Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobitki.. 🙂
U nas dziś taki akurat dzionek..trochę słonka ale nie za gorąco..to i pospać dłużej szło 😁
Lato zawsze kochałam a tego roku nie znoszę..Ciepło i duchota w ciąży na mnie źle wpływa..a tego roku jak na złość jeszcze takie upały..
Pocieszający jest fakt że nie wiele już nam zostało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi to Cię podziwiam. Ja nigdy nie lubiłam i chyba nie polubię.
A kolejne lato prawdopodobnie też będę w ciąży, ale troszkę niższej, mam nadzieję, że się uda 😁 😁 Taki mamy plan, Ciekaw czy któraś z Was też się o to postara i się nadal spotkamy na forum jako mamusie oczekujące kolejnego dziecka:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia to ja Ciebie podziwiam, że chcesz od razu, mam koleżanki co mają teraz 8-12 miesięczne dzieciaki i też planują więcej dzieci, ale wszystkie zapowiedziały, że teraz nie wyobrażają sobie znowu ciąży i opieki nad drugim maleństwem, tak to pierwsze je pochłania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uwielbiam lato i dla mnie mogłoby trwać cały rok, w tym roku się nim nie nacieszę, bo brzusio, no i upały kosmiczne, ale mimo to fajnie że jest lato.
wiecie co, kupiliśmy ten rajd do gniazdka i rzeczywiście zajebiście działa, komarów ni widu, ni słychu ! możemy spać spokojnie przy otwartych szeroko drzwiach balkonowych, jestem pogryziona przez komary po wczorajszej inwazji podczas wieczornego spaceru, ale w nocy nic mnie nie dorwało.
za to mój kotek miał ciężką noc, obrzygał sie trzy razy i jestem pewna że to przez to, że wieczorami na balkonie łapie chrabąszcze a potem je zjada...pewnie któryś mu jeszcze bzyczał w brzuszku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej stworki !!
meldujemu sie jeszcze 2w1 nocka kolejna niw przespana bo jak mozna spac na fotelu na balkonie , bylo strasznie duszno nie bylo czym oddychac a teraz robi sie jeszcze gorzej 🥴 😮
ja uwielbniam lato jam ma wolne i spedzam je nad morzem lub jeziorem w tedy nawet 35 stopni mi nie przeszkadza a tak to najlepiej jak by bylo w granicach 25stopni... 😎 a tak po za tym to czuje sie ok z tym ze od wczoraj nic sie nie zmienilo 🥴
milego dzinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jest takie pocieszające, że psychicznie będę mogła się przygotować do nadejścia tego wielkiego dnia, a z drugiej strony moze lepiej z zaskoczenia, jestem pewna ze jak mi lekarz wyznaczy termin, to od dzisiaj będe miała sraczke ze strachu,
Mufka z wielką przyjemnością obejrzę twoje dzieła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...