Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ojej jak Wojtuś się zmienił 🤪 Wiojojka gratulacje 🙂
Rusałka gratulacje dla Jerzyka
a to my plażowo
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/fad20c2e/dscf1293.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/fad20c2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/d15f8b31/dscf1294.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/d15f8b31.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/0ae61e88/dscf1299.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/0ae61e88.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mufka moja mala tylko grzywke ma obcieta troszke,ale Wojtas wyglada jakby do woja szedl 🤪
Jerzyk baaaardzo podony do mamusi 🙂,a zlobka nie zazdroszcze dla malego,my narazie nie wysylamy malej do zlobka bo 3 dni maz jest z Evka i 4 dni ja 😉
Anochi fajnie masz nad morzem 🙃 🙃 🙃
u nas juz nie pada ale zimno jest 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi, ale macie się super!!!! A jak Ala zareagowała na widok morza?

Wojtaszek
przesłodki, wygląda jak mały komandos-rozrabiaka 🙂

Evie, a wrzuć też jakąś fotkę małej Evie, przypomnij nam jak ona wygląda...

upiekłam dziś chlebek ciabatta z takiej mieszanki, którą kupiłam w Lidlu, do której dodaje się tylko wodę i łyżkę oliwy. wyszyła z tego pychotaaaa!!!! z samym masełkiem na ciepło. mniam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka zrobiłaś smaka na chlebek 🙂 ale właśnie byłam w piekarni i kupiłam świeże bułeczki 🙂 czekam aż moje śpiochy sie obudzą 😉
Ala bała się morza, była taka niepewna, przestraszona, na rękach cały czas, ale mam nadzieję, że powoli się oswaja, musiała byc na baranach i wtulać się w moje włosy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Niebrzuszki moje 🙂

Anochi ...............morze 🙂 mimo mojego jeziora zazdraszczam Ci 🙂

Wiola nie poznałam Wojcieszka , żal mi jego czuprynki 😞 😞 na szczęście włosy i paznokcie odrastają 🙂 🙂

Mufka dziękuje za komplementa 🙂 🙂

Maxiu pewno będzie szybko pływał rwie się do wody jak szalony w ogóle się nie boi 🙂


miłego wtorkowania kobitki pozdrawiamy wszystkie bez wyjątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
max no ty to ale słodziak jestes... oj chyba cie odwiedzimy nad tym jeziorkiem 🙂
wiolka!!! cos ty mu zrobila takie mal fajne te wloski... ale teraz jeszcze bardziej pociesznie wyglada juz tak dojzalej. fajno!!! kurcze wszystkie dzieciaczki takie slodkie...
mam pytanie do mam chłopców... jak tam ich stulejki??? bo naszemu juz skorka do samego konca schodzi a chcialam sie dowiedziedziec jak u was z tymi sprawami? my dzisiaj tez mam upal nie do wytrzymania... na spacerek to pojdziemy dopiero okolo 16 jak sie chlodniej zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka napisał(a):
Kaśko!!! wszystkiego najpiękniejszego! dużo zdrówka, radości uśmiechu 😘



dziękuję za miłe słowa choć nie znam przyczyny tych życzeń , ale co tam DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA DZIEWCZYNY !!!
nad jeziorko oczywiście serdecznie zapraszam kwaterkę nawet tanio załatwię 🙂

a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaaa napisał(a):
ja też ściągam skórkę ale też nie do końca i nic na siłę..
Kasia a życzenia bo na gg wyskoczyło mi że masz dziś urodziny.. 🙂



upsss to jakaś pomyłka ja świętuje 1 stycznia pewnikiem jak zakładałam gg wklepałam byle jaką datę 🙂 🙂 ale mimo wszystko dziękuje bez względu na pomyłkę i odwzajemniam się tym samym 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy kobitki ale ja od wczoraj umieram , ta pogoda mnie zabije 😞 pół dnia śpię na stojąco , dobrze że jest Paweł w domu to dał mi odsapnąć i pospać razem z Manolem ,lubię ciepełko , ale to huśtawki burzowe to porażka..............

a to mój mały policjant 🙂



Okaa bardzo ładnie wychodzisz na fotkach , nie tak jak ja zawsze z jakąś durną miną 🙂



ale te nasze dzieciaki to słodziaki coraz fajniejsze .....a zmieniają się z dnia na dzień, dorośleją nam szubrawce małe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc wam, nooo juz po stresie ufff 🙂 oficjalnie mezatka 😁
pogoda u nas padkudna!! goraaaacooo ja to przez moja zlosnice cala mokra jestem, ale sie porobila, jak widzi park to szaleje malo z wozka nie wyskoczy a jak do niego nie wedziemy to juz kweczy i sie wierci musi sie pohustac albo na koniku pobawic sie ale najlepsza frajda to piaskownica 😁
coraz wiecej zaczyna mowic. ostatnio mowie nie podchodz do kotka bo ci odda . a ona na to. nie odda 🙃 i pozniej siedziala i mowila ciale odda odda cwaniara mala 🙂
dzisiaj moroewk nasz dotarl z Sycylii, skapce zdarli ze mnnie 350zl po utargowaniu.... a chcieli z poczatki 400zl.
ale juz sie uklada, maz pracuje a ja zapisuje sie zaocznie do szkoly 🙂
Jakie te wasze dzieci malutkie.... ja kupilam spiochy na 92 i lekko duze 🤨 kurde chyba gigant mi nie rosnie ?? moze przystipuje troche....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek18 napisał(a):
Czesc wam, nooo juz po stresie ufff 🙂 oficjalnie mezatka 😁
pogoda u nas padkudna!! goraaaacooo ja to przez moja zlosnice cala mokra jestem, ale sie porobila, jak widzi park to szaleje malo z wozka nie wyskoczy a jak do niego nie wedziemy to juz kweczy i sie wierci musi sie pohustac albo na koniku pobawic sie ale najlepsza frajda to piaskownica 😁
coraz wiecej zaczyna mowic. ostatnio mowie nie podchodz do kotka bo ci odda . a ona na to. nie odda 🙃 i pozniej siedziala i mowila ciale odda odda cwaniara mala 🙂
dzisiaj moroewk nasz dotarl z Sycylii, skapce zdarli ze mnnie 350zl po utargowaniu.... a chcieli z poczatki 400zl.
ale juz sie uklada, maz pracuje a ja zapisuje sie zaocznie do szkoly 🙂
Jakie te wasze dzieci malutkie.... ja kupilam spiochy na 92 i lekko duze 🤨 kurde chyba gigant mi nie rosnie ?? moze przystipuje troche....

Wszystkiego Dobrego Aniołku na Nowej Drodzę Życia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
Wiojojka napisał(a):
Kaśko!!! wszystkiego najpiękniejszego! dużo zdrówka, radości uśmiechu 😘



dziękuję za miłe słowa choć nie znam przyczyny tych życzeń , ale co tam DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA DZIEWCZYNY !!!
nad jeziorko oczywiście serdecznie zapraszam kwaterkę nawet tanio załatwię 🙂


a

hehehe to ty nie masz dzisiaj urodzin??!! 😁 bo mi się na gg wyświetliło że masz dziś, ty to chyba masz kilka razy w roku 😜 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku GRATULACJE! wszystkiego najlepszego w małżeństwie 😘 zdjęcia pokaż z uroczystości
ja mam to samo jeśli chodzi o samopoczucie, też śpię na stojąco, drażni mnie Wojtasowy płacz do potęgi, brzęczy mi w uszach, kawa nie pomaga, i też przed okresem jestem więc kolejny powód do rozdrażnienia. Marcina nie ma, sama walczę. ale kupiłam sobie dzisiaj tunikę za 12 złoty w lumpie,z takim ażurkowych wzorem na cyckach, piękna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u Nas tak gorąco, że Amelia budzi się po 30 min z płaczem i zalana potem, włoski mokre, poduszeczka mokra, choć śpi w krótkich rękawkach i nogawkach.
A ja pisałam Wam że mam złe samopoczucie, rozdrażniona chodzę, a teraz od kilku dni mam zawroty głowy i takie odczucie jak bym była w ciąży (dużo jem i to tak mieszam, że hej, tak samo jak byłam z Amelką, czyli słone ze słodkim mieszam, niczym się dobrze nie mogę napić), miałam co prawda okres, ale to z tym różnie bywa, zobaczymy następny okres czy będzie, na razie testów nie robię, ale jak by się okazało, że jestem to bym się cieszyła. Mój mąż chce jeszcze poczekać, ale jak będzie to fajnie. Ja też na złamanie karku nie muszę zajść w ciążę, ale drugie dziecko i tak chce by było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...