Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oli1978 życze powodzenia i obyś juz miała maluszka przy sobie bo widac ze sie okropnie męczysz. A dla reszty brzuszkow duzo zdrówka no i dla mamusiek juz rozpakowanych i pociech oczywiscie tez 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A kuku kochane cioteczki 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/3ced7e0c/img_4881.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/3ced7e0c.jpg[/IMG][/URL]

my dziś po nieprzespanej nocy ale w zasadzie to chyba z takim maluszkiem to marzenie 😉 synuś je i robi kupki sika też i tak w koło ech 🙂 dziś mieliśmy przepiękną przygodę a mianowicie stwierdziliśmy że przewietrzymy siusiaka i zapakujemy Franka w tetrę - jak pieluszka została pięknie pozawijana na pupce poszliśmy się karmić i po 15 minutach nasz synek zwalił w tą tetrę taką kupę że obsrał się po pachy - no nic zdarza sie - rozebrałam, powycieralam a tu sik i fujara sika po całym dziecku włącznie z głową 🤪 🤪 🤪 🤪 odpaliłam wanne....... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
cudak mój ukochany 🙂
Kasi kochanie szkoda ze sie minełyśmy na forum ale gratuluje raz jeszcze pięknego Maxia! i powiem Ci że mój też nie jest jakimś potworem ale czasem jak się napisze coś w chwilach słabości których w połogu nie brakuje to się mylny obraz dzidzi tworzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hallo brzuszki , ja dzisiaj czuję się jakbym z roweru spadła na ramę...i brzuszek mnie boli ...Może dlatego , że wczoraj poszalałam upiekłam serniczek, zrobiłam obiadek na dzisiaj i umyłam okna...No cóż idę poleżeć bo mąż na służbie w Gdańsku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaką kurwice mam, ja pierdolę, nie wiem czy płakać czy walić głową w ścianę aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
za to jak tylko zobaczyłam zdjęcie Franka to od razu humor mi się poprawił! cudaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jedyny pozytyw dzisiaj to , że ciasto z porzeczkami się udało, ale tyle nad nim ślęczałam, że teraz chodzić nie mogę bo tak mnie krocze boli 😞
Aha i jeszcze jedna pozytywna rzecz. 🙂 Dzisiaj na kolacje w końcu gotowana kukurydza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za słowa otuchy...Melduję ze 3 raz byłam na Izbie Przyjęć i już mam dosyc a pojechałam bo zaczeło mi sie "coś" sączyć i znów ktg skurcze są ale jeszcze nie "takie" a na usg widać że "mały ma jeszcze w czym pływać". Ja mam dosyć, mąż też 😞 Wzięłam 2 no- spy i zmuszę sie by isc spać choć cholerne "zbyt słabe" skurcze nie dają zasnąć albo budzą, wydzielina z krwią odchodzi z każdą wizytą w toalecie, biegunka taka że nim zjem to juz w kibelku wrecz niestrawiona zawartość się znajduje. JA NIE WIEM JAK DZIEWCZYNY TAK EXPRESOWO RODZIŁY!! Zazdrościć tylko. Muszę chyba uznać sytuację z bólem za normalną 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam, Oli biedna strasznie, współczuję takiego stanu...

ja byłam dziś na ktg, mała ma serce jak dzwon, ja - zero skurczów, generalnie czuję się bardzo dobrze, nic na razie nie zapowiada na rozpakowanie, a lekarz mi mówi, że 12.08 ma dyżur i żebym przyszła wtedy do szpitala. Jejku, nie chce, żeby mi specjalnie wywoływał poród, bo akurat ma on dyżur... no zobaczymy...

Wiojojka, skąd taki humorek pod psem?

Bułeczka, Franolo przesłodki i taki ma zawadiacki uśmieszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...