Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sabcia jeszcze dodam,że jak poczytasz na necie o tym co można jeść,to wcale nie jest tak źle-niby mają przeważać lekkostrawne,ale są 4 grupy jedzenia i każdą można jeść tylko te cieższe rzeczy z umiarem i wszystko raczej testować i obserwować maluszka i jak nic się nie będzie działo to można to jeść tylko uważać 🙂 ja po wyjściu nie jadłam prawie nic,bo myślałam,że tylko chleb,biały serek,makarony czy ryż z gotowaną marchewką i kurczakiem...i czulam się coraz słabiej,aż w końcu stwierdzilam,że nie mogę się głodzić,wprowadziłam normalne jedzenie i momentalnie mnie to postawiło na nogi 🙂 a póki co nie zauważyłam żadnych uczuleń u małej,a zdarza mi się zjeść troszkę czekolady,czy ziemniaki z boczkiem,czyli mniej więcej to czego podobno się nie powinno jeść 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.laktacja.pl/index.php?Itemid=75&id=360&option=com_content&task=view
to wiarygodna stronka,a na wszystkich pisze prawie to samo,więc raczej nie wprowadzają te informacje w błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie głodówki czy okrojone diety na karmienie piersią też nie są jakieś super dobre,bo dziecko potrzebuje różnych źródeł witamin itd a nie tylko tego co jest w gotowanych potrawach typu właśnie-ryż,marchewka,kurczak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka ja jak chcialam stare kości rozprostować to tylko po oddziale,a jak chciałam coś ze sklepu albo coś to musiał mąż iść,bo też się balam,że mi się oberwie,zresztą strasznie dużo krwi straciłam i bałam się iść bo mi się na stojąco często kręciło w głowie,więc jak gdzieś wstawałam sama to tylko do łazienki lub troszkę posprzątać koło łóżka 🥴 a nawet jakbym mogła zejść to bym małej nie zostawiła samej na sali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jak Klaudia śpi to się śmieje z jej minek 😁 czasem się zmarszczy aż buzia purpurowa do płaczu a kilka sekund później uśmiech na buzi aż sie zastanawiam jak ona tak szeroko buzię otwiera 😁
i właśnie te uśmiechy dodają sił kiedy łzy czasem napływają do oczu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/5483a2a5/sdc11769.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/5483a2a5.jpg[/IMG][/URL]
to ja się też pochwalę moim skarbem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja się cieszę,że za mną już większość formalności- becikowe-dostarczone dokumenty,dostaniemy kasę 30 sierpnia,mąż już czeka też na wypłatę z ubezpieczenia z miana urodzenia dziecka,mała zarejestrowana,pesel powinien być za około tydzień,no a tak się bałam,że się z tym pogubimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka Klaudia fajnusia taka jest 🙂
Bułka a fota z Franolkiem wymiataa..jaki wtulony w mamusie.. 🙂
łezka w oku się kręci jak tak spogląda się na wasze skarby.. 🙂
w miarę możliwości wszystkie mamuśki wrzucajcie fotki swoich skarbków..
i przede wszystkim PISZCIE i PISZCIE co wam na serduchu leży i jak z dzieiciaczkami i nie tylko..
bo najważniejsze wygadać się komuś..wyrzucić co na duszy leży..a z czasem wszystko i tak dojdzie do normy i się poukłada..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...