Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam nadal mały dół co do mojego męża i tej jego kolezanki ale jak na razie tylko obserwoje , nie wypytuje, nie sprawdzam, czekam na rozwoj sytuacji - 😎 choc ostatni zrobił sie jakis cichy zamyslony jak by go cos gryzło 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu cudny Twój syneczek 🙂,
Wyobraźcie sobie ze poszłam dzisiaj do mojego rodzinnego lekarza, i ona odmówiła mi wypisania skierowania na badania!! mam skierowanie od mojego ginekologa, ale ze do niego chodzę prywatnie, za wszystkie badania musze płacic z własnej kieszeni, Kornelia poradziła mi żebym poszła po skierowanie do rodzinnego, a ta wredota mi odmówiła, dlaczegoooo?? NIE WIEM, mój ginekolog to jej mąż, nie wiem czy to ma coś wspólnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucynko nie wiem co radzić w takiej sytuacji , wiem tylko ,że nerwy są złym doradcą , więc bardzo dobrze ,że się nie nakręcasz bo może to tylko burza w szklance wody ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojojka - ja jakis czas temu tez poszlam po skierowanie do rodzinnego i tez mi odmowił - powiedzial ze to nalezy do gin a nie do niego - ja tez chodziam prywatnie i placiłam za wszystko ale teraz sie zmieniło - zmienilam gin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zaproponowałam by te ostatnie 3 miesiące ponosił i pocierpiał, a on "jakie cierpienie, mówiłaś żę to czysta przyjemność 🙂" to takie nasze przekomarzanie się 😉 ale fajnie jakby faceci choć jeden dzień mogliby ponosić, by poczuć jak to jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki,
Kasiu gratuluję cudnego zdrowiutkiego Maksika,.
Okaa super tereny na spacery, Ty szczęściaro 🙂))))
Malutka trzymaj się tam jakoś, teraz pogoda nieco lepsza, więc może nie dojdzie do obsunięcia tego terenu...

a mnie dziś tak głowa boli, że jestem jak dentka, nic tylko leżeć w łóżku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przecież to są badania które muszę zrobić, a ona do mnie ze dużo nie zapłacę bo za mocz jakieś 7 złoty i coś tam jeszcze,,,,,, czaicie to???!!!, że w przychodni i tak nie robią badania krzywej cukrowej ze muszę iść do laboratorium szpitalnego... A tam przecież przychodzą ludzie ze skierowaniami od swoich lekarzy. od razu wzięłam deklarację z przychodni o zmianę lekarza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool,
co to za wstrętna baba się narzuca Twojemu... też nie cierpię takich, co wiecznie mają jakiś problem i bez krempacji narzucają się z tym innym facetom właśnie, zgrywając biedne niewiniątko. a dawałaś jej już jakoś do zrozumienia, że by się przestała dowalać do Twojego męża?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie nie a ma swojego faceta- czekam na impreze gdzie beda opijac koniec sesji w tedy sobie z nia pogadam -juz mu powiedzialam ze albo idze ze mna albo wcale 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kochane 🙂
Wiojojka ale wredna ta baba trzeba jej bylo powiedziec w takim tazie bede musiala zmienic ginekologa na takiego z nfz-tu ja bez problemu dostalam skierowanie na mocz morfologie krzywa cukrowa TOKSOPLAZMOZE IGG i odczyn Coombsa- i te 2 ostatnie kosztowaly by mnie okolo 60 zł... lekarz tez nie musial przepisac a przepisał... Ps. nie mogla Ci odmowic badania na mocz i morfologie 🙂 poniewaz kazdy normlny pacjent ma prawo do tego badania 🙂 rutynowe badanie i powinnas na mocz i morfologie dostac skoro na krzywa miala problem.... szkoda gadac... w dzisisjszych czasach to wszedzie sie trzeba meczyc jak ja bym miala tego typu problem to bym chyba sie na nfz to ginka zapisala po to zeby dostac skierowanie.... bo on mi juz 100% odmowic nie moze 🙂 niech se nfz jeszcze za wizyte zaplaci 🙂 kobitki w ciazy sa objete bezplatna opieka lekarska!!!!! nawet jak nie maja ubezpieczenia- z czym oczywiscie tez sa problemy prawo mamy takie a w placowkach nadal swoje:/

Ja dzis bylam u lekarza z mymi nerami i powiedzial ze jak na ciaze to i tak mi sie prawa swietnie trzymie... i ze wyniki mam ok wiec pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kobietki 😎 dzieki waz wiem ze z wieloma sprawami nie jestem sama
przesylam wam w podziece za wsparcie "słoneczko"
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/41bd4204.jpg[/IMG][/URL]

buziaczka tez bym tak chciala i przynajmniej watroba cie nie boli 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucynko nie kombinuj bo przekombinujesz 🙂 🙂 , spróbuj pogadać z mężem uczciwie mu powiedz o swoich obawach , nie rób głupot bo będziesz potem żałować..............zazdrośc jest kiepskim doradcom 🙂 🙂

a w razie czego buty kup sobie na rzepy 🙂 🙂 gdyby ci przyszło wiązać samej 🙂 🙂 🙂 🙂

Dziekuję jeszcze raz Wszystkim za miłe słowa w stronę Maxia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...