Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurczę ja oliwką jak robię to mi się nie chce za bardzo wchłonąć, i mnie wkurzało i smaruję teraz już kremem z Ziajki. Na początku miałam drogie z Apteki, ale teraz już było mi szkoda kasy i mam ten co Wiojojka, i mam taki świecący brzuszek. ale ani jednego rozstępu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 ja już nie wiem czy ten ciągły ból się rozkręci i kiedy na razie jak ciągło kłuło piekło na dole to teraz "spina" górę już. Trochę spacerowałam. Trochę przysnęłam. Kurcze nie pamiętam po tylu latach czy to to i nie chcę panikować ale z drugiej strony "coś" się dzieje skoro boli że ledwo chodzę. I jakaś galaretowata substancja na papierku w toalecie zaczęła się wydzielać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczne te wasze brzuszki ...ja wczoraj postanowiłam zmierzyć , bo mały miał 3070g w 36 tyg. +- 300g, no i mam plecaczek z przodu 110cm śmiesznie to wygląda przy wzroście 162cm ...hi ale już niedługo..Mój ginekolog dziś powiedział , że dół się świetnie rozszerza i przygotowuje ale mały ciągle wysoko , rozwarcia brak...Poczekamy zobaczymy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Wam dziewczyny, że z jednej strony juz nie moge się doczekać porodu i maleństwa, ale z drugiej strony wiem, ze to wielka odpowiedzialność i zero czasu, w ogóle same problemy 😜 teraz jeszcze moge korzystac z samotności a i tak nie mam sił 😜 eh wkurzające takie zawieszenie w próżni 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi masz rację, ja też się wkurzam, że trzeba czekać. Ale dziś ciągle mówię do Julki, żeby mogła już wyjść i dałam jej czas max do 12.08 zobaczymy czy posłucha mamusię. Mąż się też zgodził na tego 12-ego, ale w sumie jak będzie wcześniej to się nie pogniewam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to od godzinki jakbym posikiwała ciągle 🙂
Nie wiem co się dzieje bo owszem brzuszek i krzyż boli ale to tak jak co wieczór 🙂
Ja też brzuszek smaruję kremem z Ziajki ale pojawiły mi się rozstępy z boku na złączeniu brzuszka z udami 😞
Jutro mam wizytę u lekarza ciekawa jestem co tam się dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Cześć Brzuszki i nieBrzuszki 🙂 🙂

Pozdrawiamy wszystkie ciocie te rozpakowane i te które jeszcze sa w paczuszkach 🙂

U Nas wszystko w jak najlepszym porządeczku , jemy, śpimy, poznajemy pomalutku świat 🙂 🙂
Max jest grzecznym , niepłaczkiem 🙂 dziś kończył 7 dni 🙂

trzymamy kciuki za Wszystkie mamusie ściskamy Was cieplutko Max i mama Maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez jestem maly po spacerku kompaniu i karmieniu spi mam nadzieje ze do 21:00 zobaczymy 🤪 😎 kasia ale Max sliczy poprostu pozazdroscic wyspania ale ty nie karmisz cycem z tego co pamietam - jakie mleko dajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje przystojniaki

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/c3eb0235.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/56d05867.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam brzuchatki i mamuśki, ale piękne zdjęcia dzieciaczków i brzuszków - oto chodziło 🙂
świetne macie brzuszki okrąglutkie, mój już się obniżył i tak se troche wisi w dół jak łezka

Kasiu, wreszcie wieści od Ciebie mamy, bo już się zastanawiałam co z Tobą i Maksem, super, że u Ciebie tak dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu fajnie, że Tobie się tak złożyło, że Synuś nie daje tak popalić jak innym dziewczynom, Oby tak dalej.


Zastanawiam mnie jedno, dlaczego Wy tak szybko przechodzicie na karmienie z butelki jakimiś chemiami, typu mleko w proszku czy herbatki??

Nie lepiej by dzidzia była jak najdłużej na Waszym pokarmie?? DO kilku miesięcy dziecku nie jest potrzebne nic innego jak nasze mleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia ja nie karmie piersia ponieważ przeszałm bardzo cięzką chorobę i po prostu nie mogę karmić 😞 niestety istnieje ryzyko że podawałabym z pokarmem Maxowi to co podawano mnie a nie były to witaminki 😞 więc jest jak jest 🙂

ech .......... resztę przemilczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...