Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nie smucę już..idę coś ogarnąć w domu..zrobić obiad..mam megaa lenia..ale jak się człowiek czymś zajmuje to nie wariuje tak..
zajrzę do was później..aaa i nie rozpakowywać się pod moją nieobecność 😁 😁
Kasia oczywiście czekamy na więcej fotek Maksia..
tak fajnie popatrzeć na te wasze maleńkie słodkie dziubki.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oka uszy do góry, też miewam chwile zwątpienia i zapowiadam, ze na pewno zwieję z porodówki, a czasami napawa mnie duch pewności i gotowości do macierzyństwa 😜 to chyba nasza natura nas przygotowuje, i dobrze, że czasem są wątpliwości, bo znaczy, ze jesteśmy odpowiedzialne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witamy i o zdrowie brzuszkow pytamy 🤪
maly spi wiec mam chwilke wiec zagladam ale nie wiem czy nadrobie ilosc stron, chociaz mowilam ze chociaz godz sie zdrzemne, nie moge sie przyzwyczaic do nocnych pobudek a takim bylam spiochem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w czasie 5 min skorczy poszlam pod prysznic bo stwierdzilam ze jak to sa te przepowiadajace to minie 😠 a tu kicha po 20 min wyszlam ze skorczami co 3 min wiec nie bylo na co czekac wiec racja cieply prysznic przyspiesza cala akcje, ja niby rozwarcia tez nie mialam ale poszlo blyskawicznie w szpitalu a jak pisamam juz to na ktg skorcze oo 0-15% wiec to zadne skorcze porodowe 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam brzuszki i nieBrzuszki 😁 😁 upiekłam kołacz z borówkami na poprawę nastroju, bo za oknem znów u mnie szara paskuda pada 🙂 więc zapraszam na smakołyk.Ja dziś bardzo dobrze spałam, choć może za krótko ciut... jakoś wcześniej gorzej mi się spało, byłam obolała, a teraz spoko... oby jak najdłużej tak dobrze było. Uhuhu, Łusia mi wypycha nóżki, ciekawe jakim będzie niemowlaczkiem - spokojnym, czy małą rozrabiarą...?
Ciekawa jestem też jak Buziaczka sobie radzi, czy wróciła już do domku... zapewne tak...
Malutka też się nie odzywa ostatnio, po tej serii pytan, które jej zadałyśmy 😁 😁
Oli trzymaj się na tej końcóweczce, już za bardzo niedługo skończy się ta skórczowa męczarnia i będziesz miała w rękach syneczka!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂

Melduje się dzisiaj po ciężkawej nocy 😮 synuś wzywał co godzinę coś mu nie grało od 3 do 4.30 były przytulaski i się chłopak naprawił..teraz odsypia noc 🙂

Oli - 3mam kciuki

Kasia- pozazdrościć takiego Aniołka-Janek pierwsze 1,5 tygodnia też taki był,teraz różnie to bywa , ale nie ma co narzekać zdrowy jest i to najważniejsze 🙂

Okaa- wszystko będzie dobrze, już niedługo będziesz tulić Maluszka 🙂 ja też miałam takie wahania nastroju przed porodem. 🥴.mi pomagał mąż tuląc mnie i słuchając mnie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ogóle dziewczyny, byłam wczoraj na wykładzie mojego ginekologa - bo on na pierwszym roku medycyny - a było to w latach 70 - wybrał się ze znajomymi kajakiem z Polski do Zatoki Tureckiej. No i wczoraj w ramach Freestyle festiwal był taki wykład na temat tej podróży... śmiał się, że jakby co, to może odbierać mój poród na tej sali konferencyjnej 🤪 🤪ale by były jaja.To byłby niezły freestyle 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam 😁 Wrocilam od kolezanki i mam kilka zlotych rad 🙂 jesli chodzi o prysznic...to wlasnie mi o niem mowila ze przyspiesza porod takie lanie woda ciepla po brzuszku 🙂 Pepuszek mozna tak przemywac do 4 razy dziennie ale ona 2x to robi rano i po kapieli 🙂
a Do Was juz rozpakowane mamusie mam pytanie odnosnie "wyproznienia" czy mialyscie robiona lewatywe czopki itp. czy i tak konczylo sie to toaleta przy porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli u mnie poszło samo...oksytocynę dostałam na ostanie 4 parte skurcze ale nie odczułam dużej różnicy...ja jak miałam bóle co 5mon a potem co 3 też nie mogłam leżeć chodziłam i to mi pomagało alei tak bolało.. wparowałam z pełnym rozwarciem 🤪po za tym u nas to poszło błyskawicznie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha Karulinko a jeśli chodzi o odczucia to te konkretne skurcze mocno "spinaja" podbrzusze promieniując do góry i trochę na plecy czy muszą być takie bardzo ostre i dodatkowo tzw"krzyżowe"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny
Mi niestety nie pozwalają cieszyć się ostatnim czasem ciąży, bo non - stop jakieś problemy, jak nie rodzice, to siostra, teściowie itd 😞 Wszystko się skupiło na ten nieszczęsny sierpień. Wczoraj już płakałam z nerwów, na dodatek z ciasta wyszedł mi zakalec i możecie się domyślić jak to pięknie zakończyło cały dzień 😞 Ech mówię Wam brak słów. I jakoś nie zapowiada się w najbliższym czasie na uspokojenie całej tej sytuacji.
Wam życzę lepszego samopoczucia niż moje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja jak patrzę na Klaudię to się zastanawiam jak ona tam się zmieściła 😁
no i zaczyna mi dawać czasem popalić,między karmieniami kiedy śpi jadę ze sprzątaniem,praniem,na jutro zostawiam odkurzanie i prasowanie,czego jest dużo 🥴
no a czasem zdarza się i tak,że poje i wcale nie chce zasnąć i tak sobie pomarudzi czasem nawet ze dwie godzinki jak dzisiaj i wtedy padam na twarz,bo nie dość,że słaba jeszcze jestem,to jeszcze inne obowiązki na głowie,a Łukasz nie we wszystkim pomoże,bo np.mała u niego raczej nie zaśnie,więc kiedy ona nie śpi,to ja muszę ją karmić,usypiać itd 🥴 a jak śpi to mam czas na resztę... dziś już mam dość sprzątania-cały pokój i pranie a w tym pokoju było duuuuuuuuuuużo sprzątania,więc reszta na jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mamy malutki pokój w którym się śpi,więc jest często zakurzony,a ostatnio odkurzałam kilka dni przed porodem,więc łatwo sobie wyobrazić dywan 🥴 a co jak co nie chcę małej nabawić np.alergii na kurz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...