Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Heyka, Właśnie wróciłam, UFF całe szczęście Nasza Córeczka DUŻA Pannica jest ułożona prawidłowo. Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę. JUPII 🙃 🙃 🙃 Waga 3700. I raczej nie zapowiada się na szybszy poród, więc spokojnie pewnie pojadę do szpitala, przygotowana a nie tak na wariackich papierach. JUPII 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka,
Sara, myślałam, że to ja się spakowałam ostatnia do szpitala 🙂 😁
Sabcia gratulacje dobrych wieści, niepotrzebnie sobie wkręcałaś, że mała źle jest ułożona...

co do humorków, to ja też sobie wczoraj popłakałam trochę, a dziś jest ok. Mój mąż kochany zmontował już zrobioną przez siebie kołyskę, dziś odebraliśmy materacyk - za chwilę Wam się pochwalę, tylko zgram fotki.

a tymczasem siedzę sobie na kawce 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to pięnie, Franio rozrabia, Liwia nie daje mamusi pospać, eh te dzieciaki, widać kto rządzi 😉 bądźcie silne dziewczyny, wiem, że nie jest łatwo, ale pomyślcie mamuśki, że układacie sobie powoli życie z małymi stworkami a przed nami dopiero to najgorsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułcia to super, że wszystko ok z Franolkiem oprócz tych kolek - sprawdź sobie może te kropelki Sab Simplex o których pisałam.
Buziaczka Twoja Liwcia też ma świetny zawadiacki uśmieszek.
A ja sobie śpię ile wlezie teraz, bo jakoś mi się dobrze śpi mimo brzucha. Szkoda, ze nie można się tak wyspać na zapas, hehe...
A oto nasza kołyska: [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/fe02dfbc/kolyska_slonik.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/fe02dfbc.jpg[/IMG][/URL]
buja się na słoniku, który leży na plecach. z tyłu jest taki sam. Jeszcze Tomek musi mu ucho dorobić, bo na razie jest tylko zarys 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za komplementy, zaraz przekażę Tomkowi, że się Wam podoba 🙂

a co do pomocy po porodzie, to ja nie wiem jedynie jak rozwiązać sprawę jedzenia, czy Wam mamuśki gotuje ktoś, czy same sobie pichcicie takie dietetyczne jedzonko w międzyczasie... bo ja sobie tego nie wyobrażam jakoś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki i nieBrzuszki moje kochane 🙂 🙂
:
U Nas wszystko ok 🙂 kolek nie ma , choć jest drobny problem z odbiciem po jedzonku troszkę musimy długo czekać na Pana Bekusia ale jak już sie pojawi to rozsadza dom w posadach taki jest mocny ,że czasem ulewamy , ale nie jest to bardzo stresujące czy męczące dla Maxa 🙂 śpimy w nocy bez większych problemów 🙂 tfu tfu tfu żeby nie zapeszyć 🙂

Bułeczka my na kolki zapobiegawczo podajemy Espumisan w kropelkacgh , u nas go nie dostaniesz ale na ebay jest 🙂 🙂 a jesli masz kogoś kto jeździ do Niemiaszków to tam dostaniesz je za niecałe 5 e 🙂 polecam bo skutkują 🙂

GRATULUJEMY IKA SYNUSIA

OLI JESTEM SERCEM Z TOBĄ KOCHANA.................wiem dokładnie co czujesz 😞 miałam tak samo , jednak Max wynagradza mi teraz moje" cierpiętnictwo " trzymaj się dzielnie słonko 🙂

za całą resztę trzymamy kciuki życząc szczęśliwego szybkiego rozwiązania

a wszystkim nieBrzukom posyłamy Maxiowe buziole 🙂

Mufka ...................kołyska bomba..................podziwiamy tatusiowe zdolności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufcia - Kołyska - REWELKA!!!

Kasi - hejka kochana nasza ciociu - cieszę sie że wszystko u was w porządku 😘 a Franio też tak beka jak stary chłop....a jakie bąki sadzi!!! 🤢 🤢 🤪 🤪 a kropelki espumisan mam - kupiłam w aptece - takie dla dzidzi 🙂

okaa - hehehe dzięki - z chłopakami tak jest - jak siurek na wierzchu to sikamy na lewo i prawo - po zdjęciu pieluszki jest baczna obserwacja i nagle, niespodziewanie fujarka się unosi i sssiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 🙂 😜 😜 😜 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu jak ja sie cieszę, że u Was tak dobrze wychodzi współpraca 🙂 wczoraj zadałam pytanie mamuśkom jak oceniają macierzyństwo, czy więcej plusów czy minósów, czy małe szczęścia jednak wynagradzają zmęczenie i ból, ale jakoś nie odpowiedziały 😞 😉
świetne te chłopaki-rozrabiaki 🙂 dziewczynki chyba spokojniejsze i nie brudzą tak rodziców 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny jak sie czujecie ?
U mnie jakos dzis cicho 🙂 na forum.
Ale widze ze u was powoli,powoli sie cos zaczyna rozkrecac.
Az sie lekko zaczynam bac bo puzniej i my 🙂 i kto wie czy pierwsza nie pujde 😉
Pozdrawiamy was z wrzesnia2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...