Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mały jeszcze śpi to napiszę a fotke wrzucę woeczorkiem może..Kamilek jest bardzo grzeczny byleby tylko się najadł to spi po 5-6 godzin non stop. W szpitalu musiałam go dokarmiac bo jeszcze nie miałam zbyt wiele pokarmu ale dzisiaj juz wystarczyło mu moje mleczko w południe i jadl prawie 3 godzinki ale teraz kima od 13 tej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny i Pozdrawiam ja również gratuluję wszystkim nowym Mamusiom i pozdrwiam te wcześniejsze 🙂 Ja jestem przeszczęśliwa od chwili ujrzenia Synka nic mnie nie załamie chyba 🙂 tak mi się wydaje..może dlatego że miałam ogromne wsparcie poprzez męża przy porodzie i super opiekę w szpitalu-max życzliwości, troski i pomoc w kazdej potrzebie! Polecam szpital im. Raszei w Poznaniu!! 🙂 🙂 😘 😘 Całuski dla wszystkich od Kamilka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...biedna Rusałka...szpital się spisał ale jak dzisiaj mnie nastraszyli ta zółtaczką to nie chciałabym tam byc jeszcze dłuzej-do domku tęskniłam a córcia tez za nami (maz-nie wiem 😁 )..Mojemu Kamilkowi w ciagu tych 2 dni 5 razy krew ze stópki pobierali bo mam grupe krwi "0+" i niby wtedy trzeba dziecku sprawdzic, bo miałam zapalenie pechera przed porodem (2 pobrania Kamilek miał przez to) i na fenylokatynurie dzisiaj i na koniec jeszcze z ta bilirubina-masakra 😠 ale już na szczescie KONIEC 🙂 tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczny Kamilek 🙂 super, że umocnił Cię synek 🙂 wielkie gratulacje, najgorsze masz już za sobą, teraz tylko się Nim cieszyć 🙂
a mi właśnie dowieźli przewijak ze ślicznym aniołkiem 🙂 jejku, to już chyba ostatni zakup i jakoś tak mi się wesoło zrobiło, że to już pokoik gotowy dla dzidzi 🙂 tylko czekać na lokatorkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze coś mi brzuszek szwankuje.. 🤔 🤔 🤔
miałam duży problem żeby w ogóle wejść napisać posta..a jak się już udało to co nabazgrałam po chwili znikało.. 🤔Jakieś czary mary 😁 😁 😁
ale w końcu się udało..
Na forum widzę puściutko coś..
Oli dobrze że twój Kamiś spokojny..odpocznij sobie trochę po porodzie..bo jak zacznie już biegać to wtedy już odpoczynków nie będzie 😜
A mój brzuś przybiera dziś bardzo dziwne kształty..robi się jakiś taki kwadratowy.. 😮 ciekawe co tam mój Siyar kombinuje.. 😁
aaa i się pochwalę 😜
w przeprosinach jedzie do mnie zestaw z Mc donalda... 😁 🤪 tylko coś długo jedzie.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny...Byłam dziś u mojego ginekologa i mnie pocieszył ,że nie mam się co martwić tą bakterią do porodu mi ją wyleczy..więc jestem na antybiotyku..Niestety czuję się po nim fatalnie - jakby mi ktoś sily odebrał...a synek wysoko i chyba jeszcze trochę sobie tam posiedzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze zawsze się schizowałam jak to będzie jak już będziemy w tym 38/39tyg..że pewno kłębek nerwów..
a teraz w profilu pokazuje 39..a ja się czuję jakby to miało nastąpić dopiero za jakiś tam spory czas..
a strach większy ogarniał jak stuknęła 100dniówka że to już tylko tyle.. 😁 dziwnee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...