Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie kolejka jest z jednej strony,a mój dom jest dokładnie z drugiej strony,od strony kozubnika (jeśli kojarzysz,bo tam są dość znane ruiny starego hotelu),bezpośrednio od zapory w porąbce biegnie szlak na żar,mieszkałam dokładnie 1km od tej zapory wzdłuż tego szlaku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

http://static.panoramio.com/photos/original/4648516.jpg
tu jest dokładna fotka tego terenu,to ta górka na środku obrazka od prawej strony jeziora...mój dom jest dokładnie między jeziorem-zaraz nad drzewami,a poniżej ej dużej łąki,zwykle go widać,bo jest dość duży,ale tu go jakoś zarosły drzewa chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze nie wiem jakie dokładnie jest tam nachylenie terenu, ale jak masz nad sobą przesiąknięta łąkę to tamtędy błoto może spływać i grunt może nie wytrzymać i spłynąć 😞 wiesz to tylko taka teoria geograficzna 😜 ale jak mówisz, że przesuwa się gleba to nieciekawie ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci to na przeliczenia ciążowe-niedawno jak byłam u babci to poszłam tą łąką na spacer i była już za stroma-skończyło się skurczami miednicy,czyli na nasze brzuszki-zbyt ciężki teren na spacer 😁
a tak na serio to dość strome to jest i zawsze po większych ulewach albo odwilży wiosną przez kanały wykopane przez krety-przelewa się woda,jest tam duża żyła wodna i te łąki są mojej babci,więc wiem,że jest na nich dodatkowo kilka studni z wodą...to tak w skrócie,mam nadzieję,ze nas to ominie,bo jak dzwoniłam do babci,to droga osunęła się o metr już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂
Malutka bidulko 3mam kciuki by wszystko się u Was unormowało..bo z opisów nie ciekawa sytuacja 🥴
Wjojojka kurcze wszystkiego dobrego dla Twojej znajomej..oby wróciła szybko do zdrowia bo ma dla kogo 🤨
Mufka przesyłam wam wszystkim słoneczkoo i zdjęcie z porannego spacerku.. 😆
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/c73dccba/obraz 179.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/c73dccba.jpg[/IMG][/URL]
następne wrzucę później 🙂
Kobietki zrobiły mi się spore plamki na buzi.. 😠 no i w drodze powrotnej ze spaceru złapały mnie bóle brzucha jak przed okresem.. 🤔wiecie może czemu się tak dzieje?? 🤔 i czy któraś też tak z was miewa??
Znikam robić obiadek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka oby wszystko dobrze się skończyło,
u mnie znowu deszcz, burza, a była taka piękna pogoda... Wojtek jest tak nisko że mam obawy ze zaraz wyskoczy, ciagle czuję jakby chciało mi sie siku a siurkam tylko kilka kropelek. Palibulka fajna taka sesja, tez bym taką chciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie ciepło i upalnie.. 🙂
Zaliczyłam drzemkę.. i wrzucam wam kolejną fotkę.. 😜
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/019ca91f/obraz 201.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/019ca91f.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już się osuwa 3cm na godzinę,ewakuowano wszystkich,podają,że 150 budynków jest zagrożonych...tam jest tak naprawdę ponad 200... tylko mój brat na upartego wraca wieczorem do domu,ale nie wiem czy go wpuszczą bo pełno policji tam stoi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już się osuwa 3cm na godzinę,ewakuowano wszystkich,podają,że 150 budynków jest zagrożonych...tam jest tak naprawdę ponad 200... tylko mój brat na upartego wraca wieczorem do domu,ale nie wiem czy go wpuszczą bo pełno policji tam stoi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁hej mamuski!!
byla u mnie siostra troche poplotkowałysmy 😁
dzis wieczorem znow siedze sama moj małżonek poszedł na coroczną impreze zakładową 😞 kurcze rozimprezował mi sie mężulek ☺️ 😠
a w poznaniu sliczna pogoda teraz jest słoneczko i cieplutko ale robi sie duszno - jak wczoraj nie mialam czym oddychac ale tu nie bylo burzy wiec meczylam sie troszke ... moze dzisiaj cos bedzie 😎 oby bylo juz tak cieplutko chociaz mimo tyh 2 dni cieplo daje znac o sobie w niefajowy sposob!! 😞

malutka nie fajowo sie tam u was porobilo a jak tam dziewczynki z południa u was to wyglada no i buleczka w wawie unikniesz wielkiej wody???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Kochane ciocie ważę 1,500 i mam 40 cm 🙂 ułożony już jestem główką w dół więc pomalutku szykuję się do przejścia na Waszą stronę 🙂 jestem zdrowy i Pan doktor mówi ,że rozwijam sie książkowo 🙂 mama uważa , że jestem podobny do tatusia 🙂

posyłam Wam całuski Maxymilian

dziewczynki synuś jak marzenie ale za to ja mam troszke kiepskie wyniki , dostalam żelazo i herbatkę z pokrzywy ......ale co tam wypije każde świństwo dla Maxa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu śliczny chłopak 🙂
mnie oczywiście złapała ulewa, ale teraz w końcu pierwsze słonko już nie wiem od ilu dni 🙂
dzisiaj mój mąż posłuchał sobie o porodzie i spytał się tylko mnie czy ja na pewno chcę rodzić 😜 jakbym miała inny wybór 😜 ale fajna położna, konkretna, mówi, zę lubią jak dziewczyna krzyczy, reaguje spontaniczne, bo wiadomo wtedy co i jak z nią 🙂
Oka zazdroszczę !!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucynko nawet nie wiesz jak mi się humor poprawił 🙂 od razu chce mi się żyć..........nie ma to jak zobaczyć synusia zdrowego a nawet fajosko języczek wystawiał , lekarz mówi ,że niezły z niego wiercipiętek ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anochi gdyby mój mąż spytał czy ja chce rodzic pewno bym sie odcieła ,że .................ja?? ja myslałam ,że ja tylko nosze a Ty będziesz rodził !!! a to ma być inaczej? ...........skoro inaczej to ja nie chce 🙂

Lucynko i tak będę robić powiesze fotki przy kompie i co dołek będe oglądac synusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...