Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

moja wieczorem wymyślała tak,że w pewnym momencie wsadziłam ją tatusiowi na ręce i poszłam pod prysznic,oblana mlekiem i wszystkim po kolei a jak przyszłam to ona dalej nie spała,a cyca chciała ale wypluwała,wbijała pazurki w piersi co boli 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karulina ja czasem napiję się kakaa albo zjem czekoladę,ale wiadomo bez szału i nic narazie małej nie zaszkodziło 🙂 a ja czuję czasem jeszcze takie kłucie lub lekkie ciągnięcie w brzuszku,więc pewnie się jeszcze kurczę-waga spada,teraz 51kg,ale mój brzuszek jeszcze ma kilka widocznych rozstępów i delikatną odstającą skórkę,ale już nie taką flake jak w szpitalu,bo w szpitalu się bałam na ten brzuch patrzeć bo mnie aż naciągalo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tym wbijaniem pazurków w sutki tak się wkurzyłam,że na spaniu obciełam jej pazurki,mimo,że jeszcze mi to odradzali w szpitalu,no ale to przy tkliwych piersiach uczucie jakby ktoś po sutku żyletką jechał 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi ja też nie miałam jakoś strasznie dużo,tylko przed samym porodem mi zaczęło konkretniej lecieć,a teraz mam tyle,że jak idę to mi piersi gonią jakbym miała w staniku balon z piaskiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieciaczki macie piękne!!! cudeńka 😘
ja zakupię sobie pas poporodowy i będę go nosić po ciąży, byle pomógł na sflaczały brzuch
http://allegro.pl/item1152750667_tummy_belt_pas_gorset_poporodowy_rozm_s_m_l.html albo ten, ten drugi chyba lepszy
http://allegro.pl/item1174096766_tummy_trimmer_pas_gorset_wyszczupla_modeluje_r_s.html
koleżanka która urodziła i stosuje pas powiedziała, ze warto kupić sobie rozmiar mniejszy: jak wydaje ci się że dobry dla ciebie będzie M to weź S-tak powiedziała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo Oli nic nie pisze, myślę że jest w szpitalu, oby już tuliła maleństwo.
dzisiaj byłam odwiedzić koleżankę(w końcu z domu wyszłam!), która urodziła syneczka 🙂 i spał sobie w wózeczku taki śliczny, taki maleńki. koleżanka czuje sie dobrze, poopowiadała mi jak to na porodówce,co będzie mi potrzebne a co nie, a maluszek sobie grzecznie spał 🙂
powiedziała mi ze najgorsze są odwiedziny rodziny, bo jak leży się z 4 kobietami i do każdej ktoś przyjdzie to na sali jest po prostu tłok, zero komfortu, bo tu dziecko płacze, tu trzeba cyca dać, a najgorzej jak do toalety trzba wyjść z tą wielką podpachą między nogami, idzie się jak kaczka, a ktoś na ciebie gapi się... 🤢
ja grzecznie zapowiedziałam rodzince, że wolałabym odwiedziny w domum i wszyscy zaakceptowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...