholerna waga od miesieca stoi i kicha nie moge tych cholernych 4kg zrzycic 😠 😠 😠 karola az ci zazdroszcze ze tak ladnie ci poszlo ale to pewnie dlatego za cycem karmisz 😮 😮

Rusalka- Jakub fiksowal jak bylam w ciazy wiec wiem jak sie czujesz - ja za rada kasi odpuscilam - ale najpierw byla ogromniasta awantura w trakcie ktorej sie wyprowadzalam i odchodzilam od niego teraz niby cisza - teraz jest kochaniutki jak nigdy- czasem potrzebuja kopa w dupe na zaped a i kazdy ma cos za uszami 🤪 🤪-Rusalka to tylko podgatynek wiec luzik a przdewszystkim pogadaj z min 😎 😎
kasiu dzielny ty nasz kwiatuszku kochany buziaczki od Maksia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

u nas słonko jeeeeeeeeeeeeeeeee idziemy na długaśny spacer.
Z nowości to mam przebicie prądu na zmywarce i tak mnie wczoraj kopneła że szok! mam zakaz zbliżania sie do niej - dziś mój tata ma wpaść zobaczyć o co kaman. Zapierdzielam ręcznie z naczyniami - kurde już zapomniałam jak to jest 😜

Zdaje sie ze to jest tak że jak sie rodza dzieci to kobietom zmienia się życie w 90% a facetom w 10 % 😉 😉 😉 😉 😉 😉 dziadygi 😉

Karulinka - pięnie! pozazdrościć szczupłości - ja walcze nadal, kurwa już nie wiem co mam robić, pływam, chodzę, jem jak na najlepszej diecie i dupa jeszcze minimum 3 kg do zrzucenia. 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny..
U nas noc fatalna..:/ Malutki był nie spokojny ok 24..dostał cycuszka..po czym zwymiotował..kiedy go przebierałam zaczął robić kupkę..(w końcu po 5dniach..)było jej sporo..do tego ta dziwna wydzielina z susiaczka z krwią..i temperatura się pojawiła..Zbiłam ją czopkiem..ale rano znowu wróciła..a wizyta u lekarza dopiero jutro..:/
U mnie czasem dzień wygląda tak że widzę mojego faceta przez pół godziny popołudniu(kiedy wraca z pracy i je obiad)i leci do następnej pracy..i widzę go dopiero po 21 przez godzinkę bo zmęczony idzie spać..a mały w takie dni czasem w ogóle nie widzi taty..;/
Śliczne te wasze dzieciaczki.. 😁
Karolina rośnie ci mały model..pięknie pozuje do zdjęć.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...