Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej
Ja też już od rana na nogach. O 6.00 obudził mnie ból brzucha identyczny jak przy miesiączce. Trwało to tylko chwilkę, sama już nie wiem czy to był skurcz, czy nie? 😮
Pogoda dzisiaj idealna do sprzatania , 21 stopni i deszczyk. aż od razu lepiej się czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki u mnie upał w dalszym ciągu, marze o deszczyku. Rano obudziła mnie wredna kosiara, która hałasowała jak kombajn!
Marcin maluje pokój, który będzie służył jemu jako miejsce pracy i bedzie tam tez przewijak dla Bobka naszego i jego wszystkie rzeczy, bo kołyska będzie stała w pokoju w którym my śpimy póki co. jak skończy malowanie zabiorę sie do robienia tam porządeczku i układania wszystkiego ładnie, tak jak zrobiła to juz Rusałka 🙂 Rusałko a propo męża, zaproponuj mu spacer, wyjscie na lody,zrób mu jazdę że co to za siedzenie całymi dniami przez kompem! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie pochmurno, pada i wieje lekki wiaterek- jednym słowem bosko 🙂 rok temu klęłabym na taką pogode w srodku wakacji, dzis dziekuje niebiosom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki i ja się melduję, wczoraj nic nie pisałam, bo ledwo od teściów wróciłam, padłam spać, tak byłam wykończona, a teraz po nocce strasznie mnie kręgosłup boli tak nad tyłkiem, eh... czuję się jak babcia. Ale jadę teraz na zakupy z mężem, mam nadzieję, że się nie rozpłynę, bo u nas znowu skwar.
Anycool i Sara, przed chwilą wysłałam Wam dyplomik mój do wglądu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara co sie bede denerwowac:P ja se wpieram ze jeszcze czas mam 🙂 jeszcze wozka nie zamowilam se wmawiam ze mam czas 🙂 a co do kopania to nie wiem czy mi bedzie brakowac grania na zebrach 😁 a musze Wam sie pochwalic ze moja corka jest bardzooo uzdolniona muzycznie jesli chodzi o takie granie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej szkrabiki!!
meldujemy sie grzecznie 2w1!!! ale nam sie dzis przyjemnie spalo az nie moglam swtac z wyrka ale za to siusiu chodzilam chyba z 5 razy w nocy - kretynka ze mnie na noc opilam sie pepsi 😎 ☺️
w poznaniu przyjemniacko wiaterek , chmorki az chce sie zyc a nie jak wczoraj...
Rusalka u mnie podobnie z mezulkiem - moze chca ostatnie chwile spedzic tylko dla siebie bo jak sie malenstw urodza to kiszka - ja tez sie wkurzam bo niby jest w domu a go nie ma 😞 😠
mufka zaraz sobie ogladne twoje dziela i z gory dzieki
kolejna poznanianka ur w 39 tyg zdrowego chlopczyka 😁
a wiecie co u kasi odzywala sie ja wczoraj pisalam do niej i cisza nie mam pojecia co sie dzieje 🤨 🥴

Karulinko sliczniutki ten twoj skarbek az chce sie go schrupac 😁
nic pora sie zebrac i isc do sklepu co by tu na obiadek wykombinowac??? moze jakies pomysly??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, tak troszke z innej beczki, bo właśnie pakuje torbe do szpitala. jakie macie podpaski poporodowe, takie zwykle, tylko duże czy pieluchomajtki? ja mam na razie jedną paczkę belli maxi, i tak się zastanawiam czy coś większego jeszcze kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...