Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziękuję kochane moje za oklaski 🙂
ja sama sobie się dziwię, że udało mi się w tym 9 miesiącu obronić, ale sporo osób mi mówiło, że kobietom w ciąży włącza się taka jakaś wewnętrzna siła, że mogłyby góry przenosić...no, inaczej nie dałybyśmy rady podczas porodu raczej 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja nie miałam jeszcze ktg, w ogóle mój gin jakiś olewczy jest, nie zleca mi żadnych badań ani nic, a jak się go ostatnio spytałam o ten wymaz z pochwy pod kątem paciorkowca, to jakby się zdenerwował i mówił, że on z zasady jeżeli nic niepokojącego się nie dzieje - typu jakieś swędzące upławy itp. nie zleca żadnych badań, bo "po co wywalać 40 zł, żeby zobaczyć, że wszystko jest w porządku" - cytuję go. Kurcze, aż mnie zatkało, bo ja akurat wolałabym mieć tą pewność, że wszystko jest ok. No i się zastanawiam, czy nie zrobić na własną rękę tych badań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka u mnie nie było żadnych objawów, nic nie swędziało, a i tak lekarka sama z siebie zrobiła mi wymaz no i mam to świństwo 😞
a ktg też nie miałam i nie będę na razie mieć, bo wizyte mam dopiero 5 sierpnia, no chyba, że nie będe czuć ruchów to mam jechać do szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dał mi antybiotyk i powiedział, że przy porodzie dostanę znowu antybiotyk, nie kazał panikować, choc w necie poczytalam, że ten antyboityk najlepiej podać 4 godziny przed odejściem wód, a ciekawe skąd mam wiedzieć kiedy to będzie?????????????? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam do domu falszywy alarm - rozwarcie 2 cm, skorczyki owszem ale 20- 30% a gdzie tu do ponad 100 , regularne ale nie zostawili mnie w szpitalu mam do niego blisko wiec w kazdej chwili mam przyjechac jak by sie cos dzialo lub by mnie cos niepokoilo, w sumie lepiej w domu niz w szpitalu ...
wiec szczesliwa jestem w domku tylko Jakub troche zawiedziony bo myslał ze to już i do domu wrocimy w trojeczke a tu kiszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool, spokojnie, chcociaż niedługo pewnie wszystkie będziemy panikować 🤨

I tak oto potwierdza się , że jak od rana nic nie wychodzi to lepiej nie brać się za robotę, przed chwilą zrobiłam pranie, same białe rzeczy, wyciągam z pralki - WSZYSTKO POMARAŃCZOWE !! 🤢 Masakra, okazało się, że w jedenj z kieszeni białych spodni, mój mąż miał schowaną pomarańczową kredkę świecową , bo mu była potrzebna przy tym remoncie. Mówię Wam podłamałam się, chyba wszystko pójdzie do kosza. Próbuje wyprac wszystko jeszcze raz, w wyższej temeraturze, a później jeszcze kuracja w ACE , ale wątpie by to coś pomogło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie ciesze ale powiem wam ze dostalam malego cykora ze to moze byc juz 😎 🥴 ,niby jestem juz gotowa zeby sie urodzil sama nie wiem jakos mi sie tak dziwnie zrobilo jak z walizka wychodzilismy z domu 🥴 wiec w sumie niech posiedzi ze spokojem jeszcze troszke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaranczowy pomaranczowym ael ja mezowi bilale kitle ze spodniami do pracy wypralam i zawieruszyly sie moje czerwone majty - i co i kitle zrobily sie rozowiutkie 😁 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ps. nie maiłam żadnych objawów przepowiadających...czop nie odszedł przed porodem, brzuszek nie opadł, waga tylko rosła 🙂
obudziłam się z regularnymi skurczami co 10 min. po dwóch godzinach były co 5 min. nagle co 3 min. a na izbę przyjęć przyjechałam z pełny rozwarciem 🙂 po godzinie i 17 min.był Jasiu 🙂 nie było czasu na nic = bez znieczulenia- sam żywioł.

ból do przeżycia- pomagała mi myśl,że skurcz trwa tylko minutkę i będzie chwila przerwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulina to super że dobrze sie czujesz szczęśliwa mamusiu i Twój synek też 🙂ob nam wszystkim tak dobrze poszło jak tobie 🙂
Mufko ode mnie tez masz oklaska ślicznotko, i tak na przylepca też chciałabym zobaczyć twoje prace 🙂 [email protected]
Dzisiaj z Tatą robiłam gołąbki 🙂 pyszniutkie,
jeśli zaraz się nie zdrzęmnę to padnę na stojąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...