Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

uczymy sie siebie, juz wiadomo ze ECH =jesc i lubi zasypisc u Jakuba na kolanach przy muzyce 😉 na razi spi ,je, robi kupe i ma straszne bąki ☺️ od czasu do czasu go slychac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiojojka jakie My głupolki , jak byśym same zaraz nie miał mieć dzidzi przy sobie...
Ale ja wiem, to takie coś się odzywa, że też JUŻ byśmy chciały a tu trzeba czekać.
Lucynka też musiała czekać i się doczekała, więc i My też się doczekamy. Teraz tylko możemy na razie popatrzeć i się zawczasu czegoś jeszcze dowiedzieć na zapas 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3mamy kciuki za Kasie i Bułke..
Jacie sune hehe..dalej nie mogę w to uwierzyć że jeszcze niedawno każda ujrzała 2kreseczki a już z dnia na dzień co raz więcej z nas ma swoje pociechy 😆
nie dochodzi do mnie że to JUŻ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
jak wczoraj miałam bóle brzuszka i jak go masowałam to bolało bardziej-podobno to pomaga przy wywoływaniu szybszych skurczy i masowanie sutków,więc bułka może uda Ci się przyspieszyć 😜 trzymamy kciuki z moją upartą Klaudią,która jak już zacznie się wykręcać do nas to zaraz się rozmyśla i zostaje dalej w brzuszku 🙂
karulina mi spacerowanie wywołuje skurcze ale one po kilku godzinach przechodzą 🥴
ANYCOOL zajefajnie się masz już ze swoim maleństwem,a Jasiu karuliny jest po prostu przecudowny 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaaa mi gdyby czasem bolący przuszek o sobie nie przypomniał to też bym nie wiedziała że to juz bo jeszcze chyba w pełni to do mnie nie dociera,że to tuż tuż 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu mam tak jak Bułka a mi się nie rusza ten poród? przynajmniej nic nie wyczuwam nowego 🥴
wiojojka chciałam Ci powiedzieć,że jak czytam Twoje posty np. narzekanie na pogodę albo coś to aż mi się śmiać chce-mają w sobie coś takiego,że potrafią mnie rozbawić i sobie myślę,że super laska z Ciebie 😁 mam nadzieję,że tego źle nie odbierzesz bo to miał być komplement 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...