Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jejku, ale ja jestem jakaś niedorobiona dzisiaj, spać mi się chce, jakbym nie spała całą noc...jakoś oko mi drga, choć biorę magnez... taki jakby kacyk 😉
no ale Tomek mi dziś przykręcił ten baldachim-liść z Ikei nad kołyską i w naszej sypialni zrobiło się tak jakoś leśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam pytanie i do brzuszków i do mamusiek..tyle że różni się ono czasem..:P
a mianowicie brzuszki co chcecie ubrać(a mamusie co ubrałyście) na wyjście ze szpitala..mi to chodzi po głowie..bo mam tylko jedne spodnie ciążowe i to jasne kremowe..więc boje się takowe ubierać..a w te rzeczy sprzed ciąży niewcisne tyłeczka..i zastanawiam się czy czegoś nie kupić.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka.
Mufka tez mam tak jak Ty, jak nic się nie będzie posuwało do przodu, to 19.08 do szpitala. więc góra tydzień i będę miała już Córcię przy sobie.
Też ciągle się zastanawiam co założyć na wyjście z szpitala i pewnie spontanicznie coś się weźmie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do objawów. To ja mam bóle jajników już od kilku dni, jakbym miła okres dostać, Malutka już się mniej rusza i brzuch mi się stawia. Dziś w nocy nic nie spałam bo kręgosłup mnie tak napierdala, że hej (sorki za stwierdzenie, ale to już jest kosmos, co ja mam z tym kręgosłupem) Całe życie się z Nim męczę, bo mam skoliozę, ale teraz to mi doskwiera jeszcze bardziej, bo nie dość, że BARDZO ciężko mi się oddycha to jeszcze w tym miejscu najbardziej uciska mi kręgi ☺️ I promieniuje do głowy... ☺️ Ale porodu boję się coraz mniej, bo chcę mieć już to za sobą. I się nie nastawiam negatywnie. Wiem, że inaczej nie miałabym Mojej Niuni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczęta !!!
Mój kochany mąż znowu dostarczył mi net więc jestem z Wami 🙂
Dziś rano znowu wydaliłam kolejną część czopu ale rozwarcie się nie powiększa nadal 1,5 cm i zaczęły się bóle brzucha takie jak na okres. Nadal nic się nie rozkręca i już jestem tym zmęczona. Dziś staram się cały czas być na nogach ale tam w dole wszystko ciągnie i długo się nie da.
NIECH TO SIĘ JUŻ ZACZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak z ciekawość zapytam, Jak karmią w szpitalu?? Wszystko gotowane czy raczej nie??
Ja ciągle się zastanawiam co ja będę jadła jak wyjdę z Julcią ze szpitala ☺️ Boję się tego, że będę ciągle nienajedzona, bo lubię jeść i to dobrze zjeść, a nie tylko dinusie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉
Bułka rozumiem Cię,bo jestem w bardzo podobnej sytuacji,ale się nawet na ten temat nie wypowiadałam,bo już mi się kiedyś dostało za wyżalanie 🥴
okaa ja do szpitala pojechałam w pierwszych lepszych dresach jakie były pod ręką bo nie było czasu na przebieranie w ubraniach bo miałam do szpitala od mamy z domu około 30km,a ze szpitala wychodziłam w koszulce i dresach,bo mąż je dowiózł,a dresy są chyba dobre na każdą pogodę a jakby co to ubierzesz sobie na to wszystko jakiś sweterek i będzie dobrze 🙂
mufka mój do szpitala zabrał tylko aparat i nic więcej bo naprawdę to była szybka akcja,a chyba nawet nie spodziewał się,że ze mną pójdzie bo kiedyś cwaniak,ze pójdzie a im bliżej porodu tym bardziej mówił,że nie chce tego widzieć...a tu na izbie przyjęć powiedziałam,że to poród rodzinny,a zanim zamknęli drzwi na porodówkę to chwyciłam go i niestety musiał iść ze mną 😁 podczas tego jak się przebierałam to wypuścili go po wodę do kiosku na dole szpitala,dali fartuch ,a że nie wzięliśmy dla niego kapci w tym zamęcie to dostał takie foliowe jak kiedyś nosili goście po szpitalu przy odwiedzinach i było ok 😁 poza tym w tym całym zamęcie nikt nie wziął od nas opłaty za poród rodzinny nawet przy wypisie ze szpitala,a pocztą rachunek chyba nie przyjdzie,bo tam pisało że opłata jest przy odbiorze fartucha 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...