Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, i mam mały kłopot bo nie wiem co może być przyczyna nadmiernego łzawienia jednego oczka u Kamilka-zawsze ma łezkę jakby płakał i "mokre" to oczko-wczesniej sadziłam że podrażnia sobie paluszkiem lub zabawka ale widzę że to bez przyczyny mu łzawi juz od dłuzszego czasu..nie chcę z kolei tylko z tym lecieć do pediatry-planowałam zapytać przy okazji szczepienia na które idziemy za tydzień w czwartek..czy któras z Was ciocie zauważyła cos takiego u swojego maleństwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziękuję Karulinko , no nie ropieje jak na razie 🙂ale tak bidaczek żałośnie z tym oczkiem wyglada jakby cały czas płakał 🤨, no nic poczekam do 18 tego..a tak w ogóle rejestrowałam sie dzisiaj na te szczepienie a Pani rejestratorka mi mówi "chwileczkę bo na tą chwilę nie mamy TYCH szczepionek"-no fajne sobie myślę-trochę dziwnie to zabrzmiało żeby w w przychodni szczepionek zabrakło 😠 -kazała zaczekac na linii a po chwili stwierdziła że po 15 tym mają mieć 😮

Całuski dla przystojniaka Jasia-Pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kwiatuszki 🙂
Ja dziś w lepszym humorku bo byliśmy we trójkę na spacerku 🙂
Rozmowa z mężem na początku burzliwa aż płakałam a potem spokojnie sobie wszystko wyjaśniliśmy aż się popołudniu ,,pogodziliśmy " 🙂
Ależ ma Jerzyk fajowych kolegów i śliczne koleżanki 🙂
Pozdrawiamy serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my dzisiaj byłyśmy dwa razy na spacerku, bo mnie popołudniu mąż wygonił bym korzystała z pogody 😜 i spotkałyśmy dwóch kawalerów, takich już :dorosłych", bo mają oboje roczek 😉 ale Ala nic sobie z nich nie robiła i spała, choć obaj ją zaczepiali 😎 muszę pogadać z córką jak postępuje się z facetami 😉
Rusałka brawo za odwagę i rozmowę, oby było dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli, Łucja też ma takie oczy pełne łez i często łezki jej same lecą. Pediatra mówiła, że to właśnie mogą być zatkane lub jeszcze za małe kanaliki, można masować je - są od strony noska koło oka. to ponoć pomaga.
Ja też dziś się naspacerowałam, bo pogoda przecudna, aż mnie teraz nogi w zawiasach bolą 😉
Okaaa, trzymam za Ciebie i Szi, oby wszystko szybko wróciło do normy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku gdzie Wy miałyście piekna pogode ?? 🤢 🤢 w Poznaniu prawie mróz-wyszłam po 12 tej a tu taki ziab że tylko 40 minut wytrzymałam. W dodatku wczorajszej nocy cos sie zaczęło "kićkać" Kamilkowi i budził sie co godzinę!!!!!!!!! 😲 😲 😲 A dzisiaj spał przed południe i na spacerze a po południu szok 🤪 bo do tej pory ucinał sobie 3 godzinnne drzemki a dzisiaj ni w ząb!! tak jakby specjalnie -bo szłam na zebranie do córki-on nie usnął i dotad a jest 22.oo nie śpi!!!!! Je, przysypia, rzemie chwilke i zaraz wesoły woła "hej, hej" 😁 no fajne to "hej , hej" ale jak uspac dziecko!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪nie wiem co mnie czeka w nocy......... 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka kochaniutkie jest przed 8;00 , maly od 7 nie spi obudzil sie na jedzonko a teraz szkoli maskotki 🤪 🤪 🤪 maly madrala 🤪 🤪
postanowilam malego dokarmic i co i tak---
jak zjadl o 19;00 to dokarmilam go o 23;00 i obudzil sie o 3;00 na pitku i o 7;00 na jedzonko .... a wczesniej jadl o 19;00 -pitku o 3;00 jedzonko o 5;00 i pitku o 7;00 wiec nie wiem co lepsze 🤢 🤢 🤢 teraz pobawi sie troszke i zaraz drzemeczka

Oli kurka wodna zeby maly sie nie przestawil z nocy na dzien ze spaniem 😎 😎 🤢 😮 😲
i faktycznie bylo wczoraj zzzzzzzzziiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmnnnnnnnnnnoooooooooo u nas 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
co do oczkow to prawda jak czasem wystarczy je pomasowac i kanaliki sie otworza 😎

nic chyba idziemy na drzemeczke , moze uda sie do 9;30 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!
Rusałka wal jak w dym do tej gówniary daj jej do zrozumienia ze nie ma z Tobą zadzierać,
przeciez się kochacie i nikt nie ma prawa wpierdzielac sie między was. mąż będzie dumny z walecznej żony, która potrafi pokazać jak mu na nim zależy 😉! ja ani chwili bym się nie wachala, trzymamy kciuki 😘
moje bobo znów przespało nockę, od 20:30 do 4:30, pobudka na mleczko i dalej kimono do 6:00, od 6:00 juz ciężko było z zaśnięciem u Wojtasa 🤢po prostu mu się nie chciało spać, a mamie nie chciało się wstawac 🤢,wiec nakarmiłam go i mały lezał i gadał do swojego ulubionego obrazka wiszącego na ścianie, a ja jeszcze podrzemałam .
słonko świeci więc spacerek obowiązkowy!
miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/e452b826/dsc00377.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/e452b826.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/d52b47c6/dsc00372.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/d52b47c6.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/20872b0e/dsc00470.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/20872b0e.jpg[/IMG][/URL]
Wojtuś z Tatą, Mamą i piąstką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dramat! z Remkiem jest coraz gorzej...nie wiem jak to sie skończy...kurwa mać jestem załamana - nie wiem jak z nim rozmawiać, nie chce sie rozstawać ale wszystko wskazuje na to że to sie nie uda.....
wczoraj wstał o 19 bo pracował 2 doby ciurkiem, odpalił playstacje i grał do 4 rano....nawet wanny po kąpieli nie opróżnił, małego mu wcisnełam na czas mojego prysznica tylko! - jestem załamana....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 🙂)

znowu u mamcika mojego bo dzisiaj mam nadzieje pójść do lekarza z moją królewną bo te siuśki mi sie nie podobają, no i też ostatnimi czasy przylukałam ze cos zaczyna dziwnie pachnąć ten jej mocz... ehh 😞

zaczeło sie nam ulewanie albo zwyczajne rzyganie... i to takie ze ho ho... :/ dzisiaj sie wszystkiego wypytam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj i sam sie wkleił post, anawet go nie skonczyłam...

ja tez mam problem z moim Kamykiem. ale olewam to mocno (znaczy staram sie)ciężko mi ale głową muru nie rozbiję.... chyba ze przegina w opiece nad Mają, np wczoraj wyszedł z lidla z córką a ta porozpinana.... wiec zjebka wielka....bo no przegiecie... ON ZAPOMNIAŁ....


DZIEWCZYNKI GŁOWY I BIUSTY DO GÓRY 🙂) piekny dzień 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
U nas dalej nie za ciekawie..ale zobaczymy co dziś lekarz powie..
Rusałka walcz o swoje..
Wjojojka ten twój bobasek taki do ciebie podobny.. 🙂 fajnie 😁
Bułka no tak faceci..ich wadą jest to że nie zawsze potrafią ruszyć i pomyśleć..Spróbuj z nim pogadać..może w ten sposób próbuje odreagować..;/ A co do pomocy to ja też nie za bardzo mam na co liczyć u mojego chłopa..Pomoc od niego to że czasem zabawi małego..nie za długo(oczywiście jak płacz oddaje mamusi) i każdego wieczoru(kiedy ja przygotowuję kąpiel)tatuś rozbierze małego..po czym leci przed tv..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kobietki,
oj współczuję Wam problemów z chłopami, mój na szczęście staje na wysokości zadania i generalnie jest super, a jak już coś jest nie tak to kawa na ławę trzeba powiedzieć o co chodzi. Bo faceci się sami nie domyślą, że coś jest nie teges, już wiele razy tego doświadczyłam, a i Tomek mi mówił, żebym mu mówiła prosto z mostu, a nie czekała aż on się domyśli.
Dziś znów u nas pogoda jak kryształ, więc wystrzelimy z Łucją na spacerowanie. Dziś też idziemy do klubu kangura - dla mam noszących dzieci w chuście. Ja jeszcze nie noszę, bo chcę się najpierw przekonać, czy to się Łucji spodoba 🙂
Wiojojka, piękne foteczki, a Wojtuś tak do Ciebie podobny! Słodziak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hejka 🤪 doczekałem się mojego bujaczka-leżaczka jest super!!!!" 😘

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/e354bc50/kamis bujaczek.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/e354bc50.jpg[/IMG][/URL]


Mały jest mega zadowolony bo nas widzi wreszcie-super sprawa.
U nas wczoraj byl ryk do 23 iej bez spania od południa ale jak padł to tylko o 4 tej na amciu mala pobudka i do rana spał. Teraz tez chrapie-odsypia wczorajsze chyba 😁 😁 obudził go cholerny domofon ale znów zasnął na łapkach 😜zaraz musze go odłożyć.. 🙂

Bułka, Rusałka współczuje Wam problemów i tego ze faceci jak gówniarze podchodzą do powaznych tematów i obowiązków. Ktos powinien przemówic im do rozsadku! Czasami przydaje sie sugestia -pomoc jego rodziców ale to zalezy jaki maja wpływ na syna.....ja miałam takie schizy 12 lat temu przy naszej córce 😞 ale wytrwalismy. Jedno jest pewne-facet po 30 stce i starszy to niebo a ziemia w porównaniu z 20 sto letnim gówniarzem...-tyle wiem z doświadczenia..Zycze wytrwałosci-nie poddawac sie dziołchy!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😲 😲Kurna to tyle co mój!! Szok 🤪 Musisz z nim pogadać w takim razie bo najlepiej jest jak zostają sami z dzieckiem-tylko przy karmieniu cycem nie na długo mozna ich zostawic.. Ja też miałam takie kryzysy przed laty choć wiedziałam ze pracujac po 14 godzin na dobe tez jest mezowi ciężko-bo tak wtdy było -ale czasem sie nie wytzymywało i kłotnia gwarantowana..Po latach wiem ze czasem warto zagryźć zęby i przetrzymac -będą lepsze czasy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka my po drzemce - maly nie chcial sie obudzic spal od 8;30 do 11;00 🤪 🤪

buleczko kochana Jakub robi tak samo ale w tygodniu sobie odpuszczam wiem ze ciezko pracuje i jakos niech sie wyladuje lepiej na grze niz na nas - ale o obowiazkach
- kompanu malego, ubieraniu karmieniu przed snem [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/de68f418/p1030334.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/de68f418.jpg[/IMG][/URL] i usypianiu jak zapomni to jest awantura i wielki foch ze woli gry niz nas 😠 😠 😠 pozniej potulny jak baranek - ja tez mowie prosto z mostu co mi lezy na sercu tez tak ustalilismy i od tego czasu jest lepiej 😎 😎 a i musi mimo wszystko znalesc chwile dla mnie tylko dla mnie ☺️ ☺️ jak on to mowi chociaz pogadac o tamponach 😎 😎
nie wiem co tam i jak tam ale moze poprostu pogadaj z nim co go gryzie i dlaczego jest taki 🤢 🤢 moze w pracy cos nie teges 🥴 🥴 buleczka pamietaj - kochacie sie ??? TAK !!! wiec moze odpusc na kilka dni niech po prostu bedzie cisza a ty rob swoje moze sie wszystko unormuje ---- biust do gory a po burzy zawsze jest sloneczko wiec MUSI byc dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE MOJE NIEBRZUSZKI ZA CIEPLE SŁOWA BARDZO SA ONE DLA MNIE WAŻNE SZECZEGOLNIE W TYCH TRUDNYCH DLA MNIE CHWILACH



PO POLUDNIU ZAPODAMY FOTKE MAMY Z SYNUSIEM dawno nas nie widziałyście 🙂 🙂 🙂 a Wasze dzieciaczki slodziakowe 🙂 🙂 kurecze jak one sie zmieniają ja u Maxa nie widze zmian bo mam go na codzien tylko po ciuszkach widac ze chlopak dorosleje 🙂 🙂

kiepsko mi sie pisze u yesciowej bo ma jakos tak dziwnie klawaiture ustawiona ze nie zawsze wchodzi ą , ę itp ..... moze wiecie jak to nalezy ustawic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu pisz tu szybciutko jak sie czujesz ...kurcze jak sie martwilam 🥴 🥴




kurka wodna maly ma taki wielkie stopy ze w spioszkach,pizamkach gdzie sa zakonczone stopkami jego gogi sie nie mieszcza nawet te na 74cm 😮 😮 😮 u was tez tak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...