Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejo 🙂
przywiozłam do domu trzy wielkie wory malutkich śpioszków, kaftaników, czapeczek, skarpetek itd. cudne!! Muszę poprać wszystkie, potem będę prasować i układać i aż nie mogę się doczekać jak będę to robić 😜
Maż mój pojechał już sobie, a tam i dobrze, zatęskni za nami 🙂
Malutka, jestem po Twojej stronie, ale nie ma co z nim dyskutować. Po tym co opisalaś myślę sobie że on ma po prostu dość Twojego gadania, dla niego to zwykłe marudzenie ciężarnej baby. Ty do niego mowisz on wychodzi z pokoju, ba z domu! dziewuchy maja rację, odpuść sobie szantaże, skoro wiesz i on tez to wie, ze nigdzie sie nie wyprowadzisz.on wie ze rzucasz słowa na wiatr i tego nie zrobisz. Postaraj się z nim nie rozmawiać nie dyskutować pokaząć że jestes silna i nie zalęzy ci na nim. trzymamy kciuki za twoją siłę woli, Zrób to dla siebie i dzidzi, postaraj się zmienic jego nastawienie, ale tak żeby on sam tego chciał, by poczuł że moze cię stracic a nie, że jesteś na jego zawołanie jak do tej pory,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja nawet nie mam szafki/komódki na te ciuszki, o ciuszkach nie mówiąc 😞
mam pytanko, gdzie kupujecie ciuszki? w sklepach z artykułami dla dzieci? w sklepach sieciowych (np. smyk) czy ciucholandy? koleżanka mówiła, ze w sumie ceny w tych sieciowych sklepach niewiele ise różnia od zwyklych sklepów, a w tych sieciówkach można dotknąć, pooglądać spokojnie a nie być zdanym na łaske baby zza lady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam ubranka tylko po dzieciakach w rodzinie, kupilam tez kilka w ciucholandzie, te z ciucholandu to fajniejsze nawet niż te po rodzinie. ale kupię też jakis piekny komplecik do szpitala, zeby moja Dzidzia była najpiekniejszym noworodkiem w całym szpitalu 😜
Jak z jurnala 😜 😁 tak wystroje moje maleństwo 😁 😎
tez nie mam specjalnych dzicęcych szafeczek, musiałam ustapic miejsca w swoich i poupychac moje szmatki, zeby dizidziusiowe rzeczy mialy miejsce. udało mi sie zagospodarowac na to cała komodę z 8 szufladami, choc i tak zdaję sobie sprawe ze to mało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w rodzinie jestem w ogóle pierwsza z pokolenia z maluchem, więc nie mam co liczyć na żaden "spadek", a w lutym mieliśmy remont i wywaliliśmy połowe mebli, pokój dzidziusia jest pusty i nie ma miejsca nawet na nasze ciuchy, a co dopiero miejsce na śpioszki 🙂 mąz wstryzmuje mnie z zakupami dopóki nie kupi mebelka, a jakoś w kościach czuje, ze kupi go w czerwcu/lipcu :P by jak najpóźniej uruchomic u mnie szał zakupowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach te chopki durnowate 😮 ja już usłyszałam że po co prędzej, przeciez i tak w pierwszy tydzien po urodzeniu nie bedziemy chodzic na spacer, a po co ma stac i sie kurzyć 😮, więc wystarczy że kupimy pod koniec sierpnia.... na co ja że jasne, będe z tygodniowym dzieckiem na ręku chodziła po sklepach i wózka szukała, heheheh moze dopasuję typ wózka do typu urody maluszka... 🤪 🤢 i kto tu jest skomplikowany?? my czy oni??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiojojka moj tez chcial po urodzeniu ale mu zyjasnilam ze ze spitala mnie nie wypuszcza z dzidzia bez nosidla dla niej 🙂 a ze wozek bedziemy kupowac wielofunkcyjny wiec nosidlo wchodzi w jego sklad 🙂 no i oczywiscie ze nie wiadomo kiedy urodze bo tylko 5% kobiet rodzi w terminie 🙂 pomyslal pomyslal i zakodowal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Zrobiłam chyba z milion kilometrów - piękna pogoda 🙂

Malutka: dziewczyny mają rację - Nie strasz nie strasz bo się zesrasz - pewnie tak myśli Twój mąż - sorki za brutalność ale najgorsze co możesz robić to takie właśnie rzucanie słów na wiatr albo się wyprowadzasz albo nie. Dasz rade Mała! jesteśmy z Tobą!

co do ciuszków o to dba moja teściowa- dostała szału zakupowego i przy kazdej okazji dostajemy worek ciuchów 🙂 całe szczescie tesciowa ma dobry gust i naprawde zajebiste te ciuszki kupuje - też mi się kupa uzbierała już a nawet pokoiku nie mamy dla maluszka nie mówiąc o komodzie - narazie upchnełam nasze ciuszki i teraz dzielimy garderobę na troje 😉 ale to fajne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...