Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja dzisiaj siedzę sama w domku i zaczynam schizować 😜 szukam opiniii o moim szpitalu, gdzie zdecydowałam się rodzić i w większości same marudzenia, choć wiem, że sobie go chwalą, chyba to wynika z tego, ze w moim mieście są dwa szpitale i prywatna klinika i jakoś dziwnie na temat kliniki same superlatywy, a reszta to beeeeeee, no zobaczymy czy ide na rzeź czy nie 😜
zresztą podobnie czytam o porodach, że to rzeźnia i w ogóle totalny ból, umieranie itd, ja na razie nastawiam się pozytywnie, ale co będzie to nie wiadomo ☺️ chyba przestane czytać to co w necie, bo zgłupieje i zrezygnuję z jakiegokolwiek porodu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kornelka 😘 dzięki za zrozumienie 🙂

Anochi: a kysz od internetu i tych bzdur!!! nie czytaj tego - po co Ci to, poród to poród boleć musi ale tak jak nam napisała październikówka - rodzimy i wracamy do domku a potem poznajemy trudy macierzyństwa ale i jego cuda 😉 będzie dobrze - a jak nam położna w szkole rodzenia powiedziała: kto opisuje porody w internecie? zazwyczaj te kobiety które miały z nimi problem - pomijam fora takie jak nasze ale ogólnie, jak jest dobrze to jest dobrze a jak jest źle to trzeba o tym rozgłosić światu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulka dzięki, ja się az tak nie przejmuje, bo te baby za mnie nei urodza i jakoś to będzie, moze dobrze, że tak na prawdę nie wiem co mnie czeka 😜
qrcze za każdym razem jak piszesz BUlka to pojawia się ta mała uśmiechnięa twarzyczka, normalnie Twój Franek jest rewelacyjny !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rano wcinam kanapki z serkiem białym, na obiadek cielecinka albo indyk z ziemniaczkiem, marchewką, rosołek czasem, jem te małe gerberki też jako przekąski, na kanapki mam też upieczony udziec z indyka to tak w ramach wędlinki, pije wode i kompot z jabłek, dwa, trzy biszkopty, lane kluski w mleczku - o takie mam dania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia mam nadzieję, że nie masz nic do mnie, że niby ja uraziłam kogoś?? A skoro na forum jest pytanie jakiekolwiek to każdy, kto wchodzi i korzysta z tego , może wyrazić swoje zdanie. A osoba która oczekuje odpowiedzi to albo korzysta z tych rad, albo nie. Myślę, że koniec tego tematu, bo co tydzień powtarza się ta sama sytuacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Owoce i warzywa są najlepsze. Całe szczęście Nam udało się mieć ciążę w okresie letnim gdzie mamy to wszystko świeże a nie mrożonki czy sprowadzane nie wiadomo skąd. A tak przy okazji, wiecie, że jak wcina się dużo marchwi lub soków z marchwi to dziecko będzie miało ładną śniadą cerę? Ja od początku ciąży robię sobie w sokowirówce soki z marchwi, albo kupuję te jednodniowe i do tego jeszcze trę sobie marchewki z jabłuszkiem - pychotka. Oby moja córcia miała śliczną skórę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj doszłam do wniosku, ze nie urodzę 😜 a to wszystko dlatego, że kończę układanie puzzli i już wiem, że jednego nie mam, chyba, ze gdzieś spadł i będę szukać 😜 a mąż przepowiedział, że urodzę jak skończę układankę 😜 no nic, chyba będe wieczną ciężarówką 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie dziewczyny że macie zajęcie 🙂
Ja też uwielbiam puzzle ale chyba nie znalazłabym odpowiedniej pozycji do ich układania z takim brzuszkiem 🙂
Sabciu uważam że Twoja dzidzia jest ułożona prawidłowo i będziesz rodzić naturalnie. Oczywiście nie jestem wróżką ani jasnowidzem ale tak uważam. Dzidzia do ostatnich dni przed porodem leży do któregoś boczku a już przed porodem odkręca się do kręgosłupa więc nie czuć ruchów. Dlatego ja codziennie czekam gdzie kopnie i wiem czy to JUŻ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!
jestem jestem jeszcze mnie nie wciagnelo a na szczescie zaczynam miec ciut czasu dla siebie ale nie wiem jak sobie poradze od wtorku jak jakub pojdzie do pracy bedzie trzeba sie przeorganizowac...
jak ja tesknie do jedzenia to mojego dawnych smakolykow oprocz bolu piersi to kolejna bolaczka ale bym wszamala ta zapiekanka makaronowa ktora jakub wlasnie wcina lub szprotki wedzone albo kurczaka po tajsku -- o kurcze ale wymyslam 🥴

bulka ale super ze waga tak ci fajowo spada moja zatrzymala sie po -7kg i stoi w miejscu a mam do zgubienia jeszcze 7kg
kurcze nie fajowo u ciebie po porodzie ale wiesz ja tez malego dostalal odrazu i od razu do cyca na szczesci maly ur sie nad ranem wiec nikogo nie budzil a i bylam sama na sali to tez duzy konfort, ja nie moge narzekac na opieke polozne byly na kazde kiwniecie palcem i nawet jak maly za dlugo plakal to same przychodzily sie zapytac co sie dzieje ---
fakt wiec jezeli macie szanse by wam dzieciatko na kilka godz zabrali to skorzystajcie z tego bedziecie mogly ciut odpoczac a te kilka pierwszych godz sa naprawde wazane

kochane to tyle wymadrzan cioci lucynki zmykam bo maly mleczarnie wzywa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...