Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Kochane!!!
Wczoraj długo rozmawiałam z mężem i powiedział że NIGDY nie zrobi nic złego bo chce żeby Jerzyk miał prawdziwą szczęśliwą rodzinę ;-( głupio mi że Go tak oskarżałam. Owszem ta małolata proponowała mu sex ale ją wyśmiał i napisał co o niej myśli.
Tak więc wszystko jest ok 🙂bardzo się cieszę 🙂
Dziękuję Wam za wsparcie 🙂

A teraz o problemie : strasznie mi wypadają włosy i bardzo mnie to martwi. Czy Wy zażywacie jakieś witaminy dla kobiet karmiących? Kupiłam odżywkę do włosów ale niewiele pomaga.

Miłego dnia i życzę pogodnego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam 🙂
Rusałka, gratuluję wyjaśnionej sytuacji!
Co do włosów, to mi też strasznie wypadają, ale czytałam, że to normalne po ciąży. Ja biorę tabletki prenatal, 1 dziennie.
ALe Łucja mi dziś marudzi, trzeba cały czas przy niej być i zabawiać, taka mała kapryśnica, a jaka przy tym słodka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. My też już od ponad miesiaca pompery "3" uzywamy bo Kamilek z pewnościa ma juz ponad 7 kg a ile dokładnie dowiemy sie w czwartek bo znów do szczepienia brrr 🥴 🥴
Wczoraj skończylismy 3 miesiace!!! Hura!! 🤪 🤪
Mamy od 2 dni gości więc duzo zamieszania ale sobie radzimy 🙂 Kamilek grzeczny tylko wczoraj na "Marcinkach" sie rozpłakał chcoaz uciekalismy od hałasu korowodu to i tak mu cos nie podpasowało i szybko w domu wyladowalismy. W ogóle był marudny aż sie domysliłam ze to moze z powodu perfumu nowego i wyobraxcie sobie ze zmieniłam bluzke i mały wreszcie sie uspokoił i przytulił 🙂 nawet nie sadziłam ze tak reaguje na zapach mamy 🙂

Okaa-niech Twój synek szybko wraca do zdrowia !!-bardzo współczuję 😞

Kasieńko-ślicznie wygladacie!! Zdowia i jeszcze raz zdrowia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobity..
Dziękujemy za miłe słowa..
u nas dalej bez zmian..;/ a w dodatku znowu mnie złapało..boje się tylko by gorączki nie dostać..bo chcę karmić cycuszkiem..poza tym młody bez cycka ani rusz..
Ja też łykam witaminki..te same co w czasie ciąży łykałam(na nich wszystkich pisze że można je stosować w okresie ciąży i podczas karmienia piersią..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w czasie ciąży nie brałam witamin tylko tran w kapsułkach. Dlatego pytam bo na te wypadające włosy może powinnam zacząć. My idziemy na szczepienie we wtorek i wtedy dowiemy się ile waży Jerzyk ale zapewne powyżej 6kg 🙂
A pampersów używamy 3 🙂
Za chwilę najnowsze zdjęcie Jerzyka może nawet z mamą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OTO MY
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/5e3ba356/snb11456.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/5e3ba356.jpg[/IMG][/URL]

I JERZYK
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/134fdb55/snb11450.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/134fdb55.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!! ale tu dzis pusciutko 🥴 my u dziadkow na kilka dni w odwiedzinach i wiecie co mam niusa musze sie pochwalic w sumie to mojego synka spał od 19;00-8;00 rana bez pobudki na jedzenie z tym ze dokarmilam go o 23;00 poprosty szok obudzilam sie o 6;00 i myslalam ze to ok 2-3 i sprawdzilam czy maly oddycha 😮bo nie wierzylam ze tak ladnie spał 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

malutka co tam u ciebie jak sie tam ulozylo u was 🥴 🥴?????

kurcze milało byc tak ladnie w weekend a tu kicha caly dzien pada nawet na spacerku nie bylismy 🥴 🥴 🥴

milego weekendu moje niebrzuszki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam dziewczynki,
Anycool, pozazdrościć małego śpiocha, Łucja budzi się w nocy od jakiś dwóch tygodni znów co 3 godziny 🤢 a wcześniej zdarzało jej się spać po 6 h, więc nie wiem co jej się przekręciło.
Anochi, co do kangurów, to w końcu nie byliśmy na spotkaniu, ale poszła moja znajoma i mówiła, że było fajnie, luźna atmosfera, kto chciał to wiązał, babka prowadząca miała pełno chust, więc można było popróbować. Następne spotkanie jest 8 grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzis zjemy po raz pierwszy zupkę warzywną marchwka z ziemniaczkami i pietruszką :gerbera" zobaczymy jak Maxiu zareaguje 🙂 🙂 kaszki wcina malinową , owoce leśne , bananową i jest ok , zjada jabłuszko z marchewką i deserek brzoskwiniowy 🙂 🙂 śpi od 21 do 6 rano bez przerwy na jedzonko 🙂 🙂 mierzy sobie 67 cm i waży 7,800 zdrów jak ryba 🙂 🙂 a mama szczęśliwa jest ,że mimo tylu kłopotów ze zdrowiem ma takiego dużego zdrowego przystojniaka 🙂 🙂

DAMY ZNAĆ JAK NAM POSZŁO Z ZUPKĄ 🙂


Liwcia ale ty slicznota jesteś 🙂 🙂 niech Cie mama chowa dla Maxa 🙂 🙂 🙂

Wrócilismy z wypoczynku do domku 🙂 🙂


Malutka daj znac choc sms-em co u Was martwimy sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Kasiu! ściski dla Ciebie dzielna kobieto! CAŁUSKI DLA SŁODKIEGO Maxa!!!!
apropo jedzonka..kiedy dałaś Maxowi pierwszy deserek ? bo niby na nich piszą "po 4 miesiącu" ale już chciałam pod koniec listopada soróbowac dac Kamilkowi....
Mój mały śpi pierwsze 4 godziny w nocy a później co godzine az do rana sie budzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Wojtus chętniej używa lewej raczki, zjada lewą piąstkę, łapie zabawki lewą ręką, myślicie ze może to już teraz oznaczać ze będzie leworęczny?? i czy stymulować dodatkowo chwytanie prawą ręką?? ja właśnie tak robię że podsuwam mu grzechotki do prawej ręki, Wojtus chętniej jednak i sprawniej chwyta lewą
no i tę bąki, wali Wojtek bąki takie śmierdzące, boże jak z szamba nie przesadzając 😮 i kupy od tygodnia nie ma znowu...
Liwcia piękna! juz taka z niej pannica! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...