Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Heyka. Właśnie wróciłam od lekarza. Jutro mam USG by sprawdzić jak Mała jest ułożona, ale prawdopodobnie NIESTETY będzie zła wiadomość, bo Mała jest prawdopodobnie na skos, a to tylko cesarka może być w tym przypadku. Jeżeli jutro się tak okażę, to idę na patologię ciąży do szpitala, bo trzeba wtedy zdążyć z wyciągnięciem dzidzi przed skurczami porodowymi. Boję się na Maxa, bo dziecka moje ani razu nie leżało tak jak powinna i czuję Jej główkę na biodrze 😞 😞 😞 CHOLERA JUTRO WIECZORKIEM DOPIERO SIĘ DOWIEM...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej 😉
ciezko czasem się wyrobić ze wszystkim 😁 mała wczoraj miała jakiś marudny dzień-co zasnęła to po chwili się budziła i powiem Wam,że wieczory są najgorsze z całego dnia-mała się uwielbia kąpać i oliwkować,ale potem jej usypianie trwa gdzieś od 20 do czasem 23.30 i wtedy aż ręce opadają 😞 no ale przez dzień raczej grzeczna 🙂 w nocy budzi mnie wiercenie się przytulonego do mnie bobaska,czyli czas na karmienie-dwa razy w ciągu nocy i to bez placzu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do laktatorów to powiem Wam,że ja się nastawiłam na to,że jak okaże się potrzebny to kupię,a jak nie to nie kupię... jestem ponad tydzień po porodzie i mam pokarmu tyle,że mogłabym wykarmić dwójkę albo trójkę,cycki mi wiszą do połowy brzucha raz większe niż w ciąży,twarde i jednym słowem ogroooomne 🤪 pokarm czasem leci w nocy tak,że przebierze wkładkę laktacyjną i łóżko mokre aż nieraz się wystraszę,ale póki nie boli ani nie puchnie-laktatora nie kupuję,bo nie ma potrzeby odciągania mimo nawału pokarmu-tak poradziła położna i pani doktor od laktacji w szpitalu...z tego co wiem,to buziaczka musi dokarmiać Liwcię więc podejrzewam,że jej laktator też nie potrzebny,dlatego dziewczyny które jeszcze tego nie kupiły-zostawcie to na czas po porodzie,bo to nie jest tanie a może być niepotrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do mojej flaki na brzuchu to zostało po niej niewiele,rozstępy są,ale dużo jaśniejsze i o wiele mniej widoczne,schudłam na mięśniach w rękach i nogach i wszyscy mi mówią,że wyglądam jak szkielet 😁 sama wiem po sobie,że albo jestem taka jak przed ciążą albo jeszcze chudsza,więc mi prócz rozstępów i większych piersi po ciąży nie zostało nic 🙂 🙂 🙂 skurcze w nogach i krwawienie dziąseł jak ręką odjął od razu po porodzie 🙂 🙂 🙂a waga? 52 kg 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe i spałam dwie godziny 🙂 jakie to głupie 😜 qrcze rano śliczne niebeiskie niebo , a tu teraz zaraz przyjdzie burza od Mufci 😠 wkurzająca ta pogoda
ja mam wrażenie, zę brzuch trochę opadł, mąż mówi, że zrobił się jeszcze bardziej do przodu wystający 😜 ale za to nadal ciągle mam czasem problemy z oddychaniem 😞
Mamuśki mam pytanie i prosze o szczerą odp: to jak to w końcu jesteście bardziej szczęśliwe czy zmęczone????????????? oddałybyście teraz wasze skarby czy jednak pomimo bólu, zmęczenia, rozgoryczenia itd to największe szczęścia na świecie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi dziś lekarz powiedział, że KTG robi się tylko wtedy, gdy jest coś nie tak w czasie ciąży, dlatego ja nie miałam ani razu. Zapytałam Go o to, bo jak czytam, że Wy tak często to macie to myślałam, że ze mną coś nie tak.A teraz myślę, że coś za pięknie mi ta ciąża idzie, bo żadnych powikłań. Powinnam się cieszyć, ale zastanawiamy się z mężem, czy to cisza przed burzą, może będę miała trudny poród?? Ja nawet żadnego rozwarcia nie miałam, żadnych przepowiadających takich bym z bólu się zwijała, szyjka mi się nic nie skraca. SZOK, dlatego ciężko mi pomyśleć, że może być coś nie tak jak będziemy mieli już Małą 🤢

A jutro IKA idzie na cesarkę, ciekawe, pewnie ma już dziś takiego nerwa, że hey...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i po burzy
oj Sabcia chyba za dużo ostatnio myślisz 😉 ja też moją najczęśćiej czuję po bokach i z przodu na górze, w szczególności z prawej strony, a miałam robione usg ostatnio i nic niepokojącego, a w ogóle to też mi nie opadł jakoś brzuch, może jest ciutkę niżej, szyjkę mam na 2 cm i minimalne rozwarcie, nie dokładaj sobie zmartwień! bo mała też się zestresuj i nie bedzie chciała wyjść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i też nei mam żadnych skurczy krzyżowych czy jakiś zwalających z nóg, raczej czasami napnie się brzuch bezboleśnie i tyle, ostatnio zaczęłam małą czuć na dole-wrażenie jakby sobie rączką kopała tunel 😜 ktg też nie miałam i lekarka mi mówiła, żeby jechać na to jak ruchów nie bedę czuc ponad 4 godziny, nawet po zjedzeniu słodkiego i podrażnieniu brzucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...