Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej baby
U nas noc oki..mały jak zasnął przed 19 to obudził się dopiero o 2.40 zjadł i zasnął i obudził się o 7..ale ja mimo wszystko jakaś nie wyspana..
Ale się wczoraj rozpisałyście..i oklaskowo się zrobiło..
Widzę że się co po niektórym spodobał King of Leon..;D fajna jest jeszcze ich piosenka Use Somebody..
ale mam dziś leniaaaaa...a tu trzeba ogarnąć dom..
Kurcze ja też mam ciągle uczucie że pobolewają mnie zęby..byłam w styczniu u dentysty tutaj stwierdził że wsio ok..(tak tlyko że rok wcześniej w Polsce pani dentystka wyliczyła mi 4 zęby do zrobienia..)jak będę w Polsce na pewno pójdę..bo tu to są koniowały do wszystkiego..a jak sobie naliczają..haha..za styczniową wizytę ja i mój facet po zębie do roboty i oczyszczanie..przyszedł rachunek 400eur..:| na szczęście ubezpieczenie wraca 70%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień Dobry Kochane!
Nie zaglądałam ostatnio bo niestety internet nam padł. A bez internetu teraz to jak bez prawej ręki. Nie możliwe jak człowiek się przyzwyczaja.
Widzę, że ostatnio jakaś bezsenność na forum panuje. 🙂 Ja to już o 22 padam.
Składamy życzenia wszystkim solenizantom dużym i małym.
Witam nowiutką mamusię!

W poniedziałek wracam do pracy 😞 😞 Ciężko mi bardzo 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTA ja też w poniedziałek ruszam pierwszy dzień do pracy 😞 na szczęście będzie to tydzień że idę na 4 godzinki tylko 🙂 ale od następnego tygodnia już po 5 i pół godzinki muszę pracować 😞 😞 😞

Ja też chyba muszę zrobić sobie badania bo w nocy jak wstawałam do Jerzyka to mi się słabo robiło i mam plamki białe na paznokciach 😞 brakuje mi witamin 😞

Jerzyk wstał dziś o 8:30 i dopiero o 12:00 zasnął 😞 ale bawił się fajnie 🙂 ucieka już z maty na plecach 🙂 a pełza na razie do tyłu 🙂

Zapisaliśmy się już na sierpień do kardiologa 🙂 i czekamy aż zacznie siadać by iść z bioderkami na sprawdzenie czy wszystko ok 🙂

Lucynko dziękuję za oklask i odwdzięczyłam się tym samym za sympatyczną osobę jaką jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ale stron do nadrobienia 25 😁
U nas jakos powoli do przodu, malej wyzynaja sie dwa kolejne zabki! ale nie jedynki gorne tylko dolne dwojki 😁 juz widac biale paseczki.
Dziisiaj w koncu spala w lozeczku, w sumie to musoowo bo przywiezi nam zamowiona sofe i malo miejsca na 3- bo Julka lubi spac powyciagana jak gwiazda 🙂
Do 1 sie krecila i poplakiwala przez sen bo sok jej wylatywal a pozniej spala do 7 na jedzonko i dalej do 9:30 🙂 i teraz znowu spi.
W planach mielismy na spacerek isc ale ze slonca i 22stopni stala sie wielka ulewa...... tak wiec dzisiaj odpuszczamy i siedazimy w domku 🙂
Probje dostac sie na konto z youtube, jak dam rade to podrzuce dzis filmiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się rozpisałyście, szok, ale nadrobiłam.
Śnieg i zima znowu przylazła, niech to szlak trafi znowu pełno piachu i wody do domu będę znosić pod kołami, nie lubię tego, no ale liczę że nie długo wiosna zapuka do okien.
Anycool dzięki za oklaska. Fajnie, że dałaś oklask za CIEMNĄ STRONĘ MOCY 🤪
Buziaczka trzymam kciuki. U Nas z usypianiem różnie bywa, zazwyczaj 15 min i po sprawie, ale zdarza się dzień, że 1h uchasiam
Aniołku Julka to duża już dziewczynka, super.
A ja od dziś na wychowawczym jestem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nadrobiłam.
Anycool masz oklaska od nas za swoją wiedzę i pomoc w nurtujących nas tematach.
Kurcze wiedziałam, że "baby" są kłótliwe, ale żeby obrażalskie? 🤢 Po co to straszenie odchodzeniem? 😞
Jak ktoś chce to pisze, jak nie to milczy. Swoje zdanie można wyrazić i tyle.
Wiojojka marsz na badania!!
Okaa zdrowa już jesteś?
Rusałka to masz wielkie szczęście, że pracujesz tak krótko. Ja wracam na bite 8 godzin ( 6.30 - 14.30 ) 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszamy ze wystraszylysmy mala Evie 🙂
Wlasnie doczytalam strony, oli i anycool dzieki za oklask.
Ale jestem padniete, mala mi dzisiaj niezle dala w kosc ahh poszlabym spac z mila checia, a tu musze obiad zrobic moemu bo niebawem wroci, a pozniej na zakupy bo mleko malej sie skonczylo...
Anycool mam do Ciebie pytanie, wiem ze duzo wiesz o dzieciach i czy moglabym podac malej jejeczko? albo w formie ugotowane na miekko albo jako jajecznica?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie Rusałko, bo po pierwsze dawno już nie karmię, a po drugie pracujemy razem z mężem i dojeżdżamy do pracy 20 km, więc i tak nie bardzo by mi się to opłacało. Ktoś musiałby wracać autobusem a to niestety trochę dłużej trwa 🤢 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniolku co do jajka to mozesz dac jasne i nawet surowe ( żółtko) do mleka mozesz wrzucic ale trzeba bardzo dobrze je wyparzyc i na poczatek 1/4 zoltka zebys zobaczyla jak na nie zareaguje 😎 gotowane na twardo mozna dodac do obiadku i tez tylko odrobinke na poczatek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
współczuję Wam dziewczyny powrotu do pracy... mnie to czeka we wrześniu dopiero, ale zleci mi ten czas pewnie jak z bicza strzelił.
Aniołku, Julka jest taka słodka 🙂
Rusałka, a Jerzu bardzo bardzo podobny do Ciebie.

zobaczcie jaką fajną czapkę i rękawiczki udało mi się dziś kupić dla Łucji w rossmanie, za 14.90 komplet. super.[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/c3e46a5b/mis.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/c3e46a5b.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MUFCIA fajny komplecik 🙂
No my mamy 28 km do pracy i będziemy wstawać z Jerzykiem raniutko bo tatuś na 7-mą ma do pracy 😞 ja na szczęście na razie na 10-tą więc pośpimy trochę u babci a potem mama do pracy 😞
Ale aby do wakacji potem niani trzeba szukać albo pracy na miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie sierpniówki 🙂
Rusałka i Justa - 3mam za Was kciuki 🙂 nie ma co ściemniać jest ciezko na początku ale po dwóch tygodniach juz oki 🙂 Jas zadowolony czeka na mame, piersi sie unormowały odciągam w połowie pracy czyli po 4h(pracuje 7H) ja dojeżdżam do pracy 36 km 🤪 -> 22km z domu do babci i 14 od babci do pracy(robie kolko bo mija m prace po drodze 😠
Przepraszam ale nie nadrobię 88 stron-padam na twarz i jeszcze jakieś choróbsko mnie dopada 🤢 maż wkurza itp.
Moje słonko jutro kończy 7 miesięcy i tylko Jaś daje mi pozytywna energie i chęć do działania.
Pozdrawiam gorąco wszystkie mamy i dzidziusie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie - byle do wakacji. Nie dość, że mam doła z powodu powrotu do pracy to jeszcze ta zima ciągnie się i ciągnie. 😠 Już nie mogę się doczekać aż zrzucimy te wszystkie zimowe ciuchy i będziemy w spacerówce na spacerki chodzić.
Mufka super misio z Łucji 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulinko masz ode mnie oklaska..nasza dzielna kobieto 🙂 no i buziaki dla jeszcze bardziej dzielnego Jasia:*
za wszystkie mamusie wracające do pracy 3mamy kciuki..Ja póki co nie wybieram się do pracy..nie wiem jakbym się rozstała z małym..;/ a on tylko do mnie przyzwyczajony..musi mnie na oku mieć..
Justa dziękuję że pytasz o moje zdrówko..jem antybiotyki i jest o niebo lepiej.. 🙂
Mufcia świetny komplecik.. 🙂
a ja kupiłam dzis małemu taką kurtawkę z h&m(za 10eur..przeceniona 😁)
http://allegro.pl/hm-kurtka-parka-dla-synia-w-rozm-80-stan-bdb-i1465837004.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...