Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Klaudia mnie ostatnio wystraszyła strasznie- z cipki jej leciał śluz podbarwiony krwią a potem jak przewijałam to patrzę,a tam krew zaschnięta 🥴 dzwonię do Łukasza,żeby stanął u położnej i zapytał czemu tak i czy jechać do lekarza z tym,a tu się okazało,że podczas karmienia mała przejmuje jakieś tam hormony po mamie,a że mama krwawi po porodzie,to takie śladowe ilości mogą się zdarzyć też u dziecka 😮 nigdy wcześniej nie słyszałam o czymś takim,ale piszę Wam,żeby dziewczyny,które czekają na córeczki w razie takiego czegoś się nie wystraszyły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiojojka może też unikniecie cięcia,bo dziwili się jak ja uniknęłam cięcia,skoro taka mała i szczupła a dzidzia miala 3570g ,więc nie taka mała,a główka przecież duża,więc nie jest regułą,że tylko przy maleńkich dzidziach nie tną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie dzisiaj zapaliłam jednego papierosa i wiecie co? niedobrze mi było,śmierdziało mi to i pół fajki wyrzuciłam,bo kręciło się mi w głowie 😁 czyżbym nie wróciła już do fajek? cudownie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,

Franio chyba dostał kolek 😞 😞 😞 😞 biedactwo nie śpi, marudzi, napina się, teraz po kąpieli zasnął ale całą noc i dziś do 15 nie spał - my z Remkiem jak dwa zombie - najgorsze ze nerwy nam puszczają ze zmęczenia i niestety wkurwiamy sie na siebie 😞 - znowu zapomniałam zjęść objadu.....sikałam dziś raz.....oby wasze Maleństwa nie miały kolek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że jazda z dzidziami, dacie rade kochane, każda mamusia musi przez to przejść.
ja ogladałam dzisiaj filmik jak położna po porodzie kąpała maluszka, ważyła go, mierzyła itd. a ten maluszek tak strasznie płakał.. 😞 to jest takie straszne jak dzidziuniek płacze, a co dopiero nasz własny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już to tak właśnie jest najpierw nie możemy się doczekać ciąży 🙂potem narzekamy na jej pierwsze objawy 😞 cieszymy się rosnącym brzuszkiem 🙂 nie możemy doczekać porodu bo nam ciężko 😞 a potem znowu radości i smutki na zmianę kiedy Maleństwo jest już z Nami 🙂
SAMO ŻYCIE KOBIETY MATKI 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja dzis tez juz nie spie ... my po nocy tez calkim calkiem 2 karmienia 2 zmiany pieluch wiec ok maly spi a ja od 30 min nie moge dodzwonic sie do lekarza 😠
ale nic i tak czaka mnie hroniczne zmeczenie przez jakiec 3-6 miesiecy jak nie dluzej 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze od trzech dni siedze w domu, całą ciąże mnie nosiło, a teraz najchętniej bym nie wychodziła, tym bardziej prowadziła samochód, sama nie wiem co mi jest 😜 nawet mąż to zauważył i specjalnie nie kupił nic na obiad, bym musiała dzisiaj wyjść do sklepu 😠 zaraz się zbieram, ale jakoś w domku, pod kocykiem najbezpieczniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczęta !!!
Ja byłam na KTG i wizycie u lekarza i właśnie się zbieram bo dostałam skierowanie do szpitala 😞
Nie wiem kiedy teraz będę na forum, postaram się informować Was przez smsy co się dzieje 🙂
Maleństwo chwilami miało niskie tętno i pojawiły się skurcze więc muszę być na obserwacji 😞
Trzymajcie kciuki 🙂
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli ja przed wyjazdem do szpitala nie mialam zadnego rozwarcia tylko skorcze co 3 min a parte na odbytnice to juz 2 faza porodu 😉 trzymaj sie kochana i daj znac jak by co 🤪 🤪

rusałka to juz bliziutko konca wiec trzymaj sie dzielnie 🤪 🤪 sesemesa jak juz bedzie po wszystkim 🤪

wiec dzis kolejna dzidzia dołączy do grona i szczesliwa mamusia TRZYMAMY KCIUKI 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...