Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anycool u nas jest podobnie..albo maluch ma takie duże stopki..albo te śpiochy jakoś dziwnie robią..w ogóle dziwne są te numeracje..bo jedna drugiej nie równa..mój maluch nosi ubranka na 62..niektóre ma dobre 68..a w body mieści się jeszcze(w pojedyncze)56..Także rozbieżność dość spora..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anycool jak mi sie podoba Twój mąż!
niewiem ile Wojtuś waży dokładnie, idziemy do lekarza dopiero 4 grudnia, ale jak wchodze z nim na wage wychodzi ze coś koło 6 kilo! na tych zdjęciach wyszedł jak taka kruszynka, w rzeczywistości ciąży mi już na rękach 🙂 k
kurwa dzwonili do mnie ze szpitala tyle ze nie zdążyłam odebrać, odzwonilam a tam babka mi mowi,ze nikt nie dzwonił,ze chyba pomyłka,,, za chwile znowu dzwonią z tego samego numeru z inną końcówką, cholera znowu nie zdażyłam odebrać no to odzwaniam-"tutaj nikt do pani nie dzwonił..." no to czekam az zadzwonią kolejny raz, telefon mam juz ciągle przy sobie...martwię sie ze, bo po co by dzwonili... moze wyniki badan jakies od Wojcieszka przyszly, pobierali mu krew jeszcze w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bezzębny uśmiech rules!!!!!

wróciłam ze spaceru, Frank nadal śpi, Remek....gra....

jakie to szczęście ze mam w życiu pasję jaką jest muzyka i wychodząc na spacer zawsze mam jej pod dostatkiem na kilku odtwarzaczach, dziś miałam dzień z liderem zespołu System of a down Serj'em Tankianem i jego przepiękną płytą nagraną z orkiestra symfoniczną - płyta ta wzbudza we mnie tak niesamowite uczucia że nie umiem ich opisać a przede wszystkim o ironio! pozwala mi się wyciszyć...dlaczego o ironio....posłuchajcie 😉

http://www.youtube.com/watch?v=P-6FLQliz84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
dzieciaczki przesłokie 😁
my też po spacerze i po szczepieniu na rotawirusy, tak z ciekawości Mufka i Oka ile waż wasze szkraby? bo moja kruszyna niecałe 4,8 kg 🤪
Mufka daj znać jak było na spotkaniu, gdyby nie szczepienie to może wybrałabym się do Cieszyna, bo u nas klub spotyka się dopiero przed świętami

Bulka super kawałek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu! Witaj, 🥴dopiero teraz nadrobiłam niektóre posty i wpis o tym jaka Mamusia była dzielna od Maksika!! Całuski u uściski. Powrotu do zdrowia szybkiego i bez bólu już!!! 😘 😘 😘

Śliczne są nasze kruszynki 🙂

Palibulko! Mój facet też ma 2 gry które w wolne dni i wieczory "meczy" godzinami ale wiem że je lubi i z ciekawości -by skończyć kampanię gra 🙂 ja go rozumiem bo to wciąga-kiedys sama zagrałam by się dowiedzieć co go pochłania aż tak 🙂 moze i Ty tak spróbuj. 🙂 Każdy ma swoja pasję, hobby i jak mój idzie z kolega na tenisa albo gra to się cieszę że ma tylko takie "ucieczki" 🙂 i zawsze wiem gdzie jest a nie kazda ma to szczeście jak wiesz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Niebrzuszki 🙂


witamy Was promiennym usmiechem i obślinionym buzialem 🙂 🙂 u nas pomalutku bandarzy na głowie juz nie ma prezentujemy sie w pelnej szczęśliwej okazałości 🙂 🙂




[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-11/283ec220/maxiu.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/283ec220.jpg[/IMG][/URL]


Mama z nowa fryzurą a ja szczęsliwy po sniadanku 🙂 🙂 ciągle na wypoczynku u babci 🙂 🙂 ściskamy Was ciotunie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny..
Mój młody chory..bidulek..;( dziś gorączka wynoisła 38.9..martwi mnie ten stan..a doktorzy tutaj to istna klapa..Pani doktor osłuchała małego i nie zauważyła nic nie pokojącego..a już po powrocie do domu mały zakatarzony pokasłuje i ma gorączkę..Na siusiaczka i tą dziwną wydzielinę powiedziała pani doktor.."może to być infekcja ale nie musi..przemywać wodą.." na szczęście zniknęła wydzielina..ehhh glupiiiiii kraj...!!!!!!!!!!!
Co do pampersów..my nosimy 3..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no faktycznie różnica jest..2kg to sporo..no ale mój maluch to taki wyrośnięty..w wyglądzie zbliżony do tych starszych dzieciaczków naszych..
Dzięki Anochi...jak takie malutkie dzieciątko chore..to człowiek nie wie sam już co robić..
zmykam spać..dobrej nocy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...